logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Ochrana před zářením

Neitronic

Model  ?G-03     kód   91744

Model  ?G-04     kód   91745

Model  ?G-04?    kód   91753

Přístroj Neitronic je prostředek k individuální ochraně před elektromagnetickými paprsky. Je určen pro osobní počítače, televize, radiotelefony a mobilní telefony, mikrovlnné trouby, monitory a plazmové obrazovky.

Neitronic je speciální anténa s rozměry 30x30x0,6mm. Krystalická mřížka antény má vlastnost křišťálu, tj. pohlcovat a přeměňovat elektromagnetickou energii. Anténa se aktivuje díky záření a vytváří vlastní pole, které vzájemně působí s polem vytvořeným zářičem a mění spektrum vyzařování tak, aby bylo pro člověka bezpečné.

Přístroj snižuje působení elektromagnetického záření na úroveň bezpečnou pro člověka. V prvních hodinách po instalaci přístroj přibližně dvakrát až čtyřikrát zmenší magnetické pole.

Řadit podle 
Výrobce 

Neitronic MG-04-M pro LCD monitory a televizoryempty
  Přístroje Neitronic jsou prostředky k individuální ochraně před elektromagnetickými paprsky. Jsou určeny pro osobní počítače, televize, radiotelefony a mobilní telefony, mikrovlnné trouby, monitory
Neitronic MG-04-M pro LCD monitory a televizory

 


Neitronic MG-04 pro obrazovky, televizoryempty
 Nyní v akci 3+3   Přístroje Neitronic jsou prostředky k individuální ochraně před elektromagnetickými paprsky. Jsou určeny pro osobní počítače, televize, radiotelefony a mobilní telefony, mikrovlnné
Neitronic MG-04 pro obrazovky, televizory