logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


ČLÁNKY, VIDEA, ŠKOLENÍ » ČLÁNKY » Výjimečná funkce vitamínu C

Výjimečná funkce vitamínu C

Výjimečná funkce vitamínu C


Vitamín C má v zajištění stability našeho těla a jeho orgánů přes 1000 funkcí. Podle posledních vědeckých poznatků má optimální přísun vitamínu C vliv také na optimální tvorbu kolagenu, který je základem pružnosti a pevnosti obalu buněk tkání, cév. Správně vyživené buňky cévní stěny plní dobře svou funkci. Výsledkem je potřebná pružnost cév a lepší ochrana proti aterosklerotickým změnám. Proto je velmi důležitý jeho dostatečný příjem v potravě. Před mnoha staletími se admirálové divili, proč až 90% námořníků umírá při dlouhých plavbách na kurděje a přitom kočky a krysy se vracejí domů zdravé. Zvířata na rozdíl od člověka produkují denně od 2 do 20 gramů vlastního vitamínu C (nejvíc 20 gramů kozel), který chrání jejich cévy, aby nepraskaly a krev tudy nemohla prosakovat. Poslední vědecké výzkumy potvrdily, že to je hlavní důvod, proč zvířata neznají kurděje ani srdeční infarkt. Pokud by byly gramové dávky vitamínu C pro organismus škodlivé (jak tvrdí farmaceutické lobby), většina živočišných druhů by už zákonitě musela vyhynout. O to důležitější je dostatečný příjem vitamínu C pro člověka.