logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

Dopravné při nákupu nad 2000,- Kč při platbě předem ZDARMA.

Professional Parcel Logistic 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


Úvod » NOVÉ PRODUKTY » Hifiber


        

Hifiber

Daily Delicious Hi-Fiber Acai & Blueberry

 

Číslo produktu: 2103

VLASTNOSTI

  • Normalizuje střevní mikroflóru
  • Napomáhá snížení hladiny cholesterolu a cukru v krvi
  • Snižuje riziko obezity

ZPŮSOB UŽITÍ

9 g prášku (1 odměrku) rozmíchat ve150 ml vody, pečlivě promíchat, dospělí užívají 1x denně; doporučujeme zapít další sklenicí vody. Délka užívání – 1 měsíc. V případě nutnosti lze kůru zopakovat.

Vhodné k detoxikačnímu programu colovada plus i v druhé fázi - lze smíchat s kaolínem.

Ideální po detoxu, při střevních problémech aj.

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Rozpustná vláknina (jablečná vláknina a jablečný pektin, guarová guma, arabská guma, inulin, glukomannan) má cennou schopnost absorbovat velké množství vody, čímž vytváří hmotu podobnou želé, která na jedné straně chrání sliznice žaludku a střev, na druhé straně ulehčuje odvádění toxinů a dalších škodlivých látek z organismu. Navíc dává pocit sytosti, čímž předchází přejídání a nabírání nadbytečné váhy.

Nerozpustná vláknina (celulóza, rýžové otruby) aktivuje peristaltiku střev a urychluje pohyb potravy skrz trávicí trakt. Organismus ji nezpracovává, ale její hrubá vlákna jako kartáč očišťují stěny střev. Výsledkem takového „úklidu“ jsou zlepšené výměnné procesy a vstřebání vitamínů, minerálů a dalších užitečných látek.

Glutamin – skutečně nenahraditelná aminokyselina, která je důležitá nejen při syntéze bílkovin, ale je absolutně nezbytná k udržení a obnovení struktury a funkčnosti střev, zejména při stavech, které poškozují jejich slizniční povrch („syndrom podrážděných střev“).

Gel aloe vera -  obaluje žaludeční sliznici, chrání ji před podrážděním. Zlepšuje motoriku trávicího traktu, napomáhá růstu užitečné střevní mikroflóry. Pomáhá normalizovat látkovou výměnu a trávení, zlepšuje vstřebávání výživových látek z potravy.

SLOŽENÍ:

Jablečná vláknina 300 mg, inulin (z kořene čekanky) 2790 mg, (guarová guma, arabská guma, karboxymethylcelulóza) 740 mg, rýžové otruby 500 mg, červená řepa 300 mg, kyselina citrónová, L-glutamin 200 mg, koncentrát šťávy ze slivoně 200 mg, glukomannan 200 mg, přírodní borůvkový aromatizátor, přírodní rybízový aromatizátor, plody ananasu 100 mg, výtažek kapustoně brazilské 100 mg, plody borůvek 100 mg, jablečný pektin 50 mg, gel aloe vera 30 mg, steviol glykosid 30 mg, oxid křemičitý.

Koupit Daily Delicious Hi-Fiber Acai & Blueberry. Složení

270 g prášek (30 porcí po 9 g)

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.