logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Liposomální vitamín D3


        

Liposomální vitamín D3

Liposomal Vitamin D3

 

Číslo produktu: 2167

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami objednejte ZDE

Přivedeme Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

Liposomální vitamín D3

Vitamín D3 v liposomální podobě zabezpečuje organismu životně důležitou látku v maximálně biodostupné formě, přičemž nevyvolává vedlejší reakce trávicího traktu. Současně probíhá další užitečný proces – fosfolipidy z liposomů se začleňují do buněčných membrán, které byly poškozeny volnými radikály a tím obnovují jejich strukturu a ochranné funkce.

Aktivní složky:

Vitamín D hraje v lidském organismu důležitou úlohu po celý život, už od raného dětství. Napomáhá vstřebání vápníku, draslíku a fosforu, které jsou nezbytné pro tvorbu kostí a zubů. Předchází onemocněním opěrné a pohybové soustavy: rachitidy a osteoporózy.

Vitamín D plní v organismu imunitní, metabolickou, kognitivní a reprodukční funkci. Aktivuje syntézu obranných bílkovin, který snižují pravděpodobnost vzniku virových a infekčních onemocnění. Zlepšuje paměť, jemnou motoriku, zrak, sluch, koordinaci a rychlost reakce. Lidé, kteří mají dostatečné množství vitamínu D, lépe snášejí stresové situace: chlad, změnu časových pásem, práci v noci, zkoušky.

Způsob užití

Před použitím lahvičku dobře protřepejte. Dospělí 0,5 ml 1 krát denně nebo podle doporučení lékaře. Lze užívat v čisté formě anebo rozpustit ve sklenici pitné vody či ovocné šťávy.

Upozornění:

Pokud jste těhotná osoba, kojíte nebo jste osoba v lékařském ošetřování, před užíváním konzultujte se svým lékařem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Může obsahovat stopy sóji.

Způsob skladování:

Uchovávejte mimo dosah dětí, na suchém místě při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v ledničce. Nepoužívejte, pokud je těsnění poškozeno nebo chybí.

Datum spotřeby: uvedeno na obalu

Vyrobeno: v Holandsku

Složení: Vitamín D3 (cholekalciferol) ……………10 μg (400 IU), Přídatné látky

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.