Úvod »NAHRAZENÉ - UKONČENÉ PRODUKTY» Pro - Fiber E. F. A, ProFiber, Vláknina


        

Pro - Fiber E. F. A, ProFiber, Vláknina

Pro-Fiber (648g)

 

Číslo produktu: 190201
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

OMLOUVÁME SE, ALE TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ K DOSTÁNÍ.

 

 

Zdroj přírodních živin (celulózy) a Prebiotika ( FOS). VLÁKNINA.

Koktejl Pro-Fiber E.F.A., účinky:
  • Efektivně působí na detoxikaci celého trávicího traktu, zejména tenkého a tlustého střeva;
  • Stimuluje růst prospěšných bakterií;
  • Snižuje alergické reakce, snižuje riziko vzniku alergií;
  • Zlepšuje střevní peristaltiku a ve střevech působí jako každodenní čistící kartáček;
  • Pomáhá čistit krev a snižuje hladinu cholesterolu v krvi a tkáních.

Koktejl Pro-Fiber E.F.A. obsahuje velké množství přírodních aminokyselin (Aminokyseliny - jsou stavební jednotky peptidů a bílkovin), včetně všech nenahraditelných aminokyselin.

Rozpustná vláknina - Vláknina velmi snadno bobtná a za působení střevních bakterií se v tlustém střevě částečně rozkládá. Rozpustná vláknina ihned po podání mnohonásobně zvětší svůj objem už v horní části trávicího traktu, stimuluje tak peristaltiku střev, následně zvětšuje objem a změkčuje stolici, čímž přispívá k odstranění obstipace. Přispívá k čištění střev a krve, přispívá ke snížení hladin cholesterolu v krvi a tkáních.
Omega 3 nebo-li kyselina alfalinolenová, je nenasycená mastná kyselina. Je velmi důležité uvědomit si, že ji nutně potřebujeme k životu a k tomu, abychom byli zdraví. Naše tělo si ji neumí samo vytvořit, proto ji musíme získávat z potravy, či z doplňků stravy. Všechny tyto regulační procesy se promítají do odolnosti těla proti stresu, takže jestli má vaše tělo nedostatek Omega-3 mastných kyselin, nemůže stresu normálně odolávat.
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
Složení: jedna dávka (10,8 g) obsahuje: dýňová semena 1667 mg, lněné semínko 1500 mg, rýžové otruby 1334 mg, bílkoviny (rýže) 1333 mg, semena jitrocele 1333 mg, jablečná vláknina 833 mg, sójový lecitin (97% fosfolipidy) 585 mg, artyčok (zdroj fruktooligosacharidů) 500 mg, chia 417 mg, semena fenyklu 333 mg, výhonky quinoa 167 mg, amarant 167 mg, výhonky pšenice 166 mg, kamut (zdravá obilnina). 166 mg, ananas 133 mg, Koreň brandy (zdroj glukomannan) 83 mg, vlašský ořech 83 mg, vitamín ? (100 IU).
 
Dávkování:
1x až 2 x denně smíchejte 1 odměrku prášku (10,8 g) s 300 ml vody, bílého kefíru nebo nízkotučného mléka.
Počkejte 5 minut pro než se vláknina zaktivuje. Poté vypijte.
 
NAŠE VYCHYTÁVKY:
ZDRAVÁ, CHUTNÁ ZMRZLINA PRO DĚTI
Smíchejte vlákninu s vodou, mlékem či kefírem, přidejte nakrájené různé ovoce, které máte rádi a led, který rozsekáte na tříšť např. ručním mixérem. Ovoce rozmixujte a smíchejte s vlákninou a ledem. Můžete podávat.
KOLIK PORCÍ OVOCE A ZELENINY DENNĚ SNÍTE? Dnešní výživový poradci tvrdí, že by to mělo být 5 porcí ovoce a zeleniny denně. Vlákninu tedy používáme i jako šikovnou kompenzaci k našemu stravování. Přiznejme si, málokdo toto zvládá dodržovat. Proto zkuste Pro Fiber.
 
 
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.