logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod »NOVÉ PRODUKTY» Synergizer s příchutí pomeranče a manga


        

Synergizer s příchutí pomeranče a manga

Synergizer orange & mango

 

Číslo produktu: 2162

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami zvládnete skrze tento link:

https://cz.coral-club.com/shop/products/2162.html?REF_CODE=561946193817

Přivede Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

Synergizer s příchutí pomeranče a manga

Vyvážený energetický nápoj s výraznou ovocně-citrusovou příchutí. Synergie vitamínů, minerálů, rostlinných výtažků, sacharidů a aminokyselin napomáhá k evidentnímu zvýšení aktivity, práceschopnosti, odolnosti a vytrvalosti. Přírodní kofein z extraktů guarany (Paulinie náporná) a zeleného čaje zajišťují přísun energie bez vedlejších účinků, jaké má syntetický kofein, který je obvyklou součástí běžných energetických koktejlů.

 

ZÁKLADNÍ SLOŽKY

Extrakty guarany a zeleného čaje

Obsahují přírodní kofein, který se vstřebává postupně a na organismus účinkuje šetrně, nedráždí sliznici trávicího traktu a nezpůsobuje přebuzení, přičemž efekt jeho působení je mnohem delší.

Glukóza, sacharóza, maltodextrin

Sacharidy s vysokým glykemickým indexem jsou pro organismus hlavním dodavatelem energie. Složení Synegrizeru obsahuje vyváženou kombinaci sacharidů, která zajišťuje stabilní přísun kvalitní energie a rychlé obnovení spotřebovaného glykogenu bez náhlých ostrých skoků hladiny cukru v krvi.

L-karnitin

Účinný energetický stimulátor. Předchází nervovému vyčerpání, zlepšuje fyzickou odolnost a duševní aktivitu. Zrychluje proces štěpení sacharidů na kyselinu mléčnou a pomáhá jejímu rychlejšímu odstranění ze svalových tkání.

Glukuronolakton

Přirozený metabolit glukózy, účastní se tvorby glykogenu, tím také pomáhá zabránit vyčerpání zásob glykogenu v buňkách, což je mimořádně důležité pro všechny, kdo potřebují energii rychle a v dostatečném množství.

Aminokyselinový soubor

Při nedostatku taurinu mají problémy všechny druhy látkové výměny v každé buňce organismu. Přítomnost taurinu v energetických nápojích je důležitá pro rychlou obnovu sil a zpevnění svalového korzetu. Rovněž zlepšuje krevní oběh a výměnné procesy v srdečním svalu, podporuje nervový systém ve stresových situacích, zlepšuje psychický stav, snižuje hladinu glukózy v krvi. Glycin má vliv na aktivitu všech reakcí během procesu syntézy energie ze sacharidů v organismu, proto se při nadměrné námaze nebo stresu jeho vnitřní rezervy rychle vyčerpají a potřebují doplnit. Citrulin urychluje regeneraci svalů po zvýšené námaze, snižuje svalovou únavu, zlepšuje energetickou výměnu v srdečním svalu. Aktivuje proces syntézy argininu, který pomáhá zásobovat svaly výživovými látkami a kyslíkem, což se pozitivně odráží na celkové fyzické aktivitě.

Vitamíny skupiny В (В1, B2, PP, B6, kyselina pantothenová) jsou nezbytné pro účinnou energetickou výměnu.

Hořčík, sodík, chrom

Aktivně se účastní metabolismu tuků a sacharidů, energetické výměně a výměně tekutin a solí.

Ovocné přídavky pomeranč a mango

Zajišťují výraznou a osvěžující ovocně-citrusovou chuť nápoje.

Dávkování

Dospělí 25 g prášku (1 odměrka) rozpuštěného v 1 sklenici (250 ml) vody denně během jídla v první polovině dne.

Složení
Erythritol (sladidlo), sacharóza, kukuřičný škrob, maltodextrin, glukóza (dextróza),  přírodní aromatizátor mango, přírodní aromatizátor pomeranč, kyselina citronová (regulátor kyselosti), taurin 600 mg, ovocný prášek pomeranč, hořčík (citrát) 50,4 mg, ovocný prášek mango, D- glucuronolactone 300 mg, kyselina jablečná (regulátor kyselosti), L-glycin 200 mg, oxid křemičitý (látka proti hrudkovatění), sodík (citrát), slunečnicový olej, steviolglykosidy (sladidlo), výtažek zeleného čaje 50 mg, výtažek Paulinie nápojné 50 mg, vitamín PP 16 mg, beta-karoten, kyselina pantothenová 5 mg, vitamín B6 1,4 mg, vitamín B2 1,4 mg, vitamín B1 1,1 mg, chrom (pikolinát) 50 μg.

 

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.