Phyto-Cee

(120 tablet)

 

Číslo produktu: 46530
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

OMLOUVÁME SE, ALE TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ K DOSTÁNÍ.

 

 

 

Phyto-Cee

Složení: vitamín C (askorbat vápenatý, askorbil palmitátu), vápník (askorbat vápenatý), spirulina, citrusové flavonoidy, emblik, výtažek klikvy a pomocné látky.

„Phyto-Cee“ je přírodní vyvážený zdroj vitamínu C, karotenu a je unikátní svým obsahem rostlinné kyseliny askorbové (emblik, klikva a citrusy), aktivuje životní síly organismu, zvyšuje odolnost vůči infekcím a předchází předčasnému stárnutí.

Činnost aktivních látek:

Základním zdrojem vitamínu C v produktu jsou askorbát vápenatý a askorbil palminátu. Askorbat vápenatý působí stejně jako askorbová kyselina, ale přitom nedráždí sliznice žaludečního a střevního traktu, což je velmi důležité jak pro zdravé lidi, tak i pro osoby s onemocněním žaludku a dvanácterníku. Askorbil palminátu je zvláštní forma vitamínu C, jež je rozpustná v tucích. Je schopná pronikat do buněčných membrán a chránit je před volnými radikály.

Emblik (indický angrešt) obsahuje nejvyšší podíl vitamínu C mezi rostlinami (5-10 mg/g) a je zdrojem speciálního enzymu SOD, který má omlazující účinky. Díky komplexu aktivních látek má rostlina hepatoprotektivní a antitoxické účinky: čistí játra od nečistot a tukových zásob, odvádí toxiny a těžké kovy a stimuluje regeneraci jaterních buněk. Indický angrešt zvyšuje životaschopnost a odolnost vůči nemocem a zpomaluje procesy stárnutí.

Klikve je díky svému obsahu biologicky aktivních látek a minerálních solí jednou z nejprospěšnějších divoce rostoucích bobulí. Je vynikajícím zdrojem vitamínu C a výborným tonizujícím prostředkem, který má baktericidní účinky. Zvyšuje psychickou a fyzickou aktivitu, pružnost a pevnost stěn krevních kapilár a snižuje obsah protrombinu v krvi, což znamená, že reguluje vznik trombů.

Citrusové flavonoidy posilují vstřebávání vitamínu C v žaludečním a střevním traktu. Působí společně s vitamínem C, posilují stěny kapilár a normalizují krevní oběh a srážlivost krve.

Spirulina je pokladnicí výživných látek. Jde o nejjednodušší jednobuněčnou řasu, která obsahuje 65-75 % bílkovin se všemi hlavními aminokyselinami, které jsou přítomné ve vyvážené formě, dále je bohatá na beta-karoten a jiné vitamíny. Karoten se účastní regulace procesů růstu a rozvoje organismu, napomáhá obnovení epiteliálních tkání, je nezbytný pro zlepšení zraku a chrání organismus před působením agresivních oxidantů.

Použití:

Užívání produktu „Phyto-Cee“:

-        zlepšuje stav pokožky,

-        chrání před infekcemi,

-        zvyšuje životní tonus.

Phyto-Cee účinky:

 • Je to silný antioxidant;
 • Aktivizuje životní činnost;
 • Posiluje imunitní činnost;
 • Zvyšuje tvorbu kolagenu;
 • Vylepšení krvetvorby, reguluje krevní srážlivosti, posiluje stěny kapilár;
 • Chrání organismus před účinky stresu, depresí;
 • Zlepšuje psychický a fyzický výkon, celkový životní tonus
 • Zlepšuje stav pokožky
 • Zvyšuje odolnost proti infekcím a únavě;
 • Podporuje asimilaci vápníku a železa;
 • Zlepšuje schopnost těla odstranit toxické látky;
 • Pozitivní vliv na vidění;
 • Potlačuje proces stárnutí.

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

 
Dávkování: 2 kapsle 2x denně s jídlem.
 
Kontraindikace: nebyla zjištěna.
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.