logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Antioxidanty » Microhydrin Plus


    

Microhydrin Plus

Hydratace buněk

 

Číslo produktu: 1860
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami zvládnete skrze tento link:

https://cz.coral-club.com/shop/products/1860.html?REF_CODE=561946193817

Přivede Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

Microhydrin Plus

Činnost aktivních látek:

Microhydrin je zdrojem dostupných elektronů neutralizujících činnost volných radikálů. Zlepšuje hydrataci buněk, snižuje úroveň kyseliny mléčné ve svalech, snižuje napětí a únavu, zvyšuje pružnost svalů, fyzickou a psychickou práceschopnost.

Kyselina askorbová (vitamín C) stimuluje produkci leukocitů, interferonů, zvyšuje obranu proti infekcím, účastní se syntézy kolagenů a serotoninu, posiluje cévy a normalizuje krevní oběh.

Kyselina alfa-lipoová má hepatoprotektivní, hypolipidemické účinky. Účastní se výměny uhlovodíků a zajišťuje včasné vstřebání glukózy  mozkovými buňkami. Glukóza je hlavním zdrojem energie nervových buněk, zvyšuje zásoby glykogenu v játrech, má lipotropní efekt a předchází tukové degeneraci jater.

Selen jako aktivní antioxidant podporuje kardiovaskulární systém, účastní se syntézy enzymů ovlivňujících obnovu srdečního svalu, zlepšuje reologické vlastnosti krve, optimalizuje dodávky výživných látek a kyslíku do tkání, zmenšuje pigmentaci a zajišťuje pružnost pokožky.

Výtažek zeleného čaje je univerzální silný antioxidant, jehož  hlavní činností je odvádění zbytků nezoxidovaných forem kyslíku z organismu. Je nejbohatším zdrojem enzymů, vitamínů skupiny D, K a P a minerálních solí. Výborně tonizuje a povzbuzuje.

Výtažek z ostropestřce mariánského obsahuje aktivní látku silimarin, která napomáhá detoxikaci jater, zlepšuje trávení tuků a optimální vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích, posiluje buněčné membrány, účastní se tvorby nových buněk a aktivně stimuluje syntézu bílkovin.

Použití:

„Microhydrin Plus“ se používá pro:

-       zvýšení antioxidační ochrany organismu,

-        korekci imunity,

-        při sportovním výkonu pro zvýšení výkonnosti a odbourání laktátu

-        prevenci poškození buněk a tkání.

 
Mikrohydrin neutralizuje volné radikály a má vliv na:
 • Antivirovou a antibakteriální ochranu organismu;
 • Účinnější stravitelnost živin;
 • Zvýšení energetických zdrojů organismu;
 • Zpomalení procesu stárnutí;
 • Zlepšení mozkové činnosti;
 • Odstraňování poruch vyvolaných škodlivou činností volných radikálů a zabraňuje vzniku mnoha chronických onemocnění.


Mikrohydrin Plus obsahuje antioxidanty, které zajišťují celodenní podporu:

 • jater, zvyšují hladinu glutationu, který napomáhá detoxikaci organismu od škodlivých průmyslových a chemických látek, léků a alkoholu;
 • imunitního systému a zlepšuje funkci leukocytů, zvyšuje vznik interferonu;
 • kardiovaskulárního systému, neutralizuje radikály rozpuštěné v tucích a radikály rozpustné ve vodě;
 • trávícího systému, blahodárně působící na fermento a způsobuje lepší trávení živin;
 • pružnost kůže.

V Mikrohydrin Plus se nacházejí různé druhy antioxidantů, které neutralizují různé druhy volných radikálů, jako jsou například radikály rozpustné ve vodě a v tucích. Volný radikál rozpustný v tuku může útočit na membránu buňky, protože stěny buňky se skládají z tuků. Aby bylo možné buňku chránit před volnými radikály tohoto typu, jsou třeba antioxidanty rozpustné v tucích. Na druhé straně, volné radikály rozpustné ve vodě, mohou v krvi útočit na jednu z krevních buněk. Tomu mohou zabránit jen antioxidanty rozpustné ve vodě.

V produktu se nacházejí antioxidanty, které působí přímo, ale jsou i takové které působí zprostředkovaně. Organismus člověka potřebuje i ty i druhé. Přímé antioxidanty, jako vitamíny C a E, spojují volný radikál, neutralizují ho a chrání jiné buňky před zničením. Přímo působící antioxidant, který působí na radikál jedenkrát se ničí a ztrácí svou antioxidační aktivitu. Antioxidanty, které působí zprostředkovaně, pracují jako katalyzátory. Neutralizují volné radikály přímo, ale podporují vlastní systém antioxidantů v organismu. To jim dává možnost působit aktivně, cirkulují znovu a znovu a odstraňují mnoho volných radikálů. Tato skupina antioxidantů je vždy v pohotovosti neutralizovat volné radikály během určitého časového období. Nová silně působící směs antioxidantů různých typů, nacházejících se v Mikrohydrin Plus, je v současnosti nejefektivnější.

Každá tabletka mikrohydrinu obsahuje křemík obohacený vodíkem, to znamená spojení křemíku a atomů vodíku, modifikovaných takovým způsobem, že na jejich vnější vrstvě se nachází slabě vázaný dodatečný elektron. Tento elektron snadno podléhá neutralizaci volných radikálů. Protože vodík je nejmenším ze známých prvků, každá tabletka mikrohydrinu může dodávat tisíce takových elektronů. Je to jediná forma antioxidantu, která v procesu ztráty elektronů se nemění na volný radikál, ale rozpadá se na stravitelné výživné látky - sloučeniny křemíku, soli draslíku, hořčíku a vody.

Když to chceme popsat podrobněji, tak mikročástice, které jsou základem mikrohydrinu a hydracelu, jsou určitým způsobem připravené směsi křemičitých minerálů, které jsou podobné tím, že se vyskytují v přírodě. Oni jsou částečně pokryty rostlinným olejem, díky čemuž se zvyšuje jejich schopnost k spojování a přenášení.

Mikrohydrin má schopnost strukturovat vodu a kapaliny v organismu. Snižuje povrchové napětí vody a dělá ji více biologicky upravenou, což způsobuje hydrataci buněk a tkání, a toto je důležité pro zlepšení fungování buněk. Je prokázáno, že u dětí nasycení tkání v organismu tekutinami je vyšší než u dospělých lidí. Proto mikrohydrin má omlazující účinky a hraje nemalou roli při zpomalení procesu stárnutí organismu.

Mikrohydrin je univerzálním a naprosto bezpečným stimulátorem tvorby energie v organismu. Při přijímání mikrohydrinu v buňkách probíhá aktivní syntéza ATF- molekuly, která zásobuje energií všechny biologické procesy, vznikající v buňkách. Toto dodatečné množství energie může být zaměřené na obnovení poškození buněk, a přirozeně tkání.

Tatáž energie může být zaměřená na konsolidaci procesů výměny látek, na boj s patogenními mikroorganismy a chronickými chorobami. Je možné říci, že při podmínkách dostatečného použití všech nezbytných živin mikrohydrin stimuluje procesy samoobnovy organismu a pomáhá léčit mnohá onemocnění, včetně chronických.

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: Jedna dávka (2 kapsle) obsahuje: Vitamin C (kyselina askorbová), Niacinamide, aminohelatnaya forma selenu, Microhydrin (uhličitanu draselného, citran draselný, oxid křemičitý, čištěná deionizovanou vodou, mannitol, sulfát hořčíku, hořčík askorbátu, citronové a/nebo kyseliny jablečné, světlice a/nebo slunečnicový olej), směs antioxidantů (extrakt ze zeleného čaje, N-acetyl-L-cystein, kvertsitin, alfa-lipoová, kyselina askorbová, extrakt z ostropestřce, Niacinamide, aminochelátová forma selenu). Jiné ingredience: rýžová mouka, stearan  hořčíku. Neobsahuje: pšenici, gluten, kukuřici, sóju, droždí a produkty živočišného původu.

Dávkování: Začněte užívat jednu kapsle denně během dvou dnů a postupně zvyšovat příjem na 1-2 kapsle dvakrát denně.  Zapít sklenicí vody.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.