logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Visi-Prime


        

Visi-Prime

Visi-Prime (30 kapslí)

 

Číslo produktu: 2114

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami zvládnete skrze tento link:

https://cz.coral-club.com/shop/products/2114.html?REF_CODE=561946193817

Přivede Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

VISI-PRIME

  • Napomáhá k uchování ostrosti a kvality zraku, doplňuje nedostatek užitečných látek, nezbytných pro optimální činnost očí.
  • Snižuje únavu očí při zvýšené zrakové zátěži (čtení, práce s počítačem, koukání na televizi apod.)
  • Pomáhá zpomalit zhoršování zraku v dospělosti a vzniku různých onemocnění očí. 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Polynenasycené mastné kyseliny Omega-3 (včetně pro oči jedné z nejdůležitějších -  kyseliny dokosahexaenové, DHA) předcházejí vzniku syndromu «suchého oka», zabraňují vzniku zánětlivých procesů, pozitivně ovlivňují kvalitu zraku jako celku.

Lutein z aksamitníku vzpřímeného a zeaxantin z plodu papriky jsou jedním z hlavních komponentů v prevenci proti nejrůznějším očním onemocněním. Tyto karotenoidy se zvýrazněným antioxidantním účinkem chrání oči před ultrafialovým zářením, zabraňují degeneraci sítnice v důsledku stárnutí organismu nebo vnějších vlivů.

Vitamíny В2, Е a zinek zlepšují ostrost zraku, přizpůsobivost očí na jasné světlo, předcházejí vzniku krátkozrakosti a dalších změn oční sítnice, přicházející s věkem.

Složení 1 kapsle:

vitamin E (D-alfa tokoferol) 12 mg tj. 100 % RHP, vitamin B2 (riboflavin) 1,4 mg tj. 100 % RHP, zinek ( glukonát zinečnatý) 10 mg tj. 100 % RHP, lutein 10 mg, zeaxantin 2 mg;

rybí olej 500 mg: z toho omega 3 mastné kyseliny 300 mg,   dokosahexaenová  kyselina DHA 250 mg, eikosapentaenová kyselina  EPA 30 mg;

želatina, látka zvlhčující (glycerol), emulgátor (mono-a diglyceridy mastných kyselin), čištěná voda, prášek z karobu  (Ceratonia siliqua

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.