logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

Dopravné při nákupu nad 2000,- Kč při platbě předem ZDARMA.

Professional Parcel Logistic 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Coral Cat `s Claw


    

Coral Cat `s Claw

Coral Kočičí dráp (60 kapslí)

 

Číslo produktu: 91642
Výrobce: Coral club international

 

Coral Cat`s Claw

“Coral Cat`s Claw” je přípravek, který posiluje imunitní systém a podporuje celkový tonus organizmu. Jeho základem jsou rostliny důležité při ztrátě sil, slabosti, snížené aktivitě (peruánská liána, zelený čaj, kořen lopuchu), které mají posilující účinky, zvyšují odolnost imunitního systému proti nepříznivým faktorům životního prostředí.

Účinky "Coral Cat`s Claw":

 1. Upravuje celkový tonus těla.
 2. Posiluje imunitní systém.
 3. Zvyšuje výkonnost a regeneruje ochranné mechanismy organizmu.
 4. Blokuje množení virů v buňkách.
 5. Pomáhá zlepšovat cévní tonus a zvyšuje pevnost kapilár (chrání cévy před volnými radikály).
 6. Nabíjí energií a zlepšuje náladu.
 7. Antioxidační ochrana.
 8. Zabraňuje oxidaci buněk.
 9. Zpomaluje proces stárnutí v těle.
 10. Má antiseptické a antibakteriální účinky.

Peruánská liána je díky svým blahodárným vlastnostem vzácná rostlina, která roste pouze ve vysokohorských oblastech a amazonských džunglích Latinské Ameriky. Místní obyvatelé Peru nazývají liánu Cat´s Claw - kočičí dráp, neboť její stonek je poset malými trny, které se podobají drápkům, pomocí kterých se liána hbitě zachytává do kmenů a větví stromů.

Rostlina, kterou objevil v roce 1974 Dr. Keplinger se rychle přestěhovala z amazonské džungle na poličky lékáren mnoha zemí. Z celé čeledi mořenovitých má jen peruánská liána silný imunomodulační účinek. Tato úžasná rostlina nejlépe obnovuje obranyschopnost organismu, zvýšuje jeho ochranné síly, a to vše díky účinným látkám, jako jsou oxindolové alkaloidy, glykosidy, proantocyanidiny.

Svým působením v kombinaci tyto látky zvyšují fagocytózu, čímž aktivují funkce T-lymfocytů a cytotoxických T-lymfocytů, které pohlcují škodlivé cizorodé částice, bakterie, mrtvé nebo umírající buňky, blokují množení virů v buňkách. Normalizují také v krevním séru hladinu imunoglobulinů. Kočičí dráp také napomáhá pevnosti kapilár a zlepšuje tonus cév.

Osvěžující, povzbuzující, delikátní aroma zeleného čaje podle čínských odborníků na tento skvělý nápoj zlepšuje náladu, mobilizuje síly, nabíjí energií a prodlužuje život. Čaj je velmi užitečný pro zdraví, je bohatý na vitamíny, minerální látky, esenciální oleje a aminokyseliny. Kromě tonizujícího a osvěžujícího účinku poskytuje antioxidační ochranu. Vitamín E chrání cévy před poškozením volnými radikály, činí je pružné a flexibilní, brání oxidaci buněk, zpomaluje proces stárnutí.

Lopuch, přestože se jedná o nenáročnou rostlinu, je současně velmi populární v lidové a tradiční medicíně, a to díky ozdravnému účinku na organismus. Zvláště cenný je kořen lopuchu, který je skladištěm biologicky aktivních látek: polysacharidů, solí chromu, železa, fosforu, hořčíku, sodíku, draslíku, mědi, kyseliny linolové, olejové, stearové a palmitové a esenciálních olejů. Tento komplex má antimikrobiální a antiseptické účinky.

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení:

Dávkování: 1 kapsle 2 x denně s jídlem.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.