logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Úvod »PRO ZDRAVÍ» Lipostick Fit


    

Lipostick Fit

Hubnutí a kontrola chuti k jídlu

 

Číslo produktu: 216904

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami objednejte ZDE

Přivedeme Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

LIPOSTICK FIT

Je nový, inovativní produkt za použití liposomální technologie napomáhající k hubnutí a redukci váhy. Díky své vysoké biodostupnosti dopomůže k vysněné postavě, a to i bez přísných diet. Lipostick Fit lze též použít jako prevenci vytváření nových tukových zásob.

Lipostick Fit může pomoci:

 • snížit váhu
 • kontrolovat chuť k jídlu
 • omezit přejídání
 • zabraňovat ukládání tuku v tukových buňkách
 • snížit množství viscerálního tuku
 • vyrovnávat nedostatek živin potřebných pro správné fungování metabolismu
 • zlepšit kvalitu spánku
 • poskytnout silné antioxidační účinky

Lipostick Fit napomáhá urychlit látkovou výměnu v organismu, která se během narůstajícího věku výrazně zpomaluje, a to i za předpokladu dodržení správných stravovacích návyků. Je zdrojem důležitých nutriendů k normálnímu fungování orgánů a systémů v organismu. Dopomáhá prodloužit si aktivní stáří. 

Aktivní složky:

1) Výtažek z fermentované kůry mandrarinky

Aktivní složkou je patentovaný soubor flavonoidů z extraktu fermentované kůry mandarinky (Citrus reticulata). Citrusová kůra má vysoký obsah bioflavonoidů (hesperidin, nobiletin). Zjistilo se, kůra mandarinky obsahuje 20 x více antioxidantů, než samotná šťáva z mandarinky. Procesem fermentace se mnohonásobně zvyšuje koncentrace bioaktivních složek (obsah nobiletinu se po fermentaci zvýší 10x). Fermentace též dopomáhá k vytváření nových aktivních flavonoidů. Z výzkumů vyplývá, že bioflavonoidy lze využít při tukových a sacharidových výměnách v organismu. Nobiletin snížuje riziko poruchy látkové výměny a zabraňuje hromadění tuku v játrech. Spánek má nezastupitelnou roli pro hormonální rovnováhu a správné fungování látkové výměny v těle. Je tedy nezbytné, že pokud chceme hubnout, musíme mít spánek opravdu kvalitní. Výzkum patentovaného souborů flavonoidů z výtažku fermentované kůry mandarinky (Citrus reticulata) poukázal, že užívání v průběhu 4 týdnů, dopomůže 8x ke zvýšení exprese genu kontrolujícího cirkadiánní rytmy v organismu (SIRT1).

2) Výtažek ze zelených kávových zrn

V  neopražených zelených zrnech kávy je obsažena kyselina chlorogenová (zvyšující rychlost metabolických procesů). V zelených kávových zrnech je obsažen chrom, který napomáhá omezovat pocit hladu a mít chutě pod kontrolou. 

3) Extrakt z listů ze zeleného čaje

Je bohatým zdrojem silných atioxidantů (polyfenolů). Ty napomáhájí chránit organismus před oxidačním stresem a mohou prodloužit aktivní dlouhověkost. Zelený čaj obsahuje flavonoidy (jako quercetin, kaempferol, myricetin), které mohou zlepšovat mikrocirkulaci krve a ovlivnit hladinu oxidu dusného.

4) L-karnitin

Dopomáhá ke snížení tukových zásob a zabraňování hromadění tuku v buňkách. Efekt se násobí při fyzické námaze nebo cvičení. 

5) Šťáva noni

Noni (Morinda Citriflora) je doslova „královnou ovoce“, která napomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Štáva z plodů noni obsahuje stopové prvky, vitamíny, minerály, aminokyseliny a enzymy nezbytné pro správnou funkci lidského těla. 

6) Extrakt z černého pepře (Bioperin)

Obsahuje 95 % aktivní látky piperinu. Piperin, stejně tak jako flavonoidy mandarinky, může být nápomocen při kontrole vytváření tuku, ovlivňuje totiž činnost genů, které zodpovídají za formování nových tukových buněk.  Extrakt z černého pepře je v produktu Lipostick Fit použit ke zvyšování účinnosti aktivních složek složení.

*Nejedná se o zdravotní tvrzení.

 

Balení: 4 balení (60 sáčků po 15 ml)

Základní složky: Tangerine (Citrus reticulata) peel fermented, Noni (Morinda citrifolia) fruit juice, Green Tea (Camellia sinensis) leaf extract, L-Carnitine, Green coffee (Cofea arabica) bean extract, Black Pepper (Piper nigrum) fruit extract, Burdock (Arctium lappa) root powder, water, apple juice concentrate, gum arabic, erythritol, citric acid, lemon flavor, lecithin powder (from soy), orange flavor, xanthan gum, potassium sorbate, steviol glycosides.

Způsob užívání: Dospělí 1-2 sáčky denně po jídle. Je možné užívat neředěné nebo rozmíchat v ½ sklenici vody.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Skladování: Uchovávat v suchém místě chráněném před přímým sluncem při teplotě do +25°С, chraňte před dětmi! Produkt spotřebujte ihned po otevření sáčku.

Expirace: 2 roky od data výroby

Země výroby: Tchai-wan

*Doplněk stravy, nejedná se o léčivo. Není náhradou pestré stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

 

 

 

 

 

 

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.