logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

ČLÁNKY a VIDEA » VYŠETŘENÍ ŽIVÉ KAPKY KRVE

Vyšetření živé kapky krve

Unikátní, velmi cenné, ale jednoduché vyšetření vaší krve

Platí bez výjimky, že kdo je skutečně zdravý - má zdravou krev a kdo není, zdravou krev nemá. Zlepšení nebo zhoršení zdravotního stavu se tedy odráží na kvalitě krve. Krev je jediná tekutá tkáň (kromě lymfy) a odráží celkový stav organismu.

Co můžete vidět: vlastní, živou krev, tak jak ještě před pár minutami kolovala Vaším tělem, zdravé i poškozené krvinky, jednobuněčné mikroorganizmy, bakterie, malé parazity a vejce parazitů, odumřelé buňky, cholesterol atd. Je možné zachytit patologické projevy nemocí již v ranném stádiu, aniž by se jejich příznaky ještě projevily. 

KDY: NEJBLIŽŠÍ VOLNÉ TERMÍNY vám budou sděleny po telefonu či mailu. Přijímáme rezervace.

KDE: v Praze

Objednání se na vyšetření je nutné předem. V tomto případě si rezervujte přímo konkrétní čas vyšetření. 

Z vyšetření je možné pořizovat fotografie či videozáznam, který Vám poslouží pro případné porovnání Vašich výsledků.

Vidět svou vlastní živou krev je fascinující, ale může to být i šokující. Nelze si namlouvat, že jste zdraví, že je vše v pořádku s Vaším životním stylem, když Vaše krev ukáže něco jiného. Pro mnoho lidí může být ale naopak úlevou vidět, že jim opravdu něco je, že si své potíže nevymýšlejí. Týká se to hlavně lidí s dnes častými neurčitými obtížemi, únavou, lehkou depresí, nezájmem, poruchami spánku, častými nebo dlouho se hojícími infekcemi apod. Velmi často takoví lidé projdou vyšetřením u konvenčních lékařů a dozví se, že vše mají v pořádku a tedy by jim nic nemělo být. Pokud trvají na tom, že jim něco je, dostanou často nálepku hypochondra nebo psychiatrického pacienta.


Bližší informace a registrace termínů :

Lucie Šáchová

608 031 050

lucie@bunecnavyziva.cz