logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Coral Detox Plus


        

Coral Detox Plus

Ochrana před toxiny

 

Číslo produktu: 803600

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami objednejte ZDE

Přivedeme Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

CORAL DETOX PLUS

To je rozšířená verze sady Coral Detox, která podporuje přirozenou eliminaci toxinů, chrání a léčí buňky, zvyšuje vitalitu a posiluje imunitní systém.

Zvýšená ochrana před toxickými účinky s vysokou úrovní energie!

 

Součástí sady je: «Assimilator (90 kapslí), «Н-500» (60 kapslí), «Coral-Mine» (30 sáčků), «Coral Lecithin» (120 kapslí), «PentoKan» (2 balení), «Coral Alfalfa» (120 kapslí).

 

«Assimilator» je určen pro podporu dobrého trávení a snížení tvorby toxinů. Ve složení jsou základní enzymy rostlinného původu a vitamíny A a D.

 

«H-500» obsahuje komplex antioxidantů, které chrání organismus před účinky oxidačního stresu. Podporuje produkci buněčné energie a zachování zdraví a mládí buněk.

 

«Coral-Mine» – je minerální kompozice z hlubinných korálů, která optimalizuje minerální rovnováhu v organizmu a aktivně odstraňuje ve vodě rozpustné toxiny.

 

«Coral Lecithin» zlepšuje funkci jater - hlavního filtru organizmu. Jako zdroj přírodních fosfolipidů chrání buněčné stěny před poškozením toxiny.

 

«PentoKan» – jedinečná kombinace draslíku, vitamínu C a ribózy, podporuje uvolňování buněčné energie a pomáhá organizmu rychle se zotavit ze stresu a intoxikace.

 

«Coral Alfalfa» - je komplex rostlinných složek, které zvyšují vitalitu a pozitivně ovlivňují celkovou úroveň zdraví. Alfalfa pomáhá rychle se vyrovnat s intoxikací, zažívacími poruchami a jinými poruchami vnitřních orgánů.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.