logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » PhytoGuard PRO


        

PhytoGuard PRO

Aktivace imunity

 

Číslo produktu: 2142

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami zvládnete skrze tento link:

https://cz.coral-club.com/shop/products/2142.html?REF_CODE=561946193817

Přivede Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

PhytoGuard PRO

Produkt je vhodný k aktivaci imunity a zlepšení antioxidační ochrany. Synergický soubor beta-glukanů, silic a rostlinných výtažků zvýší odolnost organismu vůči různým infekcím, urychlí uzdravování, upevní zdraví jako celek.

  • aktivuje obranyschopnost a posiluje imunitu;
  • ulevuje při nachlazení;
  • podporuje mládí a zdraví.

 

PŮSOBENÍ AKTIVNÍCH SLOŽEK

Beta-glukany (β-glukany) – aktivní látky přírodního původu, polysacharidy. Mají silný stimulující účinek na imunitu a výrazný protizánětlivý účinek. Napomáhají aktivaci obranných sil organismu, pozitivně ovlivňují stav cév.

Silice oregana (dobromysl) a tymiánu (mateřídouška) se často používají v lidovém léčitelství, protože vynikají antibakteriálními, protizánětlivými a antivirovými účinky. Přináší úlevu při nachlazeních – odstraňují suchost, působí proti kašli. Antioxidační vlastnosti olejů napomáhají zachovat mládí a tonus.

Výtažek z listů šalvěje má vysoký obsah flavonoidů, polyfenolů a terpenů, které napomáhají k celkovému upevnění zdraví a jeho podpoře. Pomáhá aktivovat imunitu, zabraňuje škodlivému působení volných radikálů, zpomaluje proces stárnutí organismu.

Výtažek z kořene kozince obsahuje soubor bioaktivních látek, jako jsou flavonoidy, saponiny, aminokyseliny, polysacharidy, třísloviny a éterické oleje, vitamíny a mikroelementy, mezi nimiž je mimořádně důležitý minerál selen. Kozinec má antibakteriální a antimikrobní účinek, povzbuzuje imunitu. Napomáhá při regulaci buněčných procesů, umožňuje neutralizovat následky oxidačního stresu.

 

SLOŽENÍ

Tymiánový olej 120 mg, oreganový olej 120 mg, beta-glukany 75 mg, výtažek z listů šalvěje 50 mg, výtažek z kořene kozince 30 mg.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.