logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » NAHRAZENÉ - UKONČENÉ PRODUKTY » Gest-One krém s progesteronem


        

Gest-One krém s progesteronem

Gest One

 

Číslo produktu: 5200
Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada)

Tento produkt již není v nabídce.

 

Gest-One krém s progesteronem

Krém Gest-One obsahuje přírodní fytoestrogeny a progesteron, které jsou nezbytné pro ženy, které trpí klimakterickými poruchami.

Onemocnění souvisí se zvláštními biologickými procesy stárnutí: pohasnutí sexuální funkce, s věkem související endokrinní poruchy.

Ženský reprodukční systém je jediný systém v organizmu ženy, který ukončí svou činnost v průběhu života ženy. Dochází k postupnému pohasnutí funkce vaječníků, které postupně přestávají produkovat ženské pohlavní hormony - estrogen a progesteron. U žen je postupný pokles syntézy pohlavních hormonů přirozeným, dochází k němu od 45 do 60 let a označuje se jako klimakterium.

Nedostatek estrogenu v organizmu žen po 45 letech je jednou z příčin aterosklerózy vedoucí k angině pectoris, infarktu myokardu a mozkové mrtvici. Po 3-5 letech menopauzy způsobuje nedostatek estrogenů u žen řídnutí kostí - osteoporózu. Důsledkem menopauzy je také omezení imunity, což předurčuje k rozvoji Alzheimerovy choroby. V posledních letech se široce používá takzvaná hormonální substituční terapie (HRT), což je náhrada chybějících hormonů v organizmu. Užíváním HRT se dosahuje potřebná úroveň hormonů v organizmu, čímž se oslabují symptomy menopauzy. Pro usnadnění projevů menopauzy v kombinaci s HRT doporučujeme krém Gest-One s nanoklastery.

Krém Gest-One je určen k podpoře rovnováhy hormonů v organizmu, obsahuje analogy ženských pohlavních hormonů - progesterony a fytoestrogeny, jejichž zdrojem je divoký jam a ploštičník hroznovitý (Cimicifuga racemosa).

Krém Gest-One se používá při ovariální dysfunkci v před a postmenopauzálních obdobích, jakož i při charakteristických příznacích menopauzy:

  • Psycho-emocionální poruchy (špatná nálada, deprese apod.);
  • Porušení vegetativní cévní regulace (nestabilita krevního tlaku s tendencí ke zvyšování, bušení srdce, bolest v srdci, pocení, návaly horka apod.);
  • Metabolické poruchy (zvýšení relativní tukové hmoty a snížená svalové hmoty, anémie, osteoporóza apod.);
  • Choroby urogenitálního systému (suchost pochvy, časté močení).

 

Hormonální léčbu je třeba zahájit při prvních projevech.

 

Složení: gel Aloe Vera, glycerolstearát a PEG 100 stearát, ? 12-15 alkyl benzoát, kyselina stearová, Isopropyl, světlicový olej, jojobový olej, dimethicone, progesteron USP (1,5%), glycerol, cetylalkohol, cimicifuga racemosa extract, wild yam extract, extrakt z kořene lopuchu, beta glukan, sodná sůl EDTA, nanoklastery (citran draselný, uhličitan draselný, křemík, ionizovaná voda (čištěná), síran hořečnatý, rostlinný olej, vitamín E (tokoferol), karbomer, diazolidinylové močoviny, 3-jodo-2-propynyl-butyl-karbamát, triethanolamin. Neobsahuje: plnou lopatičku (kolem 1/8-1/4 čajová lžička) krému před spaním rovnoměrně nanést na citlivé oblasti těla (např. - krk, břicho, dlani nebo stehna). Doporučujeme denně měnit oblasti použití krému nebo je střídat.

Pouze pro vnější použití!

Použití: U žen před menopauzou a během ní lze krém aplikovat pouhé 2 týdny po začátku menstruace.

U žen po menopauze lze krém aplikovat denně, s výjimkou 7-10 dnů v každém měsíci.

Ergoterapeut může doporučit jiný režim aplikace krému podle individuálního stavu. Proto je před použitím krému Gest-One vhodné se poradit s lékařem.

Upozornění: organizmus každého člověka reaguje různě na působení krému s obsahem fytoestrogenů a progesteronu. Pokud po nanesení krému budete cítit nepříjemný pocit, měli byste se poradit s endokrinologem.

Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.