logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » B-LURON (BI-LURON)


        

B-LURON (BI-LURON)

 

Číslo produktu: 918140

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami zvládnete skrze tento link:

https://cz.coral-club.com/shop/products/918140.html?REF_CODE=561946193817

Přivede Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

B-LURON

B-Luron pro výživu vašich kloubů ABSOLUTNÍ JEDNIČKA NA TRHU, ÚŽASNÉ VÝSLEDKY, NUTNOST OPAKOVÁNÍ PO CCA 4-5TI MĚSÍCÍCH - VÝSLEDKY - rušení operací, významně lepší pohyblivost kloubů, absolutně nižší bolestivost - zásadní výhoda - působí kompletně na všechny klouby, chrupavky, orgány, vedlejší účinek - krásná pleť - prostě KOLAGEN AJ..  PRO VÍCE INFO VOLEJTE.

Popis:

Vstává se vám ráno špatně, máte otoky kloubů a bolí vás klouby?

Záruka:

do data spotřeby

Analgetika vám sice od bolesti uleví, ale pouze na chvíli a neřeší příčinu potíží. Díky vedlejším účinkům léků není vhodné užívat analgetika dlouhodobě.

Správné stravování s obsahem vitamínů a minerálů tělu i kloubům jistě prospěje, hýbejte se. Pokud již bolesti kloubů máte, začněte s celkovou detoxikací organismu u nás v Centru zdraví a dopřejte vašim kloubům ideální výživu.

B-Luron - biologicky aktivní doplněk stravy. Jde o chondroitino-hyaluronový komplex-sirup, který vyvinula německá firma Gram-Revit GmbH.  Je navržen tak, aby aktivoval vlastní produkci synoviální tekutiny. Díky produktu B-Luron dochází k výživě a obnově chrupavky.

B-Luron pomáhá obnovit přirozenou viskozitu kloubní tekutiny a zabraňuje dalšímu opotřebení kloubu. Pohyb je pak plynulý a bezbolestný, protože klouby o sebe nedřou.  Výsledný komplex je stejně účinný jako injekce kyseliny hyaluronové aplikované do poškozeného kloubu.                                                                    

Produkt B-Luron  působí na celý organismus. Velkou předností užívání B-Luronu je, že působí a vyživuje všechny klouby najednou a ne jen jeden jediný kloub.Ovšem při injekční aplikaci kyseliny hyaluronové se dodává výživa pouze jednotlivému kloubu. Nežádoucí účinky při používání přípravku"B-LOURON" nejsou známy.

Kyselina hyaluronová a chondroitin v B-Luronu působí synergicky.

Tyto dvě látky se vzájemně doplňují při ochraně a výživě chrupavky.

Odměrku 30 ml B-Luron (ekvivalent 450 mg chondroitin hyaluronové komplexu) je třeba užívat denně bez přerušení jeden měsíc.  Užívá se vždy půl hodiny před jídlem. Viditelné potíže se zlepší díky koncentraci kyseliny hyaluronové v kloubu během  2-3 týdnů.

Záleží na poškození  kloubu, a jak velký je deficit chondroitinu a kyseliny hyaluronové.  V závažných případech je vhodné kúru opakovat za 3-5 měsíců. Další kůra se doporučuje za 9 měsíců od posledního užívání B-Luronu. Ideální je pak jednou za rok kúru zopakovat a to jeden měsíc v roce.

Hyaluronová kyselina je tekutina, která existuje v každém žijícím organismu.  Její hlavní funkcí je hydratace celého těla. Největší koncentrace této látky byla objevena v pokožce a kloubech. V našem těle se nachází mnoho kloubů kolenní, loketní, ramenní a další. Uvnitř kloubu je synoviální tekutina působící jako lubrikant. Tlumí nárazy a zabraňuje bolestivému tření a opotřebovávání kloubů. Součástí této tekutiny je kyselina hyaluronová.

Kyselina hyaluronová se využívá také v kosmetice na omlazení pokožky a vyhlazení vrásek, říká se jí kyselina mládí. Výzkumy prokázaly, že kyselina hyaluronová dokáže zadržet více vody než kterákoli jiná přirozená látka. Vynikající hydratační vlastnosti způsobují výrazné vyhlazení a elasticitu tkání. Je účinným antioxidantem chránícím proti volným radikálům. Podporuje tvorbu kolagenu.

Kyselinahyaluronová byla objevena v roce 1934. Její příznivý vliv na pokožku a zdraví kloubů byl zpopularizován dokumentem o japonské vesnici, kde více než 10%obyvatel mělo nad 85 let, přičemž jejich klouby byly stále dostatečně ohebné a pokožka s minimálním množstvím vrásek. Vědci zjistili, že obyvatelé tétovesnice jedli často potraviny jako jsou sladké brambory a větší množství zeleniny. Tyto potraviny napomáhají k tvorbě kyseliny hyaluronové v těle. Zvýšenéb množství této látky byly zjištěny i v tělech obyvatel této vesnice.

Využití  B-Luronu:

Artróza

Vhodné pro sportovce při přetěžování kloubů

Patologie meziobratlových plotének/výčnělek, výstupek

Po operaci kloubů

Opotřebování kloubů

K hojení ran zánětlivých onemocnění svalů a šlach.

Artróza je bolestivé onemocnění kloubů, které velmi často postihuje dnes i mladé lidi zhruba od 30 až 50-ti let věku. O artróze se dá hovořit jako o jedné z civilizačních chorob.

Artróza tak jako jiná onemocnění vzniká i několik let a to díky obezitě, dědičnosti, přetěžováním kloubů, profesionálnímu sportu,  úrazům a také nedostatkem pohybu. Artróza zajisté souvisí i s nevhodným jídelníčkem, poruchou metabolismu a celkovým překyselením organismu.

 

Unikátnost nového produktu "B-Luron"?
Bi-Luron - biologicky aktivní doplněk stravy s chondroitin-hyaluronovým
komplexem (MCC) na základně, která je technologická inovace
Vývoj německé firmy gram-Revit GmbH a je určen
aktivace vlastního synoviální tekutiny, které poskytují
Dodávka a obnovu chrupavky tkáně.

Doporučení pro použití

     Artróza.
     Věk opotřebení.
     Dlouhodobé nadměrné a / nebo jednostranné namáhání kloubů při provozu (včetně nadváhy).
     Velké sportovní cvičení před a po soutěžích.
     Patologie meziobratlových plotének (výčnělek, výstupek, sedání).
     Doba rehabilitace po operacích na kloubech (artroskopické sanitace).
     Vrozené X-a O-ve tvaru zakřivení nohy.
     Osteochondropathy dospívajících.
     Dna (v kombinační terapii).

Charakteristické vlastnosti Bi-Louron

     Účinek přípravku je zaměřen na příčinu problému;
     Orthomolecular komplex upravuje nerovnováhu na molekulární úrovni k optimalizaci biochemické procesy v těle;
     Ovlivňuje všechny klouby;
     Lze kombinovat s fyzikální terapie a případných léků;
     Dlouhodobé akce (1 Průběh léčby je 3-5 měsíců);
     Žádné vedlejší účinky;
     Pohodlná forma výroby a použití;

Hyaluronová chondroitin komplex
Chondroitin hyaluronová komplex ( MCC ) -život bez bolesti
spoje .

Kyselina hyaluronová a chondroitin lépe chránit klouby dohromady . Jsou-li tyto látky uvedeny společně , že působí synergicky
tj. vzájemně doplňují v ochraně a výživě chrupavek ,
a uplatňovatmnohem účinnější než samostatně .

Vzhledem ke změnám v molekulární struktuře kyseliny hyaluronové v MCC
požití není zničena , ale zůstává stabilní . A působí na jedné straně , jako injekční stříkačky , mechanicky zvýšení množství exogenního kyseliny hyaluronové v kloubu , a na druhé straně - jako katalyzátor aktivuje syntézu chondrocytů vlastní ( endogenní ) kyselina hyaluronová . Současně působí na MCC všech spojů najednou , příznivě ve srovnání s těmi, injekčních forem .

V případě, kdy Bi - LOURON je nezbytné pro správnou funkci a pohyblivost kloubů . Odměrka 30 ml Bi - Louron ( odpovídá 450 mg chondroitin hyaluronové komplexu ) je třeba užívat denně bez přerušení v průběhu měsíce . Viditelné příznaky se okamžitě zlepší , ale po určité koncentraci kyseliny hyaluronové v kloubu na konci 2-3 týdnů. Záleží na rozsahu kloubu , jak velký jedeficit chondroitinu a kyseliny hyaluronové . V souladu s tím
menší poškození kloubů , tím rychleji přijde úlevu a zotavení . V závažných případech , že je žádoucí , aby opakovat směřovat k dosažení výsledku .
Aleakce a vychutnat si vynikající sirup pokračovat i po přijetí , která má logické vysvětlení : pokračovala vlastní hyaluronovou syntézu kyseliny , synoviální tekutina se vrátil do normálu ,společný vydělal .

Zdravé klouby
" Bez pohybu života jen letargický " - řekl Jean - Jacques Rousseau , a stejně jako všechny klasiky , pravdu za všech okolností . Chůze , tanec , běh , ale jen zavrtěl nohu , zatímco sedí na židli - každý den jsme se pohybovat a mobilitu , a umožní nám poskytovat mobilní spojení mezi kostí , našich vnitřních " panty " - klouby . Zdravé klouby rovnoměrně rozložit zatížení na všech jeho povrchu .

Každý kloub se skládá z následujících prvků :

    
kloubní plochy kosti , chrupavky pokryté látkou ;
    
kloubního pouzdra nebokapsle pojivové tkáně ;
    
synoviální membrána nebo membrána ohraničující vnitřek kapsle a synoviparous .


Kloubního pouzdra na vnitřní straně pokryta speciální látky zvané synoviální membrány nebo membrány . Tato vnitřní plášť poskytuje jídlo kloubu a vytváří " společný šťáva " -synoviální tekutiny , která snižuje tření v kloubu a chrání je před oděrem .

Je-lizatížení snížila kloubní chrupavky kapalné impregnovaný houby apod., jak sezvyšuje zatíženíchrupavky kapalina rozděluje v závislosti na zatížení . Synoviální tekutiny současně izoluje společné plochy od sebe navzájem a tvoří kluzkém povrchu . Zdravé společné " maže " sám , což je důvod, pročtřecí síla ve zdravém kloubu je 5 krát větší než síla tření ledu .

Bony uzávěr ( růstové štěrbiny ) vyhrazena hyalinní chrupavky výšku 3-5 mm , což je" ochranný polštář " : chrupavka tlumí těžký dopad a náhlé pohyby . Kloubní chrupavka je spojen s oběhovým systémem , a proto získává živiny z krve . Jejich zdrojem jekloubní tekutiny . Během pohybu chrupavky buněk absorbovat kloubní tekutiny , které potřebují živiny a dát produktů metabolismu , takže jít nakloub - to je život v pravém slova smyslu . Nezapomeňte astronautů , kteří se učí znovu chodit po delším pobytu ve stavu beztíže , teď nemusíte vysvětlovat, proč se to děje .

Kloubní chrupavka se skládá z matice ( intercelulární látka) , který je položen na plastové pletivo kolagenových vláken . V matrici jsou chondrocyty - buňky, které syntetizují protein pro kolagenových vláken a stavební materiál na bázi chrupavky . Matrix se skládá z velmi velkých molekul ( proteoglykanů ) , což do značné míry se mohou vázat vodu , a tím se starají o pružnosti a tlumení v kolizích . Kromě toho ,matrice obsahuje glykosaminoglykany , kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu , které jsou složky synoviální tekutiny .

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.