logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Balíček "Zdravý start"


        

Balíček "Zdravý start"

Balíček Coral Mine Silver 30 sáčků, Griffonia, Super Flora, Papaya, Coral Lecithin

 

Číslo produktu: 801100

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami zvládnete skrze tento link:

https://cz.coral-club.com/shop/products/801100.html

Přivede Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

BALÍČEK "ZDRAVÝ START"

Balíček "Zdravý start" - je synergická kombinace pěti populárních produktů Coral Clubu, které podporují udržet zdraví kardio-vaskulárního a trávícího systému, odvádění toxinů z těla, zlepšování metabolismus. Tento balíčk pomáhá k lepšímu zvládání stresu a uspěchané doby. Ideální pro ty, kteří chtějí začít pracovat na svém zdraví a životním stylu. 

Balíček "Zdravý start" obsahuje:

- Coral-Mine - minerální kompozice pro zlepšení kvality pitné vody. V organismu nastoluje alkalickou rovnováhu a normalizuje kyselo-alkalickou bilanci. Zásadité prostředí je nezbytné pro normální fungování buněk, tedy i pro správné fungování celého organismu a udržení zdraví. 

- Coral Lecitin - produkt pro zdravé srdce, mozek a játra. Výborně zlepšuje paměť a podporuje obranyschopnost organismu. Chrání před cévními onemocněními, ovlivňuje kvalitu pokožky a pomáhá k udržení správné hladiny cholesterolu a tuku v těle. 

- Papája - zdroj prospěšných enzymů papainu, lipázy a lysozymu, které zlepšují trávení a vstřebávání bílkovin. Papája obsahuje více trávicích enzymů než jakékoliv jiné ovoce, může podpořit zažívání a také využívání tuků z jídel. Je antibakteriální a lze ji použít jako antipyretikum, vhodná při redukci hmotnosti. 

- Super Flora - moderní sinbiotikum, které obsahuje inulin, bifido a lactobakterie pro obnovení zdravé mikroflóry, normalizuje trávení a metabolismus.

- Grifonie - bezpečné přírodní antidepresivum, zvyšuje přirozenou tvorbu hormonu serotoninu, který je zodpovědný za dobrou náladu a normalizaci spánku. Užívání pomáhá k předcházení demence a zmírňování úzkostí. 

 

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.