logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


VÁŠ BONUS, NAKUPUJI LEVNĚJI » REGISTRACE DO CORAL CLUBU

Registrace do Korálového klubu (chci nakupovat za klubové ceny a využívat dalších slev)

Registrace do Coral Club International je v současnosti možná dvojím způsobem:

 

1. zasláním následujících údajů na mail info@bunecnavyziva.cz :

 

  Jméno:    
  Příjmení:    
  Datum narození:    
  Ulice, číslo popisné:    
  Město:    
  PSČ:    
  Telefon:    
  E-mail:    
  Skype:    
       

 

Na základě těchto údajů Vás zaregistrujeme a pomůžeme s vyřízením objednávky. Zaregistrování budete v naší struktuře a vše co budete potřebovat, budete konzultovat s námi a našimi partnery. Tedy maximální výhoda pro Vás :=) . Tato registrace je zcela zdarma, aby byla platná, je třeba do 30ti dní ji potvrdit jakýmkoliv nákupem v hodnotě alespoň 12 bodů (např. jedno měsíční balení coral mine - 15 bodů).

2. obnáší nákup slevového balíčku, který obsahuje:

 • katalog výrobků většiny produkce firmy Coral Club (certifikované i necertifikované v ČR). Proč zde nejsou všechny produkty? Jednoduš proto, že se stále vytváří nové úžasné formule, které se do doby tisku katalogu nestihly dát. DOPORUČUJEME katalog mít v tištěné podobě, je možné jej též objednat jako samostatný produkt za 60 Kč kdykoliv později. Ke kompletní produkci firmy Coral Club budete mít přístup jako členi Coral Club po registraci či kdykoliv ode mě.
 • DVD Coral - Mine,
 • program slev
 • diskontní kartu
 • cenník produkce, kterou je možno zakoupit na prodejně v Praze 2, tj. certifikovaná produkce v ČR

Cena registračního balíčku je jen 100,- Kč. 

POZOR - tyto nové balíčky neobsahují produkt Coral-Mine jak tomu bývalo dříve.

 

Pod registračním číslem Vás zaevidujeme jako klubového spotřebitele a od té chvíle můžete uskutečňovat své nákupy s 20ti procentní slevou (a dalšími bonusy). Své číslo můžete využívat téměř v celé Evropě, Rusku, USA a dalších zemích pro nákup a registraci svých známých. Registrací můžete pouze získat, nezavazujete se tím nikomu k ničemu.

Další výhody které získáte jako člen Korálového klubu:

  • 20% slevu z běžné maloobchodní ceny na nákup produktu;
  • Akce od společnosti Coral Club International (každý měsíc jsou akce na různé výrobky - pří nákupu 5 ks získáte 1 zdarma, např. 5+1, 3+1, 2+1, 3+3 atd.);
  • Za své nákupy sbíráte body, které se za každý měsíc sečtou a po dosažení určité hodnoty za ně můžete vybrat slevu na váš další nákup (bonusy);
  • Všechny Vaše uskutečněné nákupy se pouze sčítají (žádné odmazávání, nikdy nepropadají), současně s Vašimi nákupy tak roste i Vaše sleva.
 • Registrace je nepřenosná, je doživotní a nemusí se ročně obnovovat;
 • Nezavazujete se k žádnému pravidelnému odběru (pokud v průběhu 1 roku neuděláte žádný nákup,  členství lze obnovit);
 • V případě Vaši spokojenosti a následné registraci vašich známých v Coral Clubu získáváte od 5 - 25% z jejich nákupů a nákupů jejich známých podle určitého bonusového programu. Nezapomeňte: vlastní zkušenost - je nejlepší reklama. Společnost Coral Club nepoužívá mediální reklamu a ušetřené peníze vyplácí ve formě bonusu pro aktivní distributory.
 • Možnost nakupovat přímo na skladě v Praze 2. Z Prahy je posíláno zboží jak po celé ČR tak na Slovensko.
 • Možnost nakupovat a platit kartou online, možnost hradit za zboží bankovním převodem, možnost objednat si produkci a vyzvednout osobně. Zboží Vám zašle společnost Coral Club kurýrní službou PPL - nákupy nad 2000 kč jsou takto zasílány zdarma.
 • Pomoc při zorientování se ohledně užití, postupů aplikace, možnost školení (nikoliv povinnost), konzultace

NABÍZÍME VÁM SPOJIT VAŠI REGISTRACI S PRVNÍ OBJEDNÁVKOU JIŽ ZA KLUBOVÉ CENY, TAK ABY SE K VÁM ZBOŽÍ DOSTALO CO MOŽNÁ NEJDŘÍVE. Postup je stejný jako v případě klasické objednávky, nutno objednat registrační - slevový balíček a vyplnit datum narození do poznámky. 20 % z ceny objednávky (krom registračního balíčku a akčních cen) vám bude odečteno. (NEUVIDÍTE SNÍŽENOU - KLUBOVOU CENU VE VAŠÍ OBJEDNÁVCE ihned, ALE FAKTICKY VÁM BUDE ÚČTOVÁNO ZBOŽÍ JIŽ ZA KLUBOVÉ CENY). Pokud chcete využít platbu předem bankovním převodem, vyčkejte s platbou, až vám bude částka k úhradě ponížena na ceny klubové (obdržíte email).

 

UPOZORNĚNÍ:

REGISTRACE JE ZÁVAZNÁ A NELZE JI ZRUŠIT ANI REKLAMOVAT.

VŠICHNI ZÁKAZNÍCI, KTEŘÍ SI OBJEDNALI REGISTRACI SLEVOVÉHO PROGRAMU PROSTŘEDNICTVÍM NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNEK, BUDOU ZAPSÁNI POD NAŠEHO HLAVNÍHO KOORDINÁTORA (DOPORUČUJÍCÍ) (JMÉNO, PŘÍJMENÍ A ČÍSLO KOORDINÁTORA JIŽ BUDE DO REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE VEPSÁNO).

Pokud již máte osobu, která Vám doporučila Coral Club a pod níž chcete být zaregistrován, (je připravena stát se Vaším koordinátorem (DOPORUČUJÍCÍM, pomáhat vám a vést Vás), registrace přes naše webové stránky pro Vás není ta správná. Pro všechny další dotazy se prosím obracejte na svého doporučujícího.

Pokud jste v současné době členem Coral Clubu - tato registrace Vám rovněž nevyhovuje. Kontaktujte svého doporučujícího pro více informací.

 

 

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo nejasnosti kontaktujte nás na telefon 608 031 050 či na e-mail: info@bunecnavyziva.cz