logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

 

 

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj...

Pro více info volejte 608 031 050

 

 

 


Úvod »Všechny produkty» Coral Artyčok (90 kapslí)


    

Coral Artyčok (90 kapslí)

Coral Artichoke

 

Číslo produktu: 91640
Výrobce: Coral club international

Coral Artichoke

Artyčok

 • Stimulace tvorby žluči
 • Detoxikace
 • Normalizace látkové výměny
 • Imunita

Artyčok je nejen kulinářskou delikatesou, ale má také aktivní fyziologické účinky.

V lidovém léčitelství je artyčok ceněn:

 • jako žlučopudný a močopudný prostředek,
 • používá se k udržení správné hladiny cholesterolu,
 • k očištění jater,
 • ke zlepšení trávení (především při zvýšené aciditě)
 • jako dietetický produkt, který zvyšuje chuť k jídlu.

Nejcennější látkou, kterou artyčok obsahuje, je sylimarin, jeden z významných prostředků pro ochranu jater, dále kofeilchinové kyseliny (odvozené od kyseliny kávové), inulin, vitamíny A, C, B1, B2, karoten a minerální látky (především vápník).

Artyčok je důležitý pro střevní a jaterní zdraví. Pomáhá k normální funkci trávicího traktu a podporuje vylučování trávicích šťáv, odstraňuje pocity plnosti, nadýmání a nevolnosti, usnadňuje trávení. Přispívá ke zdravé činnosti jater a jejich detoxikaci. Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které chrání buňky a tkáně těla před poškozením volnými radikály a významně podporuje antioxidační kapacitu organismu a posiluje jeho obranyschopnost. Blahodárně působí na udržení normální hladiny krevních lipidů a tím podporuje zdravé srdce a cévy.

Zvyšování imunity má v dnešní době mimořádný význam, protože lidský organismus je až příliš často oslabován chemickými přísadami (hlavně z potravin), špatným ovzduším, stresem a konzumním způsobem života.

Je nejlepším přítelem jater! Produkt obsahuje známé rostlinné hepaprotektory – artyčok, ostropestřec a pampelišku.

Artyčok je nejen kulinářskou delikatesou, ale má také aktivní fyziologické účinky. V lidovém léčitelství je artyčok ceněn jako žlučopudný a močopudný prostředek, používá se k udržení správné hladiny cholesterolu, očištění jater, zlepšení trávení (především při zvýšené aciditě) a také jako dietický produkt, který zvyšuje chuť k jídlu. Nejcennější látkou, kterou artyčok obsahuje, je sylimarin, jeden z významných prostředků pro ochranu jater, kofeilchinové kyseliny (odvozené od kyseliny kávové), inulin, vitamíny A, C, B1, B2, karoten a minerální látky (především vápník).

Artyčok je důležitý pro střevní a jaterní zdraví. Pomáhá k normální funkci trávicího traktu a podporuje vylučování trávicích šťáv, odstraňuje pocity plnosti, nadýmání a nevolnosti, usnadňuje trávení. Přispívá ke zdravé činnosti jater a jejich detoxikaci. Obsahuje přirozeně se vyskytující antioxidanty, které chrání buňky a tkáně těla před poškozením volnými radikály a významně podporuje antioxidační kapacitu organismu a posiluje jeho obranyschopnost. Blahodárně působí na udržení normální hladiny krevních lipidů a tím podporuje zdravé srdce a cévy.

Ostropestřec mariánský – Silybum marianum – s obsahem sylimarinu podporuje zdraví jater, přispívá k jejich ochraně a detoxikaci. Blahodárně působí na činnost trávicí soustavy, zejména žlučníku a v organismu působí jako antioxidant proti působení volných radikálů.

Vyvážený komplex rostlinných složek pro:

 • • čiinnosti jater a žlučníku;
 • • trávicí proces.
 • Artyčok (Cynara scolymus)-extrakt, Betain hydrochlorid, Korál-prášek, Mikrokrystalická celulosa, Ostropestřec mariánský (Silybum marianum)-extrakt, Smetánka lékařská (Taraxacum officinale)-extrakt, Stearát hořečnatý.

  Koupit Coral Artichoke. Složení

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.