logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Úvod »Do lékárničky» FanDetox (10 sáčků)


    

FanDetox (10 sáčků)

Ochrana jater před toxickými vlivy

 

Číslo produktu: 91663

Varianty tohoto produktu

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
FanDetox (30 sáčků)
91675
FanDetox (30 sáčků)
 

Chcete produkt objednat? 

Rádi Vám se vším pomůžeme, volejte nebo pište, případně sami objednejte ZDE

Přivedeme Vás na firemní celosvětové stránky, kde nakupujete již za klubové ceny tj. -20% bez závazků a jiných úhrad. 

Při nedostupnosti zboží se dotažte, rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

Máte-li jakékoliv dotazy při nákupu či během užívání produktů, vždy se prosím obracejte s dotazy na kontakt uvedený na těchto webových stránkách. Rádi Vás podpoříme a poradíme s čím bude potřeba.

 

FANDETOX

FanDetox je využití nejnovějších vědeckých poznatků na posílení jater.

Produkt vyvinutý korejskými vědci Song Hye-Bok s cílem obnovit a chrání játra před toxickými účinky alkoholu, drog, špatné výživy a dalších škodlivých látek.

 

Může pomoci s různými problémy:

 • hepatitidou, mastnými hepatosis a dalšími
 • zlepšit metabolismus tuků, snížit hladinu cholesterolu v krvi
 • při otravě aktivně štěpit toxické látky v hepatocytech

 

Unikátní flóra - nápoj byl vyvinut se záměrem zmírnit kocovinu a všechny její nepříjemné příznaky: celkovou slabost, bolesti hlavy, závratě, nevolnost, třes, tachykardii, pocení, nespavost.

Přírodní pomocník napomáhající (máme výsledky klinických studií v Evropě) k detoxikaci jater (včetně alkoholu) a obnovení jejich normálního fungování. Též může být nápomocen při chronické únavě, zvýšení vitality a získání krásné pleti.

FanDetox se skládá z výtažků z ovoce a z rostlin, které obsahují biosorbent a bioflavonoidy, polyfenoly, chlorofyl, vitaminy a minerály.

 

Může být nápomocen při:

 • detoxikaci těla od škodlivých látek, které vstupují do našeho těla s jídlem (syntetické látky, konzervanty, barviva, chemie, které jsou v naší potravě, voda z okolního prostředí - ekologie)
 • zmírnění příznaků kocoviny, (pomoci produkovat enzymy alkoholdehydrogenázu a aldehyd dehydrogenázu), odstranění alkoholu z krve, neutralizaci negativních účinků alkoholu na játra
 • obnovení metabolismu tuků v játrech  a jejich normalizaci, odstranění toxických látek, (včetně produktů rozkladu alkoholu), pomoci obnovit poškozené jaterní tkáně a vyloučit z nich přebytek tuků
 • snížení špatného cholesterolu - urychlit rozpad nízké hustoty lipoproteinů a vést k normálním hodnotám celkového cholesterolu
 • antioxidační ochraně organismu
 • zlepšování stavu kůže (kůže je úzce spojena se stavem jater)

 

Vývoj produktu FanDetox trval 11 let, má 10 mezinárodních patentů, mezinárodních cen. Prošel klinickými studiemi v Evropě, které prokázaly jeho vysokou účinnost.

*Nejedná se o zdravotní tvrzení.

 

Balení: 10 sáčků (10 x 4,5 gramů)

Základní složky: extrakt z plodů goji (Lyciumchinensis), extrakt z kůry citrusů, extrakt z prášku pohanky (Fagopyrume-sculentum), extrakt z prášků sójových klíčků (Glycine max), vitamin C (kyselina askorbová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), taurin, sladidlo (steviol-glykosid).

Způsob užívání: Obsah sáčku se rozpustí ve sklenici teplé vody 1x - 2x denně (ráno, večer).

Kontraindikace: Individuální nesnášenlivost jednotlivých složek, těhotenství, kojení. Před užitím se doporučuje poradit se s lékařem.

Skladování: Uchovávat v suchém místě chráněném před přímým sluncem při teplotě do +25°С, chraňte před dětmi! Produkt spotřebujte ihned po otevření sáčku.

Expirace: 2 roky od data výroby

Země výroby: Jižní Korea

*Doplněk stravy, nejedná se o léčivo. Není náhradou pestré stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

imgplísněimgDagmarimg18.01.2015 19:44
imgimgimgRe: plísněimgLucie Śáchováimg24.01.2015 13:02