Úvod »NAHRAZENÉ - UKONČENÉ PRODUKTY» Digestion Formula with Nanoclusters


    

Digestion Formula with Nanoclusters

Trávicí formule (90 kapslí) s nanoklasterem, enzymy a probiotickou kulturou

 

Číslo produktu: 1601
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

OMLOUVÁME SE, ALE TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ K DOSTÁNÍ. 

LZE NAHRADIT PRODUKTEM ASSIMILATOR

 

Digestion Formula pro snadné zažívání, zlepšuje a upravuje trávení, zažívání a vyměšování.

Digestion Formula způsobuje:
 • Zcela absorbování tepelně zpracované stravy;
 • Snížení pravděpodobnosti vzniku alergických reakcí;
 • Rozpouštění cholesterových destiček a tak zvaného „špatného tuku", který normalizuje metabolismus tuků;
 • Zabránění množení patogenních bakterií;
 • Zpomalení krystalizace kyseliny močové;
 • Zásobování buněk kyslíkem a mikroprvky;
 • Normalizace činnosti slinivky břišní;
 • Zvýšení aktivity buněk vimunitním systému.
Enzymy - jsou složité látky bílkovinné povahy. V buňkách lidského těla vznikají z aminokyselin, které organismus získává trávením bílkovin obsažených v potravě. Enzymy urychlují a řídí všechny biochemické děje v organismu. Proto se jim také říká biokatalyzátory. V lidském těle proběhne během jediné vteřiny mnoho miliónů chemických reakcí. Bez enzymů by stejné reakce trvaly stovky let.  Enzym plní pouze jeden speciální úkol, na který je naprogramován. Každý enzym se jako klíč do zámku hodí jen k určité látce (substrátu), a tu mění jen určitým způsobem.  Potřebujeme tři skupiny enzymů: proteázy (pro štěpení bílkovin), lipázy (pro štěpení tuků) a amylázy (pro štěpení sacharidů).
Stres, pocit strachu nebo hněvu, léky, toxiny a patogenní mikroorganismy mohou být  překážkou pro správnou činnost fermentů. Tyto problémy, jako jsou zácpa, plyny, nadýmání břicha a žaludeční koliky jsou příznakem nedostatku fermentů. Když trávící fermenty jsou vyčerpány, může to způsobit vážnější komplikace. Různé zažívací alergie jsou ve skutečnosti výsledkem nedostatečné tvorby určitého fermenta, potřebného k trávení konkrétní látky.
Pro udržení normálního množství fermenta v organismu není dobré často jíst jídla bohaté na fermenta, ale je třeba je používat ve formě stravovacích přídavků, například trávící formule s nanoklasterami. Trávící formule s nanoklasterami to je základní složka programu ozdravení organismu.
Je nutná pro plnohodnotné a zdravé stravování obsahující mikro a makrokomponenty.
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
Složení: jedna dávka (2 kapsle) obsahuje: Amyláza - 10 000 DU; Glykoamyláza - 30 AGU; Proteáza 4.5 - 30 000 HUT; Proteáza 3.0 - 50 SAPu; Proteáza 6.0 - 16 000 HUT; Invertáza - 400 SU; Maltáza - 900 DP; CereCalase - 30 mg; Lactobacillus acidophilus - 200 mln CFU; Pektináza - 40 Endo-PGU; Papin - 1 mln FCCPU; Lactobacillus bulgaricus - 150mln CFU; Lipáza - 300 FCCLU; Streptococcus thermophilus - 150mln CFU; Celulóza - 900 CU; Alfa-galaktidáza - 100 Galu; Bromelain - 300 000 FCCPU; Laktózovou - 800 ALU; Peptidáza - 1 000 HUT. Jiné ingredience: želatina, rýžové otruby, nanoklastery a voda. Neobsahuje: droždí, moučné komponenty, obiloviny, mléko, vajíčka, sóju, lepek, cukr, umělá barviva, škrob a konzervanty.
Dávkování: po 1 - 2 tabletách 30 minut před jídlem.
Na základě zkušeností lze doporučit použití trávící formule s nanoklasterami ve dvou směrech ozdravení organism.
V první řadě - jako zdroj trávících fermentů a spřátelených bakterií na zlepšení trávícího ústrojí a osvojení si výživných látek, toto způsobuje optimální činnost žaludečně-střevního traktu a vylučování toxinů. Rovněž se doporučuje používat při disbakterioze . Používá se jako měsíční kůra (léčba) na odlehčení jater a slinivky břišní při jejich patologii (doporučuje se při cukrovce). Organismus přitom dostává všechny potřebné výživné látky a vitamíny. V tomto případě se doporučuje  přijímat natrávenou formuli s nanoklasterami po 1-2 tabletách před nebo během jídla, tehdy činnost fermantů bude zaměřená na trávení jídla. Při takovém režimu příjmu trávící formule lze pozorovat nepatrné přibírání na váze.
V druhém případě se doporučuje použití 1,5 - 2 hodiny po jídle. V takovém případě činnost fermentů bude zaměřená nikoli na trávení jídla, ale na metabolickou aktivitu uvnitř buněk. Takový režim přijetí trávící formule s nanoklasterami  se doporučuje při nadváze a pro konsolidaci vnitrobuněčný metabolismu a současně pomáhá konečnému trávení zbytků jídla. (Poznámka: pro program ztráty váhy je třeba přesně dodržovat časové intervaly mezi příjmem jídla a kapslí trávící formule s nanoklasterami).
Pro nejvýhodnější a nejefektivnější proces zlepšení zdraví se doporučuje spojení dvou režimů používání trávicí formule s nanoklasterami: 2-3 týdny před jídlem, 1-2 týdny v přestávkách mezi příjmy jídla

Kontraindikace: může vyvolat obtíže u nemocných na žaludeční vředy.
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.