logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod » PRO ZDRAVÍ » Program 2 Colo-Vada Plus (komplet pro 14 dní)


    

Program 2 Colo-Vada Plus (komplet pro 14 dní)

Komplexní systém očištění organismu

 

Číslo produktu: 1199

Varianty tohoto produktu

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami objednejte ZDE

Přivedeme Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

Program 2 Colo-Vada Plus

14ti denní program hlubokého očištění organismu

Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu pro každého dospělého jedince.

Pokud např. plánujete těhotenství, tak Colo-Vada Plus je pro Vás nezbytně potřebnou přípravou pro vytvoření čistého prostředí a silné imunity pro vaše miminko.

V důsledku komplexního očištění:

 • Obnovuje se práce jater, ledvin a sliznic
 • Čistí se pokožka (akné je odrazem vnitřního prostředí - zcela mizí po 1- 3ch těchto prodělaných kůrách)
 • Čistí se krev
 • Zlepšuje se srdečně-cévní činnost
 • Snižuje se váha (3 kg až 15kg) - nenastává JO-JO efekt
 • Osvěžuje se dech
 • Snižuje se množství a průběh alergických reakcí
 • Sílí práce pohlavích žláz
 • Organizmus se čistí od cizopasníků
 • Obnovuje se imunita
 • Značně se zmenšují bolesti hlavy
 • Lepší se funkce kloubů
 • Zlepšuje se vitalita
 • Ulehčuje se průběh jakýchkoliv chronických onemocnění
 • Zvyšuje se uspěšnost oplodnění.

Program Colo -Vada Plus, pomáhá:

 • Chronická intoxikace, ochrana před škodlivým vlivem životního prostředí;
 • Dysfunkce žlučových cest, hepatitida, chronický zánět žlučníku, jaterní cirhóza. Kolitida, gastritida, pro prevenci zhoubných střevních nádorů;
 • Degenerativní onemocnění spojená s metabolickými poruchami: skolióza, artritida, osteoporóza, osteochondróza, dna, obezita, diabetes mellitus;
 • Alergická onemocnění, ekzém, psoriáza, léčba akné a zánětlivých onemocnění kůže;
 • Omlazovací programy v kosmetologii a příprava k plastickým operacím obličeje a těla;
 • Gerontologické procesy a stavy.

 

Pokud jsou vám známé tyto projevy:

 • bolesti hlavy,
 • zvýšená únava,
 • bušení srdce,
 • předčasné stárnutí,
 • zácpy,
 • zvýšená plynatost,
 • žaludeční a střevní problémy,
 • nadváha,

pokud se nesprávně - nevyváženě stravujete, ve vaší stravě je nedostatečný obsah vlákniny, fermentů, znamená to, že vaše tělo pracuje se zvýšenou zátěží a potřebuje POMOC.

Řešením je program Colo-Vada Plus, efektivní program hlubokého očištění organizmu, který je vypočítaný na 14 dní a má tři etapy, které jsou v plném souladu s normálními funkcemi organizmu. Tento program nepřináší prakticky žádné komplikace v souvislosti s každodenním životem.

Tento systém vytvořil kanadský vědec Albert Zerr - doktor nutriciologie z Kanady, bylinář v šestém pokolení, který se věnoval 30 let vědeckým činnostem na zpracování přirozeného, prostého a bezpečného systému čištění organizmu - programu Colo-Vada Plus. V průběhu mnoha let podporuje tento program, přesvědčivě dokazuje jeho efektivitu a bezpečnost.

Systém čištění je velmi jednoduchý a vhodný k použití. Je určen pro všechny, kteří chtějí očistit svůj organizmus v běžném denním životě, bez použití přístrojů, technických prostředků, nemocnic a chemických prostředků.

Princip tohoto očištění, nemá vliv na normální fyziologický pracovní rytmus zažívacího traktu. Kvůli tomu, aby člověk prošel programem očištění, si nemusí vybírat dovolenou nebo jet do sanatoria. Lze se uzdravovat a při tom dělat každodenní práci. Program je určen pro domácí použití, bez pozorování lékařem.

Program hlubokého očištění organizmu Colo-Vada Plus je prostý, ale užitečný způsob zřízení zdravého vnitřního prostředí v organismu cestou vyvedení nečistot ze zažívacího traktu tlustého střeva a celého organizmu.

Při komplexním čištění organismu (dietě, půstu atd.) lze používat Program 2 Colo-Vada Plus“, který doporučuje správnou posloupnost a pravidla příjmu určitých druhů potravin, které jsou vhodné pro optimalizaci procesu čištění a udržení vitamínové a minerální rovnováhy.

Program trvá 14 dní a má tři etapy, což umožňuje maximálně zvýšit efektivitu odvádění nečistot, zlepšit práci žaludečního a střevního traktu, zachovat blahodárnou střevní mikroflóru, normalizovat vitamínovou a minerální rovnováhu při dietách, zajistit organismu prospěšné prvky a minimalizovat pocit nepohodlí.

Program je určen pro domácí použití bez lékařského dozoru. Při koupi však apelujeme na to, aby jste si zachovali kontakt na prodejce a při užívání produktu měli možnost případné konzultace!. Všechny případné drobné nežádoucí efekty - detoxikační projevy lze velmi snadno řešit. Pokud si nejste jistí, zda lze a jak nejlépe  Colo-Vadu absolvovat při cukrovce, vysokém či nízkém tlaku, při trombozách, po emboliích či jiných významných komplikacích, obraťte se na nás, doporučíme Vám absolvovat uvolněnější režim přizpůsobený Vašim handicapům.

1. etapa

Příprava – 7 dní

Cílem této etapy je připravit organismus na očištění. Probíhá základní odstranění toxických látek, stimulace střevní peristaltiky, očištění od parazitů a prvoků (hlístů a lamblií), obnovení mikroflóry, doplnění vitamínů a minerálů, anioxidační ochrana, změknutí zbytků potravin, které se ukládaly po dlouhou dobu.

Pro první etapu programu je určeno 14 balení sady číslo 1. Každé balení obsahuje Ultimate, Mega acidophilus, vitamín C, vojtěšku, Cascara sagrada, bylinnou směs číslo 2 a listy černého ořechu.

2. etapa

Očištění – 4 dny

Očištění s pomocí unikátního sorbentu známého po staletí. V tomto období se doporučuje úplně vynechat potravu, v krajním případně užívat jen ovocné a zeleninové pyré. Vyvážený systém podpory snižuje pocit hladu a zabezpečuje organizmu přísun všech potřebných látek. Komponenty očistné směsi pohlcují toxické látky a obnovují střevní sliznici.

Pro druhou etapu programu je určeno 8 balení sady číslo 2 a 16 balení prášku „Colo-Vada Mix“. Každé balení obsahuje Ultimate, Mega acidophilus, vitamín C, Vojtěšku, Cascara sagrada, Bylinnou směs č. 2 a listy černého ořechu.

3. etapa

Regenerace – 3 dny

Obnovení a navázání trávicí funkce na nové kvalitativní úrovni. Prospěšné bakterie zabydlují očištěné klky, fermenty obnovují trávicí proces, což je obzvláště důležité na konci očišťování. Vitamíny a minerály dodávají organizmu energii. Bylinky mají protizánětlivé účinky a napomáhají normalizaci fungování žaludečního a střevního traktu.

Pro třetí etapu programu je určeno 6 balení sady číslo 3 a obsahuje ultimate, Mega acidophilus, vitamín C, vojtěšku, Cascara sagrada a DigestAble.

Činnost aktivních látek:

„Cascara sagrada“ je projímavý prostředek, odvádí nečistoty, formuje měkkou nedráždivou stolici a zajišťuje její pravidelnost.

„Listy černého ořechu“ mají antihlístové a antibakteriální účinky, potlačují životaschopnost mnohých druhů hlístů, předchází kvasným a hnilobným procesům ve střevech a působí jako lehké projímadlo.

„Ultimate“ je vyváženým zdrojem vitamínů a minerálů. Kompenzuje nedostatek blahodárných prvků a optimalizuje látkovou výměnu.

„Vojtěška“ je zdrojem rostlinného proteinu, vitamínů, minerálů, fytoestrogenů a jiných bioaktivních látek. Má posilující účinky, váže na sebe cholesterol a předchází možnosti vzniku různých anémií.

V druhé etapě je základním prvkem prášek „Colo-Vada Mix“. Jedná se o zdroj vlákniny, díky jejímuž nabobtnání při styku s vodou nebo šťávou dochází k očištění střev. Prášek obsahuje kaolín, který má potahovací a savé účinky: váže velké množství stagnujícího střevního obsahu a umožňuje zpracovanou a změkčenou potravinovou hmotu snadno odvést z organismu. Kaolín absorbuje 40krát více toxických prvků, než je jeho hmotnost.

Bylinná směs číslo 2 má detoxikační, protizánětlivé a antiparazitární účinky. Komplex rostlinných látek aktivně stimuluje vyměšovací a motorickou funkci žaludečního a střevního traktu, napomáhá zlepšení práce jater, zabezpečuje detoxikaci organismu a snižuje množství zánětlivých procesů.

Poslední etapa probíhá ve znamení regenerace normální činnosti žaludečního a střevního traktu a střevní mikroflóry. Komplex přírodních probiotických kultur (bifido- a laktobakterií) obsažený v produktu „Mega acidophilus“ napomáhá regeneraci střevní flóry, účastní se syntézy vitamínů, zlepšuje trávení a vstřebávání výživných látek a reguluje střevní peristaltiku. „DigestAble“ doplňuje deficit trávících enzymů a normalizuje činnost trávicího systému.

Pro zabezpečení normálního fungování trávicího systému se doporučuje opakovat program dvakrát ročně. V případě větších problémů a potřeby jejich rychlého odstranění lze program uskutečnit až 4x do roka.

Před užíváním Colo vady se doporučuje pít v závislosti na zdravotním stavu pro změkčení nánosů a odkyselení minimálně 14 dní korálovou vodu Coral-Mine, dále jej pak užívat i při samotné 14ti denní očistě. Coral mine je rovněž součástí registrační sady do Coral Clubu.

Při očistné kůře se dále doporučuje:

 • hydracell - koloidní minerální koncentrát, který pomáhá "dostat se do jinak nepřístupných míst", aby mohly být očištěny a vyživeny. Zesiluje efekt očistné procedury.
 • mikrohydrin či mikrohydrin plus - silné antioxidanty - zvyšují energii, pomáhají odplavovat toxické látky (předchází bolesti hlavy a jiným případným drobným detoxikačním projevům). Nyní lze využít novější, vylepšenější receptury v podobě H500 - výhodnější balení.
 • papaja - v případě pocitu menšího množství energie či potřeby vzít si něco do pusy - jsou to sladké cucací tablety s velkým množstvím trávicích enzymů (není nutná)

Podrobný návod na použití na této straně na záložce "ke stažení".

Po očistné kůře Colo-Vada Plus doporučujeme - více info zde.

Nově jsme pro vás přidali některá doporučení z praxe, detailnější jídelníček - co můžete a co ne, postup užívání dílčích složek, doporučený časový postup a tipy z praxe  - najdete v menu ZDRAVÍ, ZDR. PROGRAMY - ČÍM ZAČÍT - COLO-VADA PLUS - DETAILNÍ INFORMACE

Kontraindikace: Akutní onemocnění a zhoršení chronických onemocnění trávicího traktu, žlučové kameny (o průměru nad 0,5 cm), těhotenství, není určeno pro děti.

Skladování: Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

Složení: viz obrázek (druhý)

Možnost zakoupit i jednotlivé fáze zvlášť (někdo si např. prodlužuje druhou fázi):

Kód 91203 Sada 2 (2. fáze) (8 balení)

Kód 91204 Sada 3 (3. fáze) (6 balení)

Kód 1199 Prášek Colo-Vada Mix (pro 2.hou fázi) (16 balení)

DIPLOM

"Nejlepší diagnostická a ozdravná technologie regenerativní mediciny"
OCENĚNÁ společnost CORAL CLUB INT.
Prezident Leonid Lapp

Za rozvoj a implementaci produktu "PROGRAM 2 COLO-VADA PLUS" pro očistu organizmu od toxinů a strusky.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgSandra [82.117.137.*]

img29.01.2018 15:53

Tofu

Dobrý den, lze v první a třetí fázi Colo Vady Plus jíst tofu? Děkuji za odpověď Sandra

imgMajitel obchodu [46.135.18.*]

img01.02.2018 09:34

Re: Tofu

Ano muzete jist tofu

imgKateřina [88.100.137.*]

img14.11.2012 17:35

Naprostá spokojenost

Minulý týden jsem dokončila očistný program a jsem navýsost spokojená. Jsem štíhlá a zvyklá na menší porce, proto mi hladovka nedělala potíže, hlad jsem necítila. Byla jsem naopak překvapena, že jsem po celou dobu v kondici, snad jen po čtyřdenní hladovce na vodě jsem se cítila trochu slabá. Po očistě se cítím jako bych měla omládlá střeva, což se těžko vysvětluje, takže popisuji právě ten pocit. Dřív jsem měla potíže s nadýmáním, teď absolutně bez problémů. Měla jsem také obavy z nedostatku mikroflóry po očistě, ale zdá se, že je všechno v pořádku. Pro jistotu ale denně piji kefíry nebo acidofilní mléko. Očistu vřele doporučuji.

imgMajitel obchodu [46.135.18.*]

img01.02.2018 09:37

Re: Naprostá spokojenost

Presne tak, zskysane potraviny jsou zejmena po detoxu vice nez vhidne. Pokud se neuzivaji, podpora probiotiky je dulezita resp. Nutna z duvodu budovani , udrzeni vysledku..

imgMartina Stasiaková [90.178.128.*]

img11.12.2011 23:53

Výsledky po colovadě

S colovadou jsem spokojená, největší vliv u mě měla u obou použití zejména na opadnutí otoků nohou, tento účinek vydržel kolem 3 měsíců, další pozitivní vliv byl, že jsem přestala mít problémy s překyselením a přestaly rovněž pocity nadýmání. Takže já ji mohu jen doporučit a na jaře si dám určitě další kůru. S otoky teď problémy nemám, řeším s výživovou poradkyní svoje stravování a ač mám nadváhu jsem podvyživená a učím se jíst alespoň na výši bazálního metabolismu, aby se mé tělo naučilo zase fungovat tak jak má. Coral piji, k tomu beru combination 6 a alfa alfu, ráno koloidní stříbro. Tak uvidíme, jak se vše podaří.

imgIlona [46.135.132.*]

img26.08.2011 09:30

Moje zkušenosti s Colo-Vadou po 7dnech užívání

Dobrý den, musím se podělit se svými dojmy z colovady. Mám za cebou první sedmidenní fázy a dnes poprvé piju pytlíky. Cítím se skvěle, mám dole 5,5 kg. Musela jsem vysadit prášky na tlak, protože se mi sám tak snížit, že když jsem si vzala prášek měla jsem ho tak nízký, že jsem málem upadla v tramvaji. Jsem čtyři dny bez prášků, tlak je pořád úžasný, pro jistotu si ho měřím ráno a večer. Musím konstatovat, že pytlíky jsou slušně řečeno odporné. Dávám si je do vody s citronem. Opakuji si, že je to pro moje dobro a bude mi ještě lépe než teď. V každém případě mohu konstatovat, že nelituju, že jsem do toho šla, protože mi to očevidně prospívá. Na konci kůry se dovolím ještě ozvat. Přeji krásný den Ilona

imgJarka.Hromadova [213.29.57.*]

img27.02.2012 06:56

Re: Moje zkušenosti s Colo-Vadou po 7dnech užívání

Mladá paní,prosím Vís mohla by jste mně aspon´ tošku popsat jak jste při této očistě stravovala.Co na snídani,oběd a večeři.Předem moc děkuji.Jarka

imgLucie šáchová [90.178.128.*]

img29.02.2012 22:54

Re: Re: Moje zkušenosti s Colo-Vadou po 7dnech užívání

Dobry den, doporučuji před zahájením kůry zapřemýšlet nad tím, co se smí a nesmí jíst, udělat si nákupní seznam a předzásobit se zdravýma "laskominama". Osobně mám velmi ráda ovoce všeho druhu, takže si s oblibou nakupuju ananas, mango či jiné potraviny, které si tolik nedopřávám. K snídani různé vločky a např. kaše z nich (ovesné, jahelné, pohankové), přidávám pokrájené ovoce (které se smí), případně různé kombinace vloček s nízkotučným bílým jogurtem či kefírem a ovocem (jak čerstvé tak sušené). K obědu doporučuji zeleninové polévky všeho druhu, kaše vařené na vodě spolu se zeleninou - různé konzistence - kaše a polévky. Mám ráda ryby, takže ty si v průběhu "diety" rovněž dopřávám - např. lososa, pstruha - cokoliv na trošce olivového oleje nebo jen na vodě spolu se zeleninou, špenátem a rýží. Nic nekořením. I váhový úbytek u Colovady ukazuje, zda byla kůra dodržena striktněji nebo jsme tu a tam polevili. Pokud v průběhu 2. fáze, kdy jsme na kaolínu, přetrvávají nějaké chutě "na něco", doporučuju papáju - sladké tablety, které máme v nabídce. Podpoří kůru, obsahují hodně enzymů a jsou sladké a chutné. Jinak "chroupu" hodně zeleniny - čerstvé, podušené, prakticky bych řekla, že jím podstatně více než v dny mimo Colo-vadu. Není potřeba se omezovat co do množství a hladovět. Doporučuju Mikrohydrin, zejména pak v druhé fázi, kdy může docházet k "víření" toxinů, parazitů atd.. v krvi a může např. pobolívat hlava. Mirkohydrin tohle umí dobře řešit a je dobré ho mít v zásobě. Ve třetí fázi je důležité začínat s jídlem velmi pomalu co do množství od každého druhu. Já začínám polorozvařenou rýží pro její lepší stravitelnost (2-3 lžičky), poté dušenou mrkev, pak přidávám další druhy obilovin a zeleniny. Maso a vejce dávám nejdříve 14. den, a to rybu a jen malé množství. Doporučuji po kůře podpořit Megaacidofilus-em případně Digestion formula (obsahuje i trávicí enzymy) pro správné osídlení střeva bakteriemi. Pokud potřebujete vědět víc, kdykoliv mi kontaktujte. Přeji úspěšné absolvování této očisty a nastartování organismu směrem ke zdraví!

imgAlena Spisakova [95.103.89.*]

img10.01.2017 19:19

Re: Re: Re: Moje zkušenosti s Colo-Vadou po 7dnech užívání

Dobry den! Chcem sa dat na tu kuru s colo vada mam problemy s nafukovanim a bolia ma krize a klby.Obavam sa ci zvladnem ten post.Ako to prebiehalo pocas 3 dnoch postu co ste uzili a ako ste vydrzali.Dakujem Spisakova Alena

imgIlona [90.178.128.*]

img26.08.2011 09:16

Moje zkušenosti - po kůře

Dobrý den, jak jsem slíbila, tak se hlásím. Colovadu jsem úspěšně zakončila, stálo mě to 9 kg živé váhy, což je velmi příjemné. Pokračuji v pití korálové vody a byla jsem ve skladu si koupit ty preparáty dle vašeho doporučení a k tomu mám doma ještě spirulinu. Takže vše úspěšně polykám a je mi skvěle. Tlak stále naprosto normální už 3 týdny bez prášků. V neděli jsem se vrátila z Krkonoš a byla jsem i na tůře, kterou jsem zvládla a neumřela. Moc díky za pomoc a nasměrování. Už pomalu zapomínám na hroznou chuť pytlíků a asi si je dám někdy ke konci roku znova. Teď mám dál dietní režim a od září jsem přihlášená na pravidelné cvičení. Tak snad zvítězím. Přeji krásný den Ilona