logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


JAK NAKUPOVAT
Pokud máte zájem nakupovat

Pokud máte zájem o některé z našich produktů, můžete:

1) využít náš e-shop a svoji objednávku vytvořit standardně

skrze vkládání požadovaných produktů do "nákupního košíku" a stisknutím tlačítka KOUPIT. Vaše objednávka bude potvrzena a následně vyřízena,

2) zatelefonovat či poslat SMS na 608 031 050, ověřit si momentální dostupnost požadovaného zboží a následně vyzvednout zboží na adrese Kotevní 9/1001, Praha 5 - Smíchov nebo si nechat zaslat na sjednanou adresu,

3) poslat e-mail s požadovaným zbožím, na jehož základě se Vám ozveme a doladíme Vaši objednávku.

 

Pokud máte zájem o registraci a následnou možnost nakupovat za klubové ceny, registrujte se do Korálového klubu. Více informací o registraci, výhodách plynoucích z členství a další naleznete na stránce REGISTRACE do Coral Clubu.

Děkujeme