Microhydrin

Mikrohydrin (60 kapslí)

 

Číslo produktu: 1544
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

Varianty tohoto produktu

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
H-500 (H500) 60 kapslí
91800
H-500 (H500) 60 kapslí
 
H-500 (H500) 120 kapslí
91883
H-500 (H500) 120 kapslí
 

OMLOUVÁME SE, ALE TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ K DOSTÁNÍ. LZE NAHRADIT PRODUKTEM H-500

 

 

 

MICROHYDRIN

Mikrohydrin je pravděpodobně nejlepší antioxidant ze všech v současnosti známých antioxidantů. Neutralizuje a zneškodňuje volné  radikály, které se tvoří v organismu v procesu životní činnosti. Množství volných radikálů narůstá při používání mastných jídel, cukru, kdy se do organismu dostanou toxické chemické látky, znečištěný vzduch a voda, proto je mikrohydrin speciálně potřební pro obyvatele žijících ve znečištěných oblastech. Mikrohydrin zlepšuje charakteristicky  biologické látky, obklopující buňky, pH, povrchové napětí a specifickou vodivost. Navíc se mikrohydrin vyznačuje protivirovou a antibakteriální aktivitou.

Mikrohydrin způsobuje:

  • - upevnění organismu
  • - efektivní osvojení živin
  • - zvýšení celkového tonu
  • - zvýšení energetických zdrojů organismu
  • - zlepšení rozumové činnosti
  • - zpomalení procesu stárnutí
  • - odstranění poruch, vyvolaných škodlivým působením volných radikálů
  • - odbourává kyselinu mléčnou čímž umožňuje zkvalitnění a prodloužení sportovního výkonu
  • - předcházení vzniku mnoha chronických onemocnění

Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které se vytvářejí pod vlivem nedostatečného denního příjmu zdravého jídla, přílišných stresů, pesticidů, znečištění okolního prostředí, práce elektronových přístrojů  a také v přirozených podmínkách průběhu obyčejných biologických procesů v organismu.

Vzniklé volné radikály - to jsou aktivně nestabilní látky. Připojují se v organismu k stabilní molekule a zachycují od ní elektron, následkem čehož se stabilní molekula  mění na volný radikál, ale již méně aktivní. Tato nepřetržitá reakce způsobuje poškození buněk a jako následek napomáhá vzniku onemocnění a předčasných degenerativních změn.

Se zvýšením množstvím volných radikálů je spojeno více než 80 druhů poruch zdraví. Antioxidanty neutralizují volné radikály a předají jim jeden ze svých elektronů. Přitom antioxidant se sám stává volným radikálem, ačkoliv ještě slabším, a také se snaží nahradit ztracený elektron. Biologické tekutiny našeho organismu obsahují určité množství antioxidantů, a známé potravinové přísady způsobují neutralizaci volných radikálů. Nicméně, potravinářské produkty se zvýšenou hladinou kyselosti, stres a znečištění okolního prostředí podstatně zvyšují množství volných radikálů v organismu. Proto je potřebný spolehlivý způsob zesílení antioxidační ochrany. Z tohoto důvodu organismus potřebuje superantioxidant. Na základě vědeckých objevů v současnosti takový antioxidant je objeven.

Antioxidanty, které se v současnosti široce používají, obsahují vitamín C, E, b- karoten, selen, získaní ze semen vína a sosnový kůry. Tyto sloučeniny se skládají z velkých molekul složité stavby, a nezávisle na jejich velikosti každá taková molekula předává pouze jeden elektron. Nejmenší podle velikosti, ale nejrozšířenější ve vesmíru je prvek - vodík může sloužit jako nejkoncentrovanější zdroj antioxidační energie.

Každá tabletka mikrohydrinu obsahuje křemík obohacený vodíkem, to znamená spojení křemíku a atomů vodíku, modifikovaných takovým způsobem, že na jejich vnější vrstvě se nachází slabě vázaný dodatečný elektron. Tento elektron snadno podléhá neutralizaci volných radikálů. Protože vodík je nejmenším ze známých prvků, každá tabletka mikrohydrinu může dodávat tisíce takových elektronů. Je to jediná forma antioxidantu, která v procesu ztráty elektronů  se nemění na volný radikál, ale rozpadá se na stravitelné výživné látky - sloučeniny křemíku, soli draslíku, hořčíku a vody.

Když to chceme popsat podrobněji, tak mikročástice, které jsou  základem mikrohydrinu a hydracelu, jsou určitým způsobem připravené směsi křemičitých minerálů, které jsou podobné tím, že se vyskytují v přírodě. Oni jsou částečně pokryty rostlinným olejem, díky čemuž se zvyšuje jejich schopnost k spojování a přenášení.

Mikrohydrin má schopnost strukturovat  vodu  a kapaliny v organismu. Snižuje povrchové napětí vody a dělá ji více biologicky upravenou, což  způsobuje hydrataci buněk a tkání, a toto je důležité pro zlepšení fungování buněk. Je prokázáno, že u dětí nasycení tkání v organismu tekutinami je vyšší než u dospělých lidí. Proto mikrohydrin má omlazující účinky a hraje nemalou roli při zpomalení procesu stárnutí organismu.

Mikrohydrin je univerzálním a naprosto bezpečným stimulátorem tvorby energie v organismu. Při přijímání mikrohydrinu v buňkách probíhá aktivní syntéza ATF- molekuly, která zásobuje energií všechny biologické procesy, vznikající v buňkách. Toto dodatečné množství energie může být zaměřené na obnovení poškození buněk, a přirozeně tkání.

Tatáž energie může být zaměřená na  konsolidaci procesů výměny látek, na boj s patogenními mikroorganismy a chronickými chorobami. Je možné říci, že při podmínkách dostatečného použití všech nezbytných živin mikrohydrin stimuluje procesy samoobnovy  organismu a pomáhá léčit mnohá onemocnění, včetně chronických.

Jedna dávka ( tabletka) obsahuje: 250mg hydrid křemíku ( křemík, uhličitan draselný, síran hořečnatý), rýžová mouka

Neobsahuje pšenici, lepek, obiloviny, sóju, droždí a komponenty živočišného původu

Použití:

Tabletky:

Po 1 tabletě 1 krát denně během jídla a zapíjet sklenicí vody. Je možné zvýšit příjem na 2 krát denně po 1 tabletě.

Pro sportovce přímo před sportovním výkonem pro prodloužení kvality sportovního výkonu - odbourává zakyselení.

Podmínky skladování:

uchovávat na suchém, chladném místě, chránit před dětmi

Kontraindikace: nebyly zjištěny

Působí protivirově a antibakteriálně. 1 tobolka mikrohydryna co do antioxidačního působení odpovídá 1000 sklenic čerstvě vymačkané pomerančové šťávy a nebo 80 kg vitamínu C. Oblíbený přípravek profesionálních sportovců a lidí žijících napjatém životním rytmu. Obzvláště nenahraditelný je pro obyvatele ekologicky znečištěných oblastí. Posouzeno antidopingovým výborem. Využívají olympijští vítězové.

 

 

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgzkušenost s microhydrinemimgViktor Sedlatýimg22.04.2012 15:39