logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


Úvod » Nejoblíbenější » Silver Max, koloidní stříbro NOVÉ VĚTŠÍ BALENÍ


    

Silver Max, koloidní stříbro NOVÉ VĚTŠÍ BALENÍ

Silver-Max (236 ml)

 

Číslo produktu: 91614
Výrobce: Royal Body Care (USA - Kanada)

Varianty tohoto produktu

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Silver Max, koloidní stříbro (118 ml)
91619
Silver Max, koloidní stříbro (118 ml)
 
Silver gel
91637
Silver gel
 

Tento produkt vám přinášíme v akci - nejnižší cena na trhu - pokud není skladem, nahradíme vám jej dvěma menšími baleními při zachování ceny.

POZOR NA LACINÉ NÁHRAŽKY - KVALITA - NEJDE JEN O ÚČINNOST, ALE I O SCHOPNOST VYLOUČIT Z TĚLA.

Koloidní stříbro - přírodní antibiotikum.

Koloidní stříbro je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu. Používá se rovněž jako dezinfekční prostředek.

Koloidní stříbro, pomáhá:

 • Bakteriální infekce - angína, průjem, tuberkuloza, žaludeční a střevní záněty, nákazy, stafylokoky a streptokoky, svědění konečníku;
 • Mykotické a kvasinkové infekce - plísně na kůži, nehtech, nohách, poševní mykozy;
 • Vleklé zánětlivé stavy - záněty dutin, záněty ústní dutiny, lupénka a lupy;
 • Kožní infekce lišejového typu;
 • Střevní a plícní kandidoza;
 • Rýma, kašel, chřipka;
 • Infekce mízních uzlin;
 • Zánět průdušek;
 • Záněty mandlí;
 • Krční záněty;
 • Nachlazení;
 • Opary;
 • Akné.

Co je to koloidní stříbro?
Koloidní stříbro jsou maličké částice a ionty metalického stříbra suspendované v deionizované vodě. Mají stejný elektrický náboj, takže se vzájemně odpuzují a jsou ve stálém pohybu. Proto lze říci, že koloidní stříbro je aktivní.
Částice koloidního stříbra je možné pozorovat pouze elektronkovým mikroskopem. Čím menší jsou částice, tím bude roztok účinnější. Optimální velikost stříbrných částic je od 1,5 do 5 nm při koncentraci 10 mg stříbra na litr vody (10 ppm). Pro srovnání: viry mají velikost od 15 do 150 nm a bakterie od 350 do 1000 nm a jsou tedy podstatně větší než částice koloidního stříbra, které díky tomu mohou volně pronikat do nitra patogenů a podporovat léčebný proces.
Je třeba zdůraznit, že lidské tělo vyplňují přirozené koloidní látky jako je krev, lymfa, nitrobuněčné tekutiny. Stříbro v koloidní formě má podobnou strukturu jako organické tekutiny, což je pro lidský organismus dobré, neboť se koloidní stříbro díky tomu snadno vstřebává. Mikroskopická velikost částic stříbra jim dokonce umožňuje pronikání z vlásečnic do každé živé buňky, v níž mohou urychlovat a podporovat léčebný proces na buněčné úrovni.

Proti čemu působí koloidní stříbro?
Koloidní stříbro se používá jako přírodní antibiotikum. Je celosvětově známým účinným podpůrným prostředkem při léčení chorob vyvolaných bakteriální nákazou a chorob virového původu. Používá se rovněž jako dezinfekční prostředek. Většina lidí, která užívala koloidní stříbro, se velmi rychle zbavila nepříjemných zdravotních neduhů. A to díky tomu, že stříbro ve své koloidní formě ničí nebezpečné viry a choroboplodné bakterie. Současně však neničí "dobré" aerobní bakterie, které jsou pro náš organismus velmi potřebné.
Koloidní stříbro chrání imunitní systém a napomáhá jeho regeneraci, zlepšuje trávení, neboť aktivuje trávící enzymy. Koloidní stříbro je velmi účinné, mírné a netoxické. Mikroskopické částice stříbra se nehromadí v organismu, protože v průběhu několika dnů dojde k jejich vyloučení. Pokud antibiotikum eliminuje asi 6-7 škodlivých bakterií, koloidní stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz a plísní. Částice stříbra nenapadají škodlivé mikroorganismy přímo, ale působí jako katalyzátor, který se v průběhu procesu nespotřebovává. Účinek stříbra je založen na deaktivaci enzymu, který je nezbytný pro aerobní metabolismus jednobuněčných bakterií, virů a mykóz. V důsledku toho zmíněné škodlivé mikroorganismy odumírají v průběhu 5-6 minut.
Pravděpodobně díky tomu, že se jedná o proces nepřímý, si nejsou bakterie schopny vytvořit odolnost proti částicím stříbra, jako k tomu dochází u antibiotik. Aby ovšem byl účinek stříbra co nejefektivnější, je nezbytně nutné doplňovat dostatek tekutin, alespoň 8 x 200 ml sklenic vody za den. Zabrání se tím přetížení jater a pocitům zaplavení organismu toxiny, tzn. reakce, která se projevuje podobně jako lehká chřipka, kdy někteří lidé pociťují slabé bolesti hlavy a zvýšenou teplotu. Tento stav je způsoben velkým množstvím umírajících patogenů, které jsou vyplavovány z těla. Organismus může reagovat i slabým průjmem. Voda pomáhá rychleji vyplavit tyto toxiny z těla a tím zabraňuje jejich hromadění. Každý jedinec pociťuje toto ´toxické zaplavení´ jiným způsobem, někteří lidé dokonce nezaznamenají žádnou změnu. Koloidní stříbro může být užíváno vnitřně (orálně, je důležité nechat pod jazykem co nejdéle, alespoň 30-90 sekund před polknutím) nebo zevně, nastříkáním nezředěného roztoku přímo na postižená místa.
Koloidní stříbro dezinfikuje kůži, mírní zánětlivé stavy a svědění, těžko se hojící rány, popáleniny (včetně slunečních) zmírňuje infekci, podporuje rychlou regeneraci poškozených buněk, akné.
Koloidní stříbro zmírňuje vnější projevy akné a zároveň uvnitř čistí organismus, takže odstraňuje příčiny této choroby, zmírňují bolest a svědění kůže.

Někteří lékaři doporučí pravidelný denní příjem jako ochranu proti virové infekci, zejména pro lidi náchylné k infekcím.  Koloidní stříbro je silné, přirozené antibiotikum a preventivně působí proti nákazám. Funguje jako katalyzátor.
 
Historie používání stříbra.
Baktericidní vlastnosti stříbra byly využívány již ve starověku. Pití ze stříbrných pohárů či vhazování stříbrných mincí do mléka nebo vody prodlužovalo trvanlivost tekutin a udržovalo je déle čersvé.
Při morové epidemii v Evropě ve 14. století dávali bohatí rodiče svým dětem jako prostředek proti nákaze sát stříbrné lžičky. V 19. století bylo v Německu zjištěno, že mírný roztok stříbra působí jako dezinfekce při zánětech očí, aniž by to vyvolávalo podráždění sliznic.
Ještě v dnešní době se můžeme setkat s praktikou vkládání stříbrné lžičky do úst, což vede k odstranění oparů. Koloidní stříbro, které je známé více než 90 let, se považuje za přírodní lék.
 
 
* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.
 
Složení: Denní dávka: 1 čajová lžička denně. Jedna dávka obsahuje: Koloidní stříbro (koloid) koncentrace v roztoku 10 ppm (parts per million, milióntina, (1pmm odpovídá 1 miligramu látky na litr roztoku). Neobsahuje: konzervanty, umělá barviva, aromatizátory. Netoxický a nezpůsobuje závislost a nežádoucí účinky.
 
Dávkování:
Dospělí: 1/2 čajove lžičky jednou nebo dvakrát denně (podle potřeby).
Děti: 1/4 - 1/2 čajová lžička denně.
 
Zevní potírání - akné, vyrážek, ekzémů, oděrek a ran, popálenin, bodnutí hmyzem, míst zasažených plísněmi (praktičtější formou na zevní použití je Silver gel )
Malé množství tonika naneste na kosmetický tampon a jemně potřete pokožku tváře, krku a dekoltu. Nejvhodnější je použit Koloidní stříbro každý den ráno a večer, předtím, než si nanesete oblíbený krém a make-up. Na pokožku příznivě působí doplňující osvěžování tváře a dekoltu během dne.
Upozornění: Koloidní stříbro je vhodné užívat vnitřně po dobu 2 měsíců a poté udělat na pár týdnů pauzu. Je potřebné sledovat individuální reakce organismu na tento přípravek a v případě potřeby se obrátit na lékaře.
Kontraindikace: nebyly zjištěny.
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.