logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

VÁŠ BONUS, NAKUPUJI LEVNĚJI » REGISTRACE DO CORAL CLUBU

Registrace do Korálového klubu (chci nakupovat za klubové ceny a využívat dalších slev)

Registrace do Coral Club International je možná zasláním následujících údajů na mail info@bunecnavyziva.cz :

  Příjmení:    
  Datum narození:    
  Ulice, číslo popisné:    
  Město:    
  PSČ:    
  Telefon:    
  E-mail:    

Na základě těchto údajů Vás zaregistrujeme a pomůžeme s vyřízením objednávky. Zaregistrování budete v naší struktuře a vše co budete potřebovat, budete konzultovat s námi a našimi partnery. Tedy maximální výhoda pro Vás :=) . Tato registrace je zcela zdarma, aby byla platná, je třeba do 30ti dní ji potvrdit jakýmkoliv nákupem v hodnotě alespoň 12 bodů (např. jedno měsíční balení korálové vody CORAL-MINE - 15 bodů).

 

Pod registračním číslem Vás zaevidujeme jako klubového spotřebitele a od té chvíle můžete uskutečňovat své nákupy s 20% slevou (a dalšími bonusy). Registrací můžete pouze získat, nezavazujete se tím nikomu k ničemu.

Další výhody které získáte jako člen Korálového klubu:

  • 20% slevu z běžné maloobchodní ceny na nákup produktu;
  • Akce od společnosti Coral Club International (každý měsíc jsou akce na různé výrobky - pří nákupu 5 ks získáte 1 zdarma, např. 5+1, 3+1, 2+1, 3+3 atd.);
  • Za své nákupy sbíráte body, které se za každý měsíc sečtou a po dosažení určité hodnoty za ně můžete vybrat slevu na váš další nákup (bonusy);
  • Všechny Vaše uskutečněné nákupy se pouze sčítají (žádné odmazávání, nikdy nepropadají), současně s Vašimi nákupy tak roste i Vaše sleva.
 • Registrace je nepřenosná, je doživotní a nemusí se ročně obnovovat;
 • Nezavazujete se k žádnému pravidelnému odběru (pokud v průběhu 1 roku neuděláte žádný nákup,  členství lze obnovit);
 • V případě Vaši spokojenosti a následné registraci vašich známých v Coral Clubu získáváte od 5 - 25% z jejich nákupů a nákupů jejich známých podle určitého bonusového programu. Nezapomeňte: vlastní zkušenost - je nejlepší reklama. Společnost Coral Club nepoužívá mediální reklamu a ušetřené peníze vyplácí ve formě bonusu pro aktivní distributory.
 • Možnost nakupovat přímo na skladě v Praze 2. Z Prahy je posíláno zboží jak po celé ČR tak na Slovensko.
 • Možnost nakupovat a platit kartou online, možnost hradit za zboží bankovním převodem, možnost objednat si produkty a vyzvednout osobně. Zboží Vám zašle společnost Coral Club kurýrní službou PPL - nákupy nad 2000 Kč jsou takto zasílány zdarma.
 • Pomoc při zorientování se ohledně užití, postupů aplikace, možnost školení (nikoliv povinnost), konzultace

 

Pokud již máte osobu, která Vám doporučila Coral Club a pod níž chcete být zaregistrován, (je připravena stát se Vaším koordinátorem (DOPORUČUJÍCÍM, pomáhat Vám a vést Vás), registrace přes naše webové stránky pro Vás není ta správná. Pro všechny další dotazy se prosím obracejte na svého doporučujícího.

 

Pokud jste v současné době členem Coral Clubu - tato registrace Vám rovněž nevyhovuje. Kontaktujte svého doporučujícího pro více informací.

 

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo nejasnosti kontaktujte nás na telefon: 608 031 050 či na e-mail: info@bunecnavyziva.cz