logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » ONESTACK: Mental Force


        

ONESTACK: Mental Force

Duševní pohoda a paměť

 

Číslo produktu: 80600030

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami objednejte ZDE

Přivedeme Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

ONESTACK: Mental Force

ONESTACK Mental Force — komplexní program pro podporu kognitivních funkcí. ONESTACK Mental Force má vliv na:

- zlepšení krátkodobé i dlouhodobé paměti;

- zvýšenou koncentraci;

- psycho-emoční rovnováhu;

- snížení stresu;

- normalizaci cyklů spánek-bdění;

- zlepšení duševní výkonnosti.

 

ONESTACK od Coral Clubu — to je systémový přístup k řešení klíčových úkolů vedoucích ke komplexnímu ozdravení organizmu. Dobře promyšlená kombinace aktivních složek programu a správná posloupnost jejich užívání zajistí ustálený ozdravný účinek. Další výhodou ONESTACK je srozumitelný a jednoduchý způsob užívání a příznivá cena.

 

Program se skládá z 8 produktů a je rozdělen na 3 na sebe navazující etapy, přičemž každá z etap trvá 10 dnů.

                                                      

Produkty, které budete v rámci programu užívat:

 

MindSet. Vyvážený komplex aminokyselin, vitamínů a rostlinných výtažků pro zlepšení prokrvení a vyživení mozku. Komplex napomáhá ke snížení stresu a normalizaci spánku a podílí se na formování všech typů paměti.

 

Coral Magnesium. Hořčík je makroelement "proti stresu". Podílí se na regulaci nervového systému: uklidňuje, snižuje napětí, podrážděnost a úzkost, zvyšuje schopnost koncentrace a zlepšuje paměť.

 

Coral Taurine. Taurin je aminokyselina, která je zodpovědná za kardiovaskulární tonus a vyživení mozku kyslíkem. Antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály. Poskytuje aktivní podporu nervového systému a má pozitivní vliv na kognitivní funkce.

 

Spirulina. Přírodní zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů nezbytný pro optimální fungování mozku a organismu jako celku. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, K, beta-karoten, minerály draslík, vápník, chrom, měď, chlorofyl, polynenasycené mastné kyseliny.

 

Coral Lecithin. Lecithin obsahuje přírodní fosfolipidy - stavební materiál membrán nervových buněk. Fosfolipidy zajišťují rychlost reakcí v mozku, což má pozitivní vliv na intelektuální a tvůrčí činnost, paměť a pozornost.

 

Coral Carnitine. L-karnitin je energetická aminokyselina, která je zodpovědná za dodávku "paliva" do energetických stanic buněk těla - mitochondrie. Obnovuje energetický potenciál a zabraňuje předčasnému stárnutí mozkových buněk.

 

 Omega 3/60. Omega-3 je antioxidant, zdroj polynenasycených mastných kyselin. Zlepšuje kognitivní funkce, posiluje imunitní systém, normalizuje metabolické procesy v těle.

 

Coral-Mine. Komplex cenných minerálů získaných ze skořápek hlubokovodních korálů, který obnovuje rovnováhu vody a solí a rovněž acidobazickou rovnováhu v organizmu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.