logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


Úvod » Nejoblíbenější » Mikrobrajt (bělící zubní prášek s mikrohydrinem a mátovou příchutí)


        

Mikrobrajt (bělící zubní prášek s mikrohydrinem a mátovou příchutí)

MicroBrite with Microhydrin (100g)

 

Číslo produktu: 5180
Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada)

Popis produktu:

Bělící zubní prášek s antioxidačními vlastnostmi.

Bělící zubní prášek Mikrobrajt se svěží mátovou chutí - to je první prášek na světě s antioxidačními vlastnostmi. Mikrobrajt bělí chrup bez použití hrubých abrazivních prostředků a osvěží stejně tak dobře, jako čistí.

Mikrohydrin vytváří v ústní dutině zásadité prostředí, které neutralizuje a snižuje povrchové napětí, brání v tvorbě zubního kazu, zubního kamene, nepříjemného zápachu z úst, snižuje procesy překyseleného okysličování lipidů v ústní dutině.

Xylitol - přírodní sacharid rostlinného původu, který předchází vzniku karies ( pozánětlivé rozpadání kostí), zubní kaz.

Aloe vera - má přízniví vliv na dásně a pomáhá jejich uzdravení.

Složení: uhličitan vápenatý, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan hořečnatý, microhydrin, křemík, draslík uhličitan, síran hořečnatý, xylitol, draselný, mátový olej, oxid křemičitý, glycin, quillai, aloemannan, alginát sodný, mentol, benzoanu draselného. Neobsahuje: sodík lauryl sulfát, sacharin, konzervační látky, živočišné složky, umělá sladidla, umělá barviva nebo umělé příchutě.

Použití: Dejte malé množství MicroBrite na talířek nebo dlaň. Zubní kartáček navlhčete a poté vložte do talíře ze zubním práškem. Pak čistíte zuby. Doporučuje se používat i v kombinaci s oblíbenou zubní pastou a ústní vodou.

Tip: Pro optimální péči o své zuby musíte pravidelně navštěvovat zubního lékaře.

Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.