logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Úvod »PRO ZDRAVÍ» Coral Chlorella (180 žvýkacích tablet)


        

Coral Chlorella (180 žvýkacích tablet)

Coral Chlorela

 

Číslo produktu: 91809
Výrobce: Coral club international

Coral Chlorella  

"Coral Chlorella" - výrobek na bázi řasy chlorelly

  • jedinečné biologické složení,
  • antioxidační a detoxikační vlastnosti,
  • schopnost optimalizovat činnost imunitního systému a zažívacího procesu.

Podle biochemiků je to velmi dobrý zdroj bílkovin zejména pro lidi, kteří nemohou nebo nechtějí jíst maso. Chlorella obsahuje beta-karoten, vitamín B9, B12, E, C, aminokyseliny, minerály, vše, co potřebujete pro správnou výživu.

Studie amerických vědců ukázala významné detoxikační schopnosti chlorelly. Na základě výsledků lze konstatovat, že je chlorela schopna z těla vyloučit pesticidy, těžké prvky, jako je uran, rtuť, olovo. Tento účinek je dán bezkonkurenčním růstovým faktorem Chlorelly, který chrání buňky před účinky různých toxických látek.

Chlorella se vyznačuje velkým obsahem chlorofylu. Bylo zjištěno, že mikrořasy obsahují chlorofyl 5-10 krát více než spirulina nebo vojtěška. Chlorofyl je velmi účinný v boji proti anémii: dostane se do krevního řečiště, to naplní krev kyslíkem a je převeden do hemoglobinu.

Chlorella je přínosná pro trávicí proces - normalizaci vylučování trávicích šťáv a je zdrojem potravy pro přátelskou střevní mikroflóru, stimuluje její růst. Vláknité materiály, které tvoří buněčné stěny řas, zlepšuje funkci střev, odstraňuje poruchy trávení, působí léčebně. Chlorella pomáhá také stimulovat obranyschopnost organismu, má specifickou aktivitu proti citomegalovirusu a viru Epstein - Barrové. Vzhledem k těmto vlastnostem je určena proti mnoha infekcím.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.