logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


Úvod » Ochrana před zářením » Neitronic MG-04-M pro LCD monitory a televizory


        

Neitronic MG-04-M pro LCD monitory a televizory

Nejtronik - ochrana před zářením displejů a obrazovek

 

Číslo produktu: 91753

 

Přístroje Neitronic jsou prostředky k individuální ochraně před elektromagnetickými paprsky. Jsou určeny pro osobní počítače, televize, radiotelefony a mobilní telefony, mikrovlnné trouby, monitory a plazmové obrazovky.

Model MG-04 a MG-04M je určený pro ochranu před zářením osobního počítače a televize (display).

Neitronic je speciální anténa s rozměry 30 x 30 x 0,6mm. Krystalická mřížka antény má vlastnost křišťálu, tj. pohlcovat a přeměňovat elektromagnetickou energii. Anténa se aktivuje díky záření a vytváří vlastní pole, které vzájemně působí s polem vytvořeným zářičem a mění spektrum vyzařování tak, aby bylo pro člověka bezpečné.

Přístroj snižuje působení elektromagnetického záření na úroveň bezpečnou pro člověka. V prvních hodinách po instalaci přístroj přibližně dvakrát až čtyřikrát zmenší magnetické pole.

Princip působení Neitronicu MG-04 je založenna neutralizaci záření, které vyzařují monitory a které je škodlivé pro lidský organismus. Obvyklé elektromagnetické pole se mění do 50 cm od obrazovky a vírová elektrická složka se projevuje do 10 m i více. Základním principem činnosti přístroje ?G-04 (pasivní antény) je neutralizace elektromagnetického pole, tj. změna vlastností krystalické struktury a opětovné vyzařování energie a zmenšení intenzity elektromagnetického pole.

Neitronic MG-04 začíná pracovat společně se zapnutím monitoru PC nebo televize. Díky anténě přibližně dvakrát až třikrát neutralizuje tři složky elektromagnetického pole monitorů PC a televize a přibližně 2krát (podle vzdálenosti od monitoru) nebo čtyřikrát (podle plochy) snižuje pole statické elektřiny.

MG-04 je vhodný pro starší přístroje s širším rámem u obrazovky. V případě, že máte novější typ přístroje, menší rám, notebook nebo si nejste jistí, zda je pro Vaši potřebu vhodný tento typ, zvolte na jistotu Neitronik MG-04-M , který je funkčně stejný, avšak menšího tvaru vyrobený s ohledem na modernější přístroje s menšími rámy.

Doživotní záruka, nelze však po nalepení přemístit na jiný přístroj.

Tento produkt Vám nabízíme velmi často v akci 3+1, kde máte možnost nakombinovat si různé typy Neitroniků. Objednáte-li si tedy např. 2 ks Neitroniku na mobilní telefon a 2 x Neitronik na televizi či počítač, automaticky bude jeden z nich zdarma. V případě akční nabídky pouze pro tento typ - možnost nakombinování různých typů nelze uskutečnit.

Doživotní záruka. Po nalepení nelze přemístit. (Pokud si nejste jistí životností Vašeho přístroje, je možné Neitronik opatrně přichytit podlepením a přelepením okrajů k rámu obrazovky a uchovat jej pro definitivní nalepení až k nově pořízenému přístroji).

Doporučujeme pořídit i ochranu před zářením mobilních telefonů Neitronik MG-03.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.