Úvod » NAHRAZENÉ - UKONČENÉ PRODUKTY » Mega Acidophilus


    

Mega Acidophilus

Megaacidofilus (90 kapslí)

 

Číslo produktu: 1012
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

OMLOUVÁME SE, ALE TENTO PRODUKT JIŽ NENÍ K DOSTÁNÍ. NAHRAZEN PRODUKTEM SUPER-FLORA

 

 

 

Popis produktu:

Ještě před 100 lety, kdy lidé neznali antibiotika, potrava byla méně syntetická a obsahovala mnoho rostlinné vlákniny (hrubá mouka, kaše, zelenina) a živých laktobakterií (přírodní potrava z kyselého mléka), nebyly takové globální problémy jako disbakterioza. Dnes prakticky není člověk, který by se nesetkal s tímto problémem. Proto je třeba konzumovat přírodní potravu rostlinného a živočišného původu, lehce stravitelnou, ale zároveň aktivně obnovující užitečnou mikroflóru.

Účinky:

 • Mega acidofilus předchází různým problémům s trávícím traktem, jako jsou nepříjemný zápach z úst, plynatost;
 • Mega acidofilus obsahuje lakto- a bifido bakterie, které napomáhají obnově rovnováhy mikroflóry v zažívacím traktu;
 • Komplex jablečných pektinů, vylučuje z organismu toxiny a soli těžkých kovů, napomáhá průběhu trávení
 • Zvyšuje obranyschopnost
 • Optimalizuje střevní mikroflóru
 • Pomáhá při průjmech
 • Správné trávení a přirozené stolice

Bifidobakterie tvoří základ mikroflóry střev (85-90% u dospělých a až 95% u dětí), potlačují rozmnožování patogenní a hnilobné mikroflóry, účastní se procesu trávení, syntézy vitamínů, stimulují funkci jater, napomáhají při výměně stopových prvků, zejména železa a vápníku, regulují udržení biologicky aktivních látek. Podporují růst jiných probiotických kultur.

Pokud bifidobakterie převládají v tlustém střevě, tak v tenkém působí laktobakterie. Během své činnosti spolupracují v koordinaci s ostatními mikroorganismy, čímž potlačují hnilobné podmínky patogenních mikroorganismů, které vyvolávají infekci zažívacího traktu. To jest samy bakterie jsou schopny aktivně potlačovat růst patogenních mikroorganismů, zajišťují zdravou mikroflóru střev.

Během metabolických procesů laktobakterie vytvářejí kyselinu mléčnou, peroxid vodíku, produkují lizozím a další látky s antibiotickou činností: reuterín, plantaricín, laktocidin, laktolín. Díky tvorbě organických kyselin, peroxidu, antibiotik a laktobakterií, se projevují nepřátelsky k patogenním mikroorganismům a jejich podmínkám. Laktobakterie aktivují buněčnou imunitu a potlačují tvorbu IG-E v případě rozvoje zánětlivých reakcí.
Nedostatek lakto- a bifido bakterií ve střevě zpravidla způsobují střevní otravu, zácpu a narušení vstřebávání živin.

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: bifidobakterie, laktobakterie, jablečný pektin, pomocné látky. Kapsle jsou vyrobeny z čisté želatiny. Neobsahuje: umělé konzervanty, barviva a příchutě, sůl, droždí, pšenici.

Dávkování: Dospělí: 1 kapsle 3x denně s jídlem. Doporučená doba používání - 1 měsíc.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v lednici či chladnějším prostředí, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.