logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » Všechny produkty » Phyto Guard (60 kapslí)


        

Phyto Guard (60 kapslí)

FitoGard

 

Číslo produktu: 91841
Výrobce: Coral club international

Tento produkt bohužel již není v nabídce Coral Clubu.

V brzké době se objeví nové produkty. Děkujeme za pochopení

 

 

PhytoGuard

"FitoGard" je užitečný:

  • při bolesti v krku;
  • suchý, dráždivý kašel,
  • při zvyšování imunity při respiračních infekcích
  • V PROTIPLÍSŇOVÉM PROGRAMU

PHYTOGUARD VÝBORNĚ ÚČINKUJE PŘI SUCHÉM KAŠLI - MĚNÍ JEJ VE VLHKÝ A KAŠEL KRÁSNĚ A RYCHLE ODCHÁZÍ.


"FitoGard" - kombinace rostliných extraktů a éterických olejů, vhodný k rekuperaci respiračních infekcí horních a dolních cest dýchacích.

Výtažky z olivových lístků obsahují řadu užitečných funkcí, včetně glykosidu oleuropein a bioflavonoidy jako rutinu, luteolin, hesperidin, kvercetin, atd. Nejvíce aktivní v evropských olivových listů je oleuropein. Tato látka a její produkty hydrolýzy mít jedinečné vlastnosti. Američtí vědci ověřen proti mikroorganismům, jako je Bacillus subtiluis, laktobacily a Staphylococcus aureus. Oleuropein pomalý reprodukční cyklus bakteriálních buněk, tj. inhibuje jejich rozmnožování a distribuci, který bude aktivovat vlastní imunitní systém člověka. Extrakt z olivového listí obsahuje různé stopové prvky nezbytné pro zdraví (železo, zinek, selen, chrom), hodně důležitých aminokyselin. Antioxidační aktivita olivového listí je 4 krát vyšší než u vitamínu C a polyfenoly je asi 40 krát vyšší než v panenském olivovém oleji. Tradičně se výtažky z olivových lístků při nachlazení a infekce dýchacích cest, pomáhá snižovat horečku, kašel, dušnost, zmírňuje příznaky chronického únavového syndromu, zvýšení energie a vytrvalost, zlepšuje krevní oběh.

Melissa chválil i Paracelsus (1493-1541), ztotožňoval to s účinností vlastností zlata. Dnes rostlinný extrakt je ceněn jako zdroj esenciálních olejů: citral, myrcenu a geraniol. Tyto látky mají horní cesty dýchací, průdušky a plíce dezinfekční, antibakteriální, protizánětlivé a tonizující účinek.

Tymián olej byl většinou červené ve svém složení důležitých látek thymolu a carvacrolu. Tymián je dost dobrý snížit zánět sliznice dutiny ústní, bolest v krku, zmírňuje podráždění v krku, pomáhá zkapalní a vybití hlenu.

Oregano olej - známý bylinný lék, který zvyšuje produkci bronchiálního sekretu. Používá se v dusivém kašli, při zánětech horních cest dýchacích.

Krasnokornevischnogo extrakt ze šalvěje - zdroj aromatických pryskyřic, těkavých, flavonoidy, třísloviny, stejně jako speciální látky Salvia. Sage - jeden z nejrychlejších a nejbezpečnějších komponent ve chrapot a bolest v krku. Těkavé, Salvo a flavonoidy omezit šíření bakterií v horních a dolních cest dýchacích, zvýšení lymfatické cévy.

Výpis z Astragalus membranaceus - regenerační a tonikum. Podporuje rozvoj ochranných bílkovin interferonu a  T-buňky , a tím pomáhá udržovat normální funkci imunitního systému a posiluje oslabené tělo v chladném počasí.NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.