logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Tasty B s příchutí limetky


        

Tasty B s příchutí limetky

B komplex

 

Číslo produktu: 2143

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami zvládnete skrze tento link:

https://cz.coral-club.com/shop/products/2143.html?REF_CODE=561946193817

Přivede Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

Tasty B s příchutí limetky

  • Pomáhá uchovat zdraví nervové a kardiovaskulární soustavy
  • Pomáhá ke koncentraci pozornosti, paměti a vnímání
  • Účastní se energetické výměny


UŽITÍ

1 tabletka denně během jídla nebo dle doporučení lékaře.

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY:

Vitamín В1 (thiamin) se aktivně účastní buněčného metabolismu, výměně jednoduchých cukrů, bílkovin a tuků. Je důležitý pro normální činnost nervové soustavy: zlepšuje paměť a vnímavost, zabraňuje stárnutí mozkových buněk, pomáhá stabilizovat emoční stav.

Vitamín В2 (riboflavin) se účastní syntézy molekul ATP  - „paliva života“ proto je nepostradatelný pro výrobu energie. Je velmi důležitý pro zdraví očí, jater, účastní se syntézy nervových buněk, zlepšuje krvetvorbu.

Vitamín В3 (niacin) podporuje normální metabolismus a energetickou výměnu, pomáhá kontrolovat hladinu cholesterolu v organismu, brání vzniku arteriosklerotických usazenin na stěnách cév. Má jemné aditivní působení, pomáhá zlepšit stav při nervozitě, strachu, apatii, stresu.

Vitamín В5 (kyselina pantotenová) pomáhá centrální nervové soustavě efektivně pracovat, zpevňuje imunitu. Zlepšuje celkový tonus organismu, bojuje s únavou a zvyšuje odolnost. 

Vitamín В6 (pyridoxin) spolu s kyselinou listovou a vitamínem B12 pomáhá uchovat zdraví nervové a kardiovaskulární soustavy. Účastní se syntézy bílkovin, hormonů a erytrocytů; je nepostradatelný pro plnohodnotné vstřebání vitamínu B12.

Vitamín В7 (biotin, „vitamín krásy“) je zapotřebí pro zdravý růst a dělení buněk, protože se účastní syntézy nukleových kyselin. Je nenahraditelný při tvorbě kreatinu (základního „stavebního kamene“ vlasů) a normálního formování vlasových cibulek. V jeho složení najdeme síru, která je potřebná pro syntézu kolagenu a to znamená pro uchování pevnosti a pružnosti pokožky.

Vitamín В9 (kyselina listová) pozitivně působí na růst a vývoj tkání, napomáhá normalizaci imunitní a kardiovaskulární soustavy. Účastní se syntézy aminokyselin, enzymů a krvetvorby, pomáhá normalizovat činnost jater a trávicí soustavy jako celku. Je důležitý při podpoře ženského reprodukčního zdraví.

Vitamín В12 (kyanokobalamin) pomáhá předcházet anemii, zvyšuje hladinu energie, podporuje zdraví nervové soustavy, zlepšuje schopnost koncentrace, paměť, vnímavost.  

SLOŽENÍ:
Vitamín B1 1,1 mg, vitamín В2 1,4 mg, nikotinamid 16 mg, vitamín В6 1,4 mg, kyselina listová 200 μg, vitamín В12 2,5 μg, biotin 50 μg, vitamín В5 (kyselina pantothenová) 6 mg, pomocné složky.

Koupit Tasty B s příchutí limetky. Složení

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.