logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

Dopravné při nákupu nad 2000,- Kč při platbě předem ZDARMA.

Professional Parcel Logistic 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


Úvod »Všechny produkty» True Lecithin (Lecitin)


    

True Lecithin (Lecitin)

Pravý lecitin (120 kapslí)

 

Číslo produktu: 1105
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

Pravý lecitin  nahrazen - Coral lecitin

Popis produktu:

Produkt „Pravý lecitin“ je „chytrým“ doplňkem stravy vhodným pro ty, kdo chtějí zvýšit mozkovou produktivitu. Kromě toho napomáhá tento produkt regeneraci jater a slouží jako prostředek prevence sklerózy. Pod celkovým názvem „lecitin“ se spojuje komplex důležitých přírodních látek, do kterého patří skupina esenciálních fosfolipidů, polynenasycených mastných kyselin a karotinoidů. Každá látka, která je obsažena v lecitinu, má svou důležitou roli v zabezpečení životaschopnosti organismu. Pro člověka je lecitin stejně důležitou stavební a výživnou látkou jako bílkoviny. Z lecitinu se skládá 30 % mozkové hmoty a tisíce kilometrů nervových vláken, ochranné mozkové membrány a neuronů. Hlavní „biochemická laboratoř“ našeho organismu – játra – se z 65 % skládají z fosfolipidů, které jsou obsaženy v lecitinu. Neúnavnost srdce je úměrná koncentraci lecitinu v srdečním svalu.

Činnost aktivních látek

Jednou z hlavních složek esenciálních fosfolipidů je vitamínová látka cholin (vitamín B4) a inozitol (vitamín B8). Cholin stimuluje syntézu acetylcholinu – nejdůležitějšího neurotransmiteru, který zabezpečuje předávání nervových impulsů v centrální nervové soustavě, aktivuje intelektuální činnost a zlepšuje paměť. Inozitol je nezbytný pro správný vývoj a fungování míšních buněk, přičemž jeho optimální množství zmenšuje nervozitu a podrážděnost.

Lecitin vyživuje nervový systém, snižuje koncentraci mastných kyselin v krvi, redukuje tak množství cholesterolu na cévních stěnách, což je jedním z hlavních faktorů vzniku aterosklerózy a kardiovaskulárních onemocnění. Lecitin napomáhá udržení stálé hladiny karnitinu v krvi. Karnitin je jednou z nezbytných výživných látek pro srdeční sval.

Lecitin zlepšuje funkci jater a napomáhá transportu tuků z jaterních buněk, což optimalizuje lipidovou výměnu a napomáhá prevenci hromadění tuku v játrech. Má hepatoprotektivní účinek a urychluje regeneraci jaterních buněk při toxickém působení léků, alkoholu a nikotinu.

Užívání „Pravého lecitinu“ je vhodné při takových stavech, jako jsou:

- nervozita a nervové vyčerpání,

- rozptýlená pozornost a zhoršení paměti,

- alkoholové polyneuritidy,

- poruchy funkce jater,

- kardiovaskulární onemocnění,

- zvýšené psychické a fyzické zátěže.


True Lecithin působí:
 • Blahodárně ovlivňuje paměť, schopnost koncentrace a další mozkové funkce;
 • Podporuje obranyschopnost organismu;
 • Pomáhá chránit játra před zvýšeným ukládáním tuků;
 • Pomáhá chránit před srdečně-cévními chorobami;
 • Pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu a tuku v organizmu;
 • Příznivě ovlivňuje kvalitu pokožky a omezuje vypadávání vlasů;
 • Zpomaluje proces stárnutí.
Lecitin má díky své emulgační schopnosti vliv na zmenšování tukových částí v krevním oběhu a tím udržuje krev čistou a zabraňuje ateroskleróze. Obsahuje esenciální mastné kyseliny a podstatně snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Lecitin pomáhá při transportu tuků v těle a při rozpouštění nezdravých tukových a cholesterolových usazenin.
Lecitin bývá označován jako "potrava pro mozek". Podílí se na mentálních a nervových procesech. Hlavní složka lecitinu cholin je v těle přeměňována na acetylcholin, což je látka, která přenáší nervové impulsy. S věkem se zvyšuje nedostatek acetylcholinu. To může vysvětlovat, proč lecitin zvlášť blahodárně působí na starší lidi. Doplňování lecitinu zlepšilo stav pacientů s neurologickými poruchami jako je tardivní dyskinesia, Parskinsonova choroba, Alzheimerova choroba a presenilní demence, která se projevuje ztrátou krátkodobé paměti, špatnou koncentrací a krátkým rozsahem pozornosti.
Lecitin tvoří tedy přes 65% objemu tuků v játrech. Napomáhá ochraně před tukovou degenerací, cirhózou a nádorům jater. Urychluje přeměnu tuků v energii, usazený tuk začne postupně mizet. Sportovci a kulturisté oceňují lecitin pro jeho schopnost odstraňovat tuk z nežádoucích míst. Lecitin snižuje nadbytečnou hladinu estrogenů u žen (ta se projevuje tvrdošíjností tukových buněk ukládat tuk, především na bocích, hýždích a stehnech).
Pro ochranu mastných kyselin s dvojnými vazbami před oxidací je vhodné kombinovat užívání Lecitinu s přírodními antioxidanty.
Lecithin pomáhá při léčbě kožních onemocnění (např lupénka).
Deficit lecitinu způsobuje vyčerpání a onemocnění nervové soustavy, zhoršení vstřebávání vitamínů A, D, E a K, provokuje tvorbu žlučových kamenů, zhoršuje paměť a vede ke stavu chronické únavy
 
Vhodné pro celiatiky, diabetiky a vegetariány.
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: Jedna dávka (1 kapsle) obsahuje: nevybelenny lecitin (1,2g), celkové množství tuků 1.2g, kalorie 11 kcal. Neobsahuje: konzervační látky, umělá barviva, příchutě, vůně, kvasnice, mléko, vajíčka, kukuřici, pšenici, cukr, sůl, lepek, škrob.
 
Dávkování: 1 nebo 2 kapsle denně s jídlem.
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.