logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Vitalizátory

Všechny produkty série Vital Water obnovují energetické parametry a molekulární strukturu vody, její životadárnou sílu. Používat takto upravenou vodu lze kdekoliv: doma, na návštěvě, v jiném městě nebo zemi, na dovolené nebo v práci.

Zařízení mění strukturu vody deformovanou v důsledku záporných účinků (elektromagnetického a akustického pole, značných výkyvů tlaku a teploty) a dodávají jí doplňkovou energii.

Všechna zařízení bez ohledu na svou konstrukci mají kovovou nádrž vyrobenou ze speciální nerezové oceli, uvnitř které je vzorek strukturované vody. Vzorek tvoří směs z několika světově proslulých léčebných vodních pramenů nacházejících se v rakouských Alpách a na evroasijské rovině. Má vysokou energetickou kapacitu a uspořádanou molekulární strukturu. Kovová nádrž je zmagnetizována pomocí magnetického pole, které svými parametry odpovídá přirozenému magnetickému poli Země a rezonuje s ním. V okolí dipólů strukturované vody existuje slabé elektromagnetické pole, které v důsledku vzniku rezonance získává obrovskou sílu.

Voda z vodovodu se při průchodu zařízením změkčuje, mění svou strukturu a získává energii v mikrorotujicích tocích (trubkovnice podle V. Schaubergera). Taková voda získává vlastnosti přírodní pramenité vody a má vyšší energetickou kapacitu ve srovnání s vodou původní. Používaní této vody vede ke zlepšení stavu pokožky a vlasů. Dále nedochází k tvorbě vodního kamene a rzi v systémech zásobování vodou, topných tělesech myček na nádobí a praček, na nádobí samotném a také prádle, vede i ke snížení spotřeby mycích prostředků a elektrické energie.

Řadit podle 
Výrobce 

Vitalizátor - přívěšek, Vitashell (Vitaculon)empty
Vitashell Přístroj Vitashell je určen pro harmonizaci energetických toků procházejících přes biologicky aktivní body poledníků a snížení škodlivého působení vnějších negativních energetických toků na
Vitalizátor - přívěšek, Vitashell (Vitaculon)

 


Vitastic - kapesní vitalizátor empty
  Vitastik Ojedinělý přístroj Vitastik, jež je velký přibližně jako tužka, je určen k ošetření vody a jiných tekutin, které člověk požívá, včetně alkoholických nápojů o objemu 1,5 – 2 l. Jedná se o
Vitastic - kapesní vitalizátor