logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Není-li produkt, který potřebujete skladem, pište SMS, na WhatsApp, či e-mail. Pokusíme se ho pro Vás co nejrychleji obstarat.

 

 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

 

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


VÁŠ BONUS, NAKUPUJI LEVNĚJI » MARKETINGOVÝ PLÁN

20111126_125014jpg_office_picture_manager.jpg

Marketingový plán

Pro ty, kteří chtějí produkty Coral Clubu užívat dlouhodoběji a šířit je i mezi své blízké a známé, případně v nich přímo spatřují dobrou obchodní příležitost,  je zde uveden slevový program. Tento program byl v roce 2011 aktualizován, je tedy nový a je rovněž přílohou každé registrační sady.

Zajímavá obchodní příležitost je to zejména pro lidi, kteří jsou již přesvědčeni o tom, že pro své zdraví je třeba dělat něco víc než jen se spoléhat v případě "nenadálých" nemocí na doktory a farmaceutické produkty, pro ty, kteří při práci s "pacienty" aplikují celostní přístup, pro maséry, kosmetické salóny, kosmetičky, pro sportovní kluby a sportovní zařízení, fitcentra, e-shopy se zdravými produkty, biopotravinami a obchody zdravé výživy, lékaře a další, jimž není lhostejné zdraví své, své rodiny a svého okolí.

Na marketingový plán navazuje tzv. ředitelský program. Je možné do něj vstoupit prakticky ihned po registraci v Coral Clubu. Podmínkou je zde měsíční objem nákupů ve výši 500 bodů.