logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod »PRO KRÁSU» Over 30


    

Over 30

"Po třicítce" prášek (360 g)

 

Číslo produktu: 1725
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

Over 30 - koktejl mládí a krásy!

Koktejl Over 30, účinky:

 • Zvyšuje celkový tonus organismu;
 • Zabraňuje vyčerpání energie při stresu, psychickém a fyzickém vysílení;
 • Regeneruje duševní a fyzické síly, zlepšuje paměť a koncentraci pozornosti, posiluje imunitu;
 • Revitalizuje pokožku, zpevňuje pleťový povrch;
 • Působí příznivě na pevnost kostí a podporují metabolismus kostí;
 • Zlepšuje energetické zabezpečení mozku, přispívá k normalizaci metabolických procesů. Zlepšuje zásobování mozku, srdce a očí krví, přispívá ke zvýšení ostrosti vidění;
 • Stimuluje centrální nervovou soustavu;
 • Odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu;
 • Pomáhají omezovat pocity hladu a udržovat hladinu cukru v krvi na patřičné úrovni;
 • Napomáhá rozmnožování zdraví prospěšných bakterií v trávícím ústrojí a tím výrazně podporuje jeho správnou, funkci, přispívá k přirozené ochraně tlustého střeva před zánětlivým a nádorovým onemocněním;
 • Zvýšení cévního tonu.

   

Vědecký výzkum prokázal, že většina nejdůležitějších změn, k nimž dochází podle toho, jak stárneme, je podmíněna poklesem hladiny HGH (lidský růstový hormon), vylučovaného hypofýzou. Lidský růstový hormon hraje klíčovou roli ve vývoji nejen dětí, ale je potřebný i pro dospělé, aby zajistil energetický metabolismus, metabolismus tuků a sacharidů, udržení funkce mozku, obnovu DNA a tkání, sílu a pevnost kostí, pružnost pokožky a funkce imunitního a nervového systém. Dalším hormonem je GHRH (hormon spouštějící lidský růstový hormon), který řídí uvolňování HGH.

Po dosažení puberty začne hladina GHRH klesat, čímž omezuje sekreci HGH a způsobuje příznaky stárnutí, jako je zvýšený tělesný tuk, křehkost kostí, ochablost a vrásčitost kůže, snížení energetického metabolismu, zhoršení paměti a koncentrace pozornosti. Naštěstí vědci objevili zvláštní formu aminokyseliny glycinu, která zvyšuje aktivitu GHRH. Tato aminokyselina v kombinaci s některými bylinkami, vitamíny a minerály je základem složení produktu pod názvem "Over 30", které pomůže zpomalit proces stárnutí.

Všechny složky přípravku jsou upraveny do podoby příjemně chutnajícího prášku, který se rychle rozpouští ve vodě. Lepší stravitelnost výrobku "Over 30" je zajištěna přidáním nanoklastrů. Můžete si být jisti bezpečností, kvalitou a účinností produktu "Over 30".

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: Každá dávka (1 odměrka 12 g) obsahuje: sacharidy, bílkoviny, vitamín ?6 (hydrochlorid), síran hořečnatý, glycin komplex (glycin, L- glutamin), extrakt z kořene korejského ženšenu, zelené čaje (bez kofeínu), osivo mucuna pruriens, nanoklastry (citran draselný, uhličitan draselný, oxid křemičitý, deionizovaná voda, sulfát hořčíku, slunečnicový olej); energetická hodnota - 36 kcal. Jiné ingredience: tagatose, fruktooligosacharidy, stevia (med tráva), kyselina citronová, přírodní aroma. Neobsahuje: pšenice, lepek, kukuřice nebo kvasinky.

Dávkování: odměřte 12 g prášku pomocí přiložené lžičky (jedna lžička) a rozpusťte ji ve sklenici vody. Osobám ve věku 30 až 45 let se doporučuje užívat produkt jednou denně. Osobám nad 45 let se doporučuje daný produkt užívat dvakrát nebo vícekrát denně. Přípravek je třeba užívat mezi jídly a(nebo) na noc. To je přibližně doba, kdy se HGH vytváří v lidském těle přirozenou cestou. Chcete-li získat lepší výsledky, pravidelně vynechejte užívání přípravku během jednoho dne po kontinuálním užívání šest dní za sebou. Například, užíváte-li daný produkt od pondělí do soboty, udělejte si v neděli pauzu.

Upozornění: Není vhodný pro lidé do 30 let.

Kontraindikace: nebyly zjištěny.

Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. Doplněk stravy nenahrazuje vyváženou a pestrou stravu.

Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgdotazimgBohumilimg25.08.2019 07:29