logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


JAK NAKUPOVAT » ZPŮSOB DOPRAVY

Způsoby dopravy

Nabízíme Vám tyto možnosti v rámci ČR

 

1. Zaslání zboží Českou poštou

(platba na dobírku za 200 Kč nebo po předchozí platbě na náš účet za 150 Kč). Zboží je dodáváno BALÍKEM DO RUKY a je obvykle doručeno druhý den po odeslání. V předvánočním a vánočním období mohou být dodávky od České pošty zpožděny.  

 

2. Zaslání zboží kurýrem - pouze po Praze. Lze pouze po předchozí telefonické dohodě a upřesnění detailů ohledně předávky. Cena za dodání je skutečná cena zaplacená kurýrní službě.

 

3. Osobní odběr zboží na adrese Kotevní 9/1001, Praha 5 - Smíchov.

 

Pro zasílání zboží mimo území ČR je způsob dopravy a cena přepravného indiviudálně sjednávána (v závislosti na váze a velikosti zásilky, způsobu platby, aktuálních možnostech závozu, místě dodání).