logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod »PRO ZDRAVÍ» Program 2 Colo-Vada Plus (komplet pro 14 dní)


    

Program 2 Colo-Vada Plus (komplet pro 14 dní)

Komplexní systém očištění organismu

 

Číslo produktu: 1199

Varianty tohoto produktu

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami objednejte ZDE

Přivedeme Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

Program 2 Colo-Vada Plus

14ti denní program hlubokého očištění organismu

Program Colo-Vada Plus je v současné době nejefektivnější komplexní systém očištění celého organismu pro každého dospělého jedince.

Pokud např. plánujete těhotenství, tak Colo-Vada Plus je pro Vás nezbytně potřebnou přípravou pro vytvoření čistého prostředí a silné imunity pro vaše miminko.

V důsledku komplexního očištění:

 • Obnovuje se práce jater, ledvin a sliznic
 • Čistí se pokožka (akné je odrazem vnitřního prostředí - zcela mizí po 1- 3ch těchto prodělaných kůrách)
 • Čistí se krev
 • Zlepšuje se srdečně-cévní činnost
 • Snižuje se váha (3 kg až 15kg) - nenastává JO-JO efekt
 • Osvěžuje se dech
 • Snižuje se množství a průběh alergických reakcí
 • Sílí práce pohlavích žláz
 • Organizmus se čistí od cizopasníků
 • Obnovuje se imunita
 • Značně se zmenšují bolesti hlavy
 • Lepší se funkce kloubů
 • Zlepšuje se vitalita
 • Ulehčuje se průběh jakýchkoliv chronických onemocnění
 • Zvyšuje se uspěšnost oplodnění.

Program Colo -Vada Plus, pomáhá:

 • Chronická intoxikace, ochrana před škodlivým vlivem životního prostředí;
 • Dysfunkce žlučových cest, hepatitida, chronický zánět žlučníku, jaterní cirhóza. Kolitida, gastritida, pro prevenci zhoubných střevních nádorů;
 • Degenerativní onemocnění spojená s metabolickými poruchami: skolióza, artritida, osteoporóza, osteochondróza, dna, obezita, diabetes mellitus;
 • Alergická onemocnění, ekzém, psoriáza, léčba akné a zánětlivých onemocnění kůže;
 • Omlazovací programy v kosmetologii a příprava k plastickým operacím obličeje a těla;
 • Gerontologické procesy a stavy.

 

Pokud jsou vám známé tyto projevy:

 • bolesti hlavy,
 • zvýšená únava,
 • bušení srdce,
 • předčasné stárnutí,
 • zácpy,
 • zvýšená plynatost,
 • žaludeční a střevní problémy,
 • nadváha,

pokud se nesprávně - nevyváženě stravujete, ve vaší stravě je nedostatečný obsah vlákniny, fermentů, znamená to, že vaše tělo pracuje se zvýšenou zátěží a potřebuje POMOC.

Řešením je program Colo-Vada Plus, efektivní program hlubokého očištění organizmu, který je vypočítaný na 14 dní a má tři etapy, které jsou v plném souladu s normálními funkcemi organizmu. Tento program nepřináší prakticky žádné komplikace v souvislosti s každodenním životem.

Tento systém vytvořil kanadský vědec Albert Zerr - doktor nutriciologie z Kanady, bylinář v šestém pokolení, který se věnoval 30 let vědeckým činnostem na zpracování přirozeného, prostého a bezpečného systému čištění organizmu - programu Colo-Vada Plus. V průběhu mnoha let podporuje tento program, přesvědčivě dokazuje jeho efektivitu a bezpečnost.

Systém čištění je velmi jednoduchý a vhodný k použití. Je určen pro všechny, kteří chtějí očistit svůj organizmus v běžném denním životě, bez použití přístrojů, technických prostředků, nemocnic a chemických prostředků.

Princip tohoto očištění, nemá vliv na normální fyziologický pracovní rytmus zažívacího traktu. Kvůli tomu, aby člověk prošel programem očištění, si nemusí vybírat dovolenou nebo jet do sanatoria. Lze se uzdravovat a při tom dělat každodenní práci. Program je určen pro domácí použití, bez pozorování lékařem.

Program hlubokého očištění organizmu Colo-Vada Plus je prostý, ale užitečný způsob zřízení zdravého vnitřního prostředí v organismu cestou vyvedení nečistot ze zažívacího traktu tlustého střeva a celého organizmu.

Při komplexním čištění organismu (dietě, půstu atd.) lze používat Program 2 Colo-Vada Plus“, který doporučuje správnou posloupnost a pravidla příjmu určitých druhů potravin, které jsou vhodné pro optimalizaci procesu čištění a udržení vitamínové a minerální rovnováhy.

Program trvá 14 dní a má tři etapy, což umožňuje maximálně zvýšit efektivitu odvádění nečistot, zlepšit práci žaludečního a střevního traktu, zachovat blahodárnou střevní mikroflóru, normalizovat vitamínovou a minerální rovnováhu při dietách, zajistit organismu prospěšné prvky a minimalizovat pocit nepohodlí.

Program je určen pro domácí použití bez lékařského dozoru. Při koupi však apelujeme na to, aby jste si zachovali kontakt na prodejce a při užívání produktu měli možnost případné konzultace!. Všechny případné drobné nežádoucí efekty - detoxikační projevy lze velmi snadno řešit. Pokud si nejste jistí, zda lze a jak nejlépe  Colo-Vadu absolvovat při cukrovce, vysokém či nízkém tlaku, při trombozách, po emboliích či jiných významných komplikacích, obraťte se na nás, doporučíme Vám absolvovat uvolněnější režim přizpůsobený Vašim handicapům.

1. etapa

Příprava – 7 dní

Cílem této etapy je připravit organismus na očištění. Probíhá základní odstranění toxických látek, stimulace střevní peristaltiky, očištění od parazitů a prvoků (hlístů a lamblií), obnovení mikroflóry, doplnění vitamínů a minerálů, anioxidační ochrana, změknutí zbytků potravin, které se ukládaly po dlouhou dobu.

Pro první etapu programu je určeno 14 balení sady číslo 1. Každé balení obsahuje Ultimate, Mega acidophilus, vitamín C, vojtěšku, Cascara sagrada, bylinnou směs číslo 2 a listy černého ořechu.

2. etapa

Očištění – 4 dny

Očištění s pomocí unikátního sorbentu známého po staletí. V tomto období se doporučuje úplně vynechat potravu, v krajním případně užívat jen ovocné a zeleninové pyré. Vyvážený systém podpory snižuje pocit hladu a zabezpečuje organizmu přísun všech potřebných látek. Komponenty očistné směsi pohlcují toxické látky a obnovují střevní sliznici.

Pro druhou etapu programu je určeno 8 balení sady číslo 2 a 16 balení prášku „Colo-Vada Mix“. Každé balení obsahuje Ultimate, Mega acidophilus, vitamín C, Vojtěšku, Cascara sagrada, Bylinnou směs č. 2 a listy černého ořechu.

3. etapa

Regenerace – 3 dny

Obnovení a navázání trávicí funkce na nové kvalitativní úrovni. Prospěšné bakterie zabydlují očištěné klky, fermenty obnovují trávicí proces, což je obzvláště důležité na konci očišťování. Vitamíny a minerály dodávají organizmu energii. Bylinky mají protizánětlivé účinky a napomáhají normalizaci fungování žaludečního a střevního traktu.

Pro třetí etapu programu je určeno 6 balení sady číslo 3 a obsahuje ultimate, Mega acidophilus, vitamín C, vojtěšku, Cascara sagrada a DigestAble.

Činnost aktivních látek:

„Cascara sagrada“ je projímavý prostředek, odvádí nečistoty, formuje měkkou nedráždivou stolici a zajišťuje její pravidelnost.

„Listy černého ořechu“ mají antihlístové a antibakteriální účinky, potlačují životaschopnost mnohých druhů hlístů, předchází kvasným a hnilobným procesům ve střevech a působí jako lehké projímadlo.

„Ultimate“ je vyváženým zdrojem vitamínů a minerálů. Kompenzuje nedostatek blahodárných prvků a optimalizuje látkovou výměnu.

„Vojtěška“ je zdrojem rostlinného proteinu, vitamínů, minerálů, fytoestrogenů a jiných bioaktivních látek. Má posilující účinky, váže na sebe cholesterol a předchází možnosti vzniku různých anémií.

V druhé etapě je základním prvkem prášek „Colo-Vada Mix“. Jedná se o zdroj vlákniny, díky jejímuž nabobtnání při styku s vodou nebo šťávou dochází k očištění střev. Prášek obsahuje kaolín, který má potahovací a savé účinky: váže velké množství stagnujícího střevního obsahu a umožňuje zpracovanou a změkčenou potravinovou hmotu snadno odvést z organismu. Kaolín absorbuje 40krát více toxických prvků, než je jeho hmotnost.

Bylinná směs číslo 2 má detoxikační, protizánětlivé a antiparazitární účinky. Komplex rostlinných látek aktivně stimuluje vyměšovací a motorickou funkci žaludečního a střevního traktu, napomáhá zlepšení práce jater, zabezpečuje detoxikaci organismu a snižuje množství zánětlivých procesů.

Poslední etapa probíhá ve znamení regenerace normální činnosti žaludečního a střevního traktu a střevní mikroflóry. Komplex přírodních probiotických kultur (bifido- a laktobakterií) obsažený v produktu „Mega acidophilus“ napomáhá regeneraci střevní flóry, účastní se syntézy vitamínů, zlepšuje trávení a vstřebávání výživných látek a reguluje střevní peristaltiku. „DigestAble“ doplňuje deficit trávících enzymů a normalizuje činnost trávicího systému.

Pro zabezpečení normálního fungování trávicího systému se doporučuje opakovat program dvakrát ročně. V případě větších problémů a potřeby jejich rychlého odstranění lze program uskutečnit až 4x do roka.

Před užíváním Colo vady se doporučuje pít v závislosti na zdravotním stavu pro změkčení nánosů a odkyselení minimálně 14 dní korálovou vodu Coral-Mine, dále jej pak užívat i při samotné 14ti denní očistě. Coral mine je rovněž součástí registrační sady do Coral Clubu.

Při očistné kůře se dále doporučuje:

 • hydracell - koloidní minerální koncentrát, který pomáhá "dostat se do jinak nepřístupných míst", aby mohly být očištěny a vyživeny. Zesiluje efekt očistné procedury.
 • mikrohydrin či mikrohydrin plus - silné antioxidanty - zvyšují energii, pomáhají odplavovat toxické látky (předchází bolesti hlavy a jiným případným drobným detoxikačním projevům). Nyní lze využít novější, vylepšenější receptury v podobě H500 - výhodnější balení.
 • papaja - v případě pocitu menšího množství energie či potřeby vzít si něco do pusy - jsou to sladké cucací tablety s velkým množstvím trávicích enzymů (není nutná)

Podrobný návod na použití na této straně na záložce "ke stažení".

Po očistné kůře Colo-Vada Plus doporučujeme - více info zde.

Nově jsme pro vás přidali některá doporučení z praxe, detailnější jídelníček - co můžete a co ne, postup užívání dílčích složek, doporučený časový postup a tipy z praxe  - najdete v menu ZDRAVÍ, ZDR. PROGRAMY - ČÍM ZAČÍT - COLO-VADA PLUS - DETAILNÍ INFORMACE

Kontraindikace: Akutní onemocnění a zhoršení chronických onemocnění trávicího traktu, žlučové kameny (o průměru nad 0,5 cm), těhotenství, není určeno pro děti.

Skladování: Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

Složení: viz obrázek (druhý)

Možnost zakoupit i jednotlivé fáze zvlášť (někdo si např. prodlužuje druhou fázi):

Kód 91203 Sada 2 (2. fáze) (8 balení)

Kód 91204 Sada 3 (3. fáze) (6 balení)

Kód 1199 Prášek Colo-Vada Mix (pro 2.hou fázi) (16 balení)

DIPLOM

"Nejlepší diagnostická a ozdravná technologie regenerativní mediciny"
OCENĚNÁ společnost CORAL CLUB INT.
Prezident Leonid Lapp

Za rozvoj a implementaci produktu "PROGRAM 2 COLO-VADA PLUS" pro očistu organizmu od toxinů a strusky.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgTofuimgSandraimg29.01.2018 15:53
imgimgimgRe: TofuimgMajitel obchoduimg01.02.2018 09:34
imgNaprostá spokojenostimgKateřinaimg14.11.2012 17:35
imgimgimgRe: Naprostá spokojenostimgMajitel obchoduimg01.02.2018 09:37
imgVýsledky po colovaděimgMartina Stasiakováimg11.12.2011 23:53
imgMoje zkušenosti s Colo-Vadou po 7dnech užíimgIlonaimg26.08.2011 09:30
imgimgimgRe: Moje zkušenosti s Colo-Vadou po 7dnimgJarka.Hromadovaimg27.02.2012 06:56
imgimgimgimgRe: Re: Moje zkušenosti s Colo-VadimgLucie šáchováimg29.02.2012 22:54
imgimgimgimgimgRe: Re: Re: Moje zkušenosti simgAlena Spisakovaimg10.01.2017 19:19
imgMoje zkušenosti - po kůřeimgIlonaimg26.08.2011 09:16