logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod »PRO ZDRAVÍ»Imunita » Coral Echinacea


    

Coral Echinacea

Echinacea (90 kapslí)

 

Číslo produktu: 1437
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

Echinacea - přírodní imunomodulátor.

Echinacea, neobyčejně obyčejný zázrak přírody k posílení přirozených obraných schopností organismu.

Echinacea, účinky:

 • Má blahodárné účinky na různé druhy otrav, pomáhá odstraňovat z těla jedy a toxiny;
 • Pomáhá zvyšovat odolnost proti virům, bakteriím a dalším choroboplodným zárodkům;
 • Stimuluje a čistí lymfatický systém celého těla;
 • Pomáhá chránit organismus před chřipkou a nachlazením;
 • Podpora imunitního systému;
 • Posiluje vlastní obranné schopnosti organismu;
 • Urychluje hojení povrchových ran a kožních zánětů;
 • Echinacea je vynikající čistič krve, pomáhá zbavit tělo škodlivin;Stimuluje tvorbu krve, zvyšuje počet leukocyte.

Další příznivé účinky: Echinacea může mít svou cenu také při některých recidivujících nemocech, jako je zánět dásní, infekce močových cest a zánět středního ucha. Někdy se také používá při léčení streptokokových a stafylokokových infekcí, u herpetických infekcí, jako je pásový opar nebo herpes simplex, a při zánětech průdušek a vedlejších dutin nosních. Mezi autoimunní choroby, při nichž se může echinacea uplatnit, patří lupus, roztroušená skleróza, revmatická artritida aj. V současné době se zkoumá její vliv na chronický únavový syndrom a AIDS. Určitý vliv může snad také mít na některé formy rakoviny, zvláště u pacientů s porušenou imunitou po chemoterapii a ozařování.
Echinaceu lze použít i místně na kůži. Její šťáva podporuje hojení všech druhů nežitů, abscesů, ekzému, popálenin a proleženin. Při léčení bolestí a zánětů v krku lze tinkturu naředit a použít jako kloktadlo.

Echinacea - třapatka - je divoce rostoucí bylina s purpurovými kvítky podobnými sedmikrásce. Ve středoamerických státech USA byla rozšířena v travnatých prériích, kde ji indiánské kmeny po staletí používaly k hojení ran a jako prostředek proti hadímu uštknutí. Stala se velmi oblíbenou léčivkou evropských pionýrů při osídlování Ameriky. Používali ji jako univerzální prostředek proti infekčním chorobám. V Anglii je to oblíbená zahradní květina.
Echinacea, prostředek proti infekci, pomáhá ničit bakterie i viry v organismu. Působí tak, že stimuluje buňky imunitního systému, které jsou klíčovou zbraní v boji proti infekci. Navíc podporuje v buňkách tvorbu přirozené protivirové substance zvané interferon. Tyto účinky jsou však relativně krátkodobé, takže je vhodné užívat echinaceu během akutní infekce v krátkých intervalech - vždy po několika hodinách. Echinacea normalizuje imunitní odpověď i při autoimunních stavech, například při ekzému, na který je tradičním lékem.
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: Jedna dávka (2 kapsle) obsahuje: 600 mg echinacea (prášek), želatina, voda.
 
Dávkování: Dospělí a děti nad 12 let - 2 kapsle denně s jídlem.
 
Vedlejší účinky: Echinacea je zřídka spojována s nežádoucími účinky při orálním užívání. Podle německé komise E, by lidé neměli užívat echinaceu, pokud mají auto-imunní nemoci, jako je lupus nebo jiné progresivní onemocnění jako např. tuberkulóza, roztroušená skleróza či HIV infekce.
Ti, kteří jsou alergičtí na květiny z rodiny kopretin, nesmí užívat Echinacea. Echinacee by se měli vyhnout i lidé s potvrzenou citlivostí na inulin (vláknina široce zastoupená v ovoci, zelenině a rostlinách).
Echinacea dle proběhnuté studie nemá vliv na potrat či vývoj plodu během těhotenství a je možno ji tudíž průběhu těhotenství užívat.
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.