logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


ČLÁNKY, VIDEA, ŠKOLENÍ » VYŠETŘENÍ ŽIVÉ KAPKY KRVE

Vyšetření živé kapky krve

Unikátní, velmi cenné, ale jednoduché vyšetření vaší krve

Platí bez výjimky, že kdo je skutečně zdravý - má zdravou krev a kdo není, zdravou krev nemá. Zlepšení nebo zhoršení zdravotního stavu se tedy odráží na kvalitě krve. Krev je jediná tekutá tkáň (kromě lymfy) a odráží celkový stav organismu.

Co můžete vidět: vlastní, živou krev, tak jak ještě před pár minutami kolovala vaším tělem, zdravé i poškozené krvinky, jednobuněčné mikroorganizmy, bakterie, malé parazity a vejce parazitů, odumřelé buňky, cholesterol atd. Je možné zachytit patologické projevy nemocí již v ranném stádiu, aniž by se jejich příznaky ještě projevily. Následně se od pana profesora dozvíte jak aktuální problémy řešit a odstranit.
Vyšetření bude provedeno doktory s letitými zkušenostmi v této oblasti.

KDY: NEJBLIŽŠÍ VOLNÉ TERMÍNY vám budou sděleny po telefonu či mailu. Přijímáme rezervace.

KDE: v Praze

VYŠETŘENÍ: 1000 kč/za každou osobu, která je registrovaným členem Coral Clubu,

1500 Kč/za osobu neregistrovanou v Coral Clubu

(Členem Coral Clubu se můžete stát jednoduše po předchozí dohodě, stačí zavolat či objednat registraci po mailu či náš e-shop a my už připravíme všechny podklady. Registrace u nás stojí pouze 590,- Kč a obsahuje úžasný Coral-mine (, který sám o sobě stojí rovněž 590,- Kč), dále máte automaticky možnost nakupovat za klubové ceny s 20ti % slevou a dalšími bonusy. Takže se to rozhodně vyplatí!)

Objednání se na vyšetření je nutné předem. V tomto případě si rezervujte přímo konkrétní čas vyšetření (jedno vyšetření trvá asi 30 MIN, Pokud přijdete celá rodina najednou, je možné provést 3 měřění za hodinu jelikož se zkrátí čas vysvětlováním).

Z vyšetření je možné pořizovat foto či videozáznam, který vám poslouží pro případné porovnání vašich výsledků s výsledky "po léčbě". Od doktorů dostanete výstup ve formě papíru A4, kde budou zaznamenány jednak výsledky vyšetření, jednak doporučený léčebný program.

Vidět svou vlastní živou krev je fascinující, ale může to být i šokující. Nelze si namlouvat, že jste zdraví, že je vše v pořádku s vaším životním stylem, když vaše krev ukáže něco jiného. Pro mnoho lidí může být ale naopak úlevou vidět, že jim opravdu něco je, že si své potíže nevymýšlejí. Týká se to hlavně lidí s dnes častými neurčitými obtížemi, únavou, lehkou depresí, nezájmem, poruchami spánku, častými nebo dlouho se hojícími infekcemi apod. Velmi často takoví lidé projdou vyšetřením u konvenčních lékařů a dozví se, že vše mají v pořádku a tedy by jim nic nemělo být. Pokud trvají na tom, že jim něco je, dostanou často nálepku hypochondra nebo psychiatrického pacienta.


Bližší informace a registrace termínů :

Lucie Šáchová

608 031 050

lucie@bunecnavyziva.cz