logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Úvod »Do lékárničky» Silver gel


        

Silver gel

Silver gel (44 ml)

 

Číslo produktu: 91637
Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada)

Varianty tohoto produktu

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Silver Max Care
91614
Silver Max Care
 
Silver Max, koloidní stříbro (118 ml)
91619
Silver Max, koloidní stříbro (118 ml)
 

Silver gel,

vznikl na základě dlouhodobého výzkumu účinků stříbra, které významně dokáže zlikvidovat celou řadu virů a bakterií. A to bez vzniku rezistence (odolnosti) proti tomuto prvku. Díky tomuto fenoménu je stříbro velmi dobře použitelné jako alternativní prostředek pro prevenci, ale i léčbu různých onemocnění.

Silver gel je unikátním spojením tisíciletých znalostí vlastností stříbra a nanotechnologie - technologie nové doby. Byl podroben tvrdým zkouškám kvality a prokázalo se, že velikost nanočástic stříbra je na světové úrovni nejvyšší účinnosti těchto částic (iontů).

Silver gel je určen pro rychlé místní vstřebání iontů stříbra - likvidátorů bakterií a virů, čímž je posílena imunitní reakce našeho těla a lépe se ubráníme jakémukoliv útoku.

Silver gel je velmi dobře snášen u všech typů pokožky a v každém věku.

Používáme místně tam, kde potřebujeme povrchově i hloubkově likvidovat bakterie a viry. Je vhodný na ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin (depilace, holení), štípnutí hmyzem, zánětů a oparů, pomáhají při léčbě kožních nemocí (např.ekzém). Dále je vhodný tam kde chceme dosáhnout rychlého zklidnění pokožky. Má silné antiseptické, antimykotické a protiplísňové účinky. Vhodný pro všechny typy pleti.

Silver gel - je jemný gel k ošetření hemoroidů / hemeroidů s dezinfekčními a stahujícími účinky. Posiluje cévní stěnu a ošetřuje pokožku v okolí problematických partií. Tlumí bolesti a diskomfort spojený s tímto onemocněním.

Silver gel na bázi koloidního stříbra. Jeho spektrum využití je proto velmi široké. Koloidní stříbro představuje patentovanou technologii SilverSol Technology® poskytuje vysokou biologickou dostupnost, nezpůsobují alergické reakce. Gel se dobře vstřebává a nezanechává na kůži lepivý pocit.

Účinky Koloidního stříbra lidé objevili už před sedmdesáti lety, ukázalo se, že je to výborný bojovník s bakteriemi. Stříbro bylo hlavní částí antibiotické léčby.

Není známa žádná nemoc, která by byla způsobena organizmem, jenž může žít v přítomnosti i nepatrného množství stříbra. Podle laboratorních testů dochází k destrukci bakterií, virů a plísní během několika minut od kontaktu se stříbrem. Prakticky není znám mikrob, který by nebyl koloidním stříbrem zničen do 6 minut nebo méně.

Nachlazení, chřipka, kašel a rýma se objevují často a v každé roční době. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila těchto nepříjemných neduhů. A to díky tomu, že stříbro ve své koloidní formě ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie.

Složení: stříbro 24 ppm, voda, carbopol, triethanolamin.

Použití:
Příklady použití:
opruzeniny u dětí, různé ekzémy a vyrážky, drobná poranění, kousnutí hmyzem, akné, bolesti lymfatických cest, opary a záněty, krk při „vymluvených“ hlasivkách, po depilaci či holení, po kosmetice. Doporučujeme mít vždy po ruce doma i na cestách (Viz produkty "Do lékárničky").

Silver gel naneseme na místo, které chceme ošetřit, případně lehce rozetřeme prsty - 2 krát denně.

Pro prevenci chřipky a jiných virových infekcí - Doporučujeme aplikovat malé množství gelu na ruce, na nosní křídla a nosní sliznice, 2 krát denně.

Během epidemie chřipky - Doporučuji aplikovat malé množství gelu na ruce, na nosní křídla a nosní sliznice, 4 krát denně.

Skladování: Skladujte v chladném, suchém a tmavém místě.

Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada).

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.