Úvod »KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP - PACKY» ONESTACK: Mental Force


        

ONESTACK: Mental Force

Duševní pohoda a paměť

 

Číslo produktu: 80600030

 

 

 

ONESTACK: MENTAL FORCE

Komplexní program pro podporu kognitivních funkcí. ONESTACK Mental Force má vliv na:

  • zlepšení krátkodobé i dlouhodobé paměti;
  • zvýšenou koncentraci;
  • psycho-emoční rovnováhu;
  • snížení stresu;
  • normalizaci cyklů spánek-bdění;
  • zlepšení duševní výkonnosti.

 

ONESTACK od Coral Clubu — to je systémový přístup k řešení klíčových úkolů vedoucích ke komplexnímu ozdravení organizmu. Dobře promyšlená kombinace aktivních složek programu a správná posloupnost jejich užívání zajistí ustálený ozdravný účinek. Další výhodou ONESTACK je srozumitelný a jednoduchý způsob užívání a příznivá cena.

 

Program se skládá z 8 produktů a je rozdělen na 3 na sebe navazující etapy, přičemž každá z etap trvá 10 dnů.

                                                      

V rámci programu budete užívat:

 

MindSet. Vyvážený komplex aminokyselin, vitamínů a rostlinných výtažků pro zlepšení prokrvení a vyživení mozku. Komplex napomáhá ke snížení stresu a normalizaci spánku a podílí se na formování všech typů paměti.

 

Coral Magnesium. Hořčík je makroelement "proti stresu". Podílí se na regulaci nervového systému: uklidňuje, snižuje napětí, podrážděnost a úzkost, zvyšuje schopnost koncentrace a zlepšuje paměť.

 

Coral Taurine. Taurin je aminokyselina, která je zodpovědná za kardiovaskulární tonus a vyživení mozku kyslíkem. Antioxidant, který chrání buňky před poškozením volnými radikály. Poskytuje aktivní podporu nervového systému a má pozitivní vliv na kognitivní funkce.

 

Spirulina. Přírodní zdroj bílkovin, vitamínů a minerálů nezbytný pro optimální fungování mozku a organismu jako celku. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, K, beta-karoten, minerály draslík, vápník, chrom, měď, chlorofyl, polynenasycené mastné kyseliny.

 

Coral Lecithin. Lecithin obsahuje přírodní fosfolipidy - stavební materiál membrán nervových buněk. Fosfolipidy zajišťují rychlost reakcí v mozku, což má pozitivní vliv na intelektuální a tvůrčí činnost, paměť a pozornost.

 

Coral Carnitine. L-karnitin je energetická aminokyselina, která je zodpovědná za dodávku "paliva" do energetických stanic buněk těla - mitochondrie. Obnovuje energetický potenciál a zabraňuje předčasnému stárnutí mozkových buněk.

 

Omega 3/60. Omega-3 je antioxidant, zdroj polynenasycených mastných kyselin. Zlepšuje kognitivní funkce, posiluje imunitní systém, normalizuje metabolické procesy v těle.

 

Coral-Mine. Komplex cenných minerálů získaných ze skořápek hlubokovodních korálů, který obnovuje rovnováhu vody a solí a rovněž acidobazickou rovnováhu v organizmu.

*Nejedná se o zdravotní tvrzení

 

Balení: sada

*Doplněk stravy, nejedná se o léčivo. Není náhradou pestré stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.