logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


VÁŠ BONUS, NAKUPUJI LEVNĚJI » MARKETINGOVÝ PLÁN

20111126_125014jpg_office_picture_manager.jpg

Marketingový plán

Pro ty, kteří chtějí produkty Coral Clubu užívat dlouhodoběji a šířit je i mezi své blízké a známé, případně v nich přímo spatřují dobrou obchodní příležitost,  je zde uveden slevový program. Tento program byl v roce 2011 aktualizován, je tedy nový a je rovněž přílohou každé registrační sady.

Zajímavá obchodní příležitost je to zejména pro lidi, kteří jsou již přesvědčeni o tom, že pro své zdraví je třeba dělat něco víc než jen se spoléhat v případě "nenadálých" nemocí na doktory a farmaceutické produkty, pro ty, kteří při práci s "pacienty" aplikují celostní přístup, pro maséry, kosmetické salóny, kosmetičky, pro sportovní kluby a sportovní zařízení, fitcentra, e-shopy se zdravými produkty, biopotravinami a obchody zdravé výživy, lékaře a další, jimž není lhostejné zdraví své, své rodiny a svého okolí.

Na marketingový plán navazuje tzv. ředitelský program. Je možné do něj vstoupit prakticky ihned po registraci v Coral Clubu. Podmínkou je zde měsíční objem nákupů ve výši 500 bodů.