logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » InflaCor (Inflakor) (90 kapslí)


        

InflaCor (Inflakor) (90 kapslí)

Inflacor

 

Číslo produktu: 91804
Výrobce: Coral club international

Tento produkt již není v nabídce, lze nahradit produktem FLEXICOR

FlexiCor

Inflacor je účinný prostředek ke zlepšení funkčnosti pohybového aparátu. Základem produktu je vyvážený rostlinný soubor aktivních složek, které napomáhají funkcím kostní, chrupavkové a spojovací tkáně.

Inflacor pomáhá ke

• zdravé funkci kloubů, svalů, kostí a chrupavek

• zvýšení pohyblivosti

• antioxidační ochraně buněk a tkání


Chmel obyčejný obsahuje komplex bioaktivních látek: organické a fenolkarbonové kyseliny, flavonoidy, silice a další. Chmel má nejen relaxační, ale i antioxidační vlastnosti. Pomáhá udržovat správnou hadinu cholesterolu v krvi a přirozenou obranyschopnost organismu. Také jeho blahodárné účinky na trávící systém nejsou zanedbatelné Kopřiva podporuje krevní oběh, přispívá ke zlepšení cirkulace krve v žilách zvláště v nohou.

Kadidlovník pilovitý je cenný kvůli obsahu aromatických pryskyřic a komplexu bosweliových kyselin.

Výtažky z rozmarýnu lékařského jsou rozpustné ve vodě i v tucích, a jsou ceněné pro obsah aktivních antioxidantů. Základní biologicky aktivní látky extraktů rozmarýnu – to je soubor fenolových kyselin (kyseliny rozmarýnová, kávová a další), flavonoidy, taniny, saponiny, terpeny (caren, cineol, borneol, kafr, verbenon), triterpenových kyselin (oleanolová, karnosolová). V tuku rozpustný extrakt je bohatý na kyselinu karnosinovou, vodou rozpustný výtažek obsahuje více kyseliny rozmarýnové. Rozmarýn obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které přispívají k obraně buněk a tkání (i kostí a kloubů) před oxidačním poškozením volnými radikály.

Šišák bajkalský působí jako přírodní antioxidant. Napomáhá snižovat oxidační stres, podporuje zdraví kloubů a šlach a přispívá k udržení jejich pružnosti. Podporuje správnou funkci kosterních svalů při běžné fyzické aktivitě, tělesné námaze a sportovní činnosti. Podílí se na zvýšení pohyblivosti. Vitamin D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu a jeho využití v těle, pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi. Podporuje normální stav kostí a zubů, činnost svalů, funkce imunitního systému a proces dělení buněk.

Bosvelie - kadidlovník je ceněn pro své složky, obsahující aromatické pryskyřice a komplex bosveliových kyselin. Přispívá k udržení zdraví kloubů a podporuje jejich pohyblivost.
Mnohé rostliny z této formule obsahují vápník, což ve spojení s vitamínem D3 napomáhá správné výživě, a tím i pevnosti kostní tkáně. Extrakt chmelu obyčejného, extrakt anděliky lékařské, extrakt právenky latnaté, extrakt kopřivy dvoudomé, extrakt kadidlovníku pilovitého, v tuku rozpustný extrakt rozmarýnu lékařského, extrakt šišáku bajkalského, vodou rozpustný extrakt rozmarýnu lékařského, extrakt chryzantémy zahradní, vitamín D3, přídatné látky.

Složení 1 kapsle:

extrakt 4:1 z chmelových šištic 300 mg, extrakt 4:1 z kořene anděliky (Angelica archangelica) 100 mg, extrakt 10:1 z listů Andrographis paniculata 75 mg , mikrokrystalická celulosa (zahušťovadlo), extrakt 10:1 z listů kopřivy (Urtica dioica) 50 mg, extrakt 5:1 z kadidlovníku (Boswellia serrata) 35 mg, olejový rozpustný extrakt 10:1 z listů rozmarýny (Rosmarinus officinalis) 25 mg, extrakt 10:1 z kořene šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis) 15 mg, vodný extrakt 4:1 z listů rozmarýny (Rosmarinus officinalis) 10 mg, stearát hořečnatý (látka protispékavá), extrakt 300:1 z chryzantémy (Chrysanthemum morifolium) 4 mg, cholekalciferol (vitamin D) 2,5 mg tj. 50% doporučené denní dávky (DDD), želatinová kapsle.

 

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.