logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Antioxidanty » AquaOx (AkvaOks) (60 kapslí)


        

AquaOx (AkvaOks) (60 kapslí)

Aqua Ox (Akva Oks)

 

Číslo produktu: 91829
Výrobce: Coral club international
?

AkvaOks

 

- soubor nejsilnějších antioxidantů rostlinného původu, které přispívají k optimalizaci CNS a  kardiovaskulárního systému, zlepšují krevní oběh a propustnost cév, chrání buňky před předčasným stárnutím.

Granátové jablko extrakt, mít v jeho složení ellagic kyseliny, Proanthokyanidiny, a soubor dalších látek, je považován za silný antioxidant, varování poškození buněk, což povede k abnormalitám v mozku, srdce, jater a ledvin. Jako nedávného výzkumu, může granátových extrakt zpomalovat postup aterosklerózy, a denní využití sklenice džusu granátového jablka rok zabraňuje vzniku aterosklerotických plátů v cévách. V tomto granátu má mnohem větší antioxidační aktivitu než brusinková, borůvky a zeleného čaje.

Acai Berry - další vůdce v antioxidantech, esenciální mastné kyseliny omega-3 , -6, -9, vitamíny, minerály a aminokyseliny. Takové množství živin obsažených v jediném Berry je extrémně vzácný i ve  všech ostatních produktů. Asai má obecnou tonikum účinek, zlepšuje krevní oběh, aktivuje duševní aktivita pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu v krvi.

Extrakt z kakaových bobů - zdroj polyfenolů a flavonoidů čelit negativním účinkům volných radikálů na buňky. Že kakaové polyfenoly vděčí za svou barvu a chuť, ale i celou řadu užitečných vlastností: antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Experimentálně prokázáno, že kakaové polyfenoly epikatechin plně a rychle se vstřebává. Kakao má blahodárné účinky na mozek, stimuluje zvýšení průtoku krve do oblastí, které jsou odpovědné za reakční doby a paměti.

Extrakt z rozmarýnu jako aktivní přítomností fenolové antioxidant v kompozici. Karnosin kyselina a její deriváty poskytují vynikající antioxidant, stabilizační, tonické vlastnosti extraktu rozmarýnu.

"AkvaOks":

  • tonikum;
    zabraňuje vzniku aterosklerózy;
    poskytuje proaktivní výkon.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.