logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

Zveme Vás na

na setkání od 16h na Praze 2 - Moravská 5, Coral Club. Přijďte si pro více informací o zdraví a konkrétních doporučeních, které potřebujete.

Využijte příležitosti vidět, co pro vás bylo dosud neviditelné, otevřete se dalším souvislostem týkajících se zdraví.

 

 Chcete více informací o produktech a jejich aplikaci? Pravidelně pro Vás připravujeme WEBINÁŘE ONLINE, pro skupiny 10 a více osob - přijedeme za Vámi a seminář uděláme pro Vás na míru. Volejte, pište :=)

 

 

Dopravné při nákupu nad 2000,- Kč při platbě předem ZDARMA.

Professional Parcel Logistic 

Chci nakupovat za klubové ceny

(- 20%)

 

Registrace do Coral Clubu

více o registraci

 

 

Vyšetření z živé kapky krve u odborníků, vyšetření na vitamíny, minerály, aj.. Pro více info volejte 608 031 050

 

 

Přijďte s námi posedět

aneb

nepravidelná setkání na seminářích o zdraví, odkyselení, o praktickém využití produktů, tj. vše co nenajdete v běžných materiálech. Vstup zdarma, účast nezávazná. V případě zájmu ověřte aktuálnost semináře nebo mě kontaktujte pro více informací na 608031050 nebo na email.

 


Úvod »PRO ZDRAVÍ» MagiCal


        

MagiCal

Calcium magic

 

Číslo produktu: 45910
Výrobce: Bio International, Inc. Canada

Mimořádně vyvážený komplex  vitamínů a minerálů.

MagiCal, se doporučuje používat:
  • Při nejrůznějších onemocnění, spojených sdeficitem vápníku a jiných minerálů;
  • Při léčbě kortikosteroidy;
  • Na prevenci osteoporózy a jako doplněk vkomplexní léčbě řídnutí kostí;
  • Vpřípadě neplnohodnotné diety nebo narušení stravování.

MagiCal - je zdrojem nezbytných mikro - a makroelementů, zvláště vápníku a hořčíku, získaných z přírodních mořských sedimentů. Lidský organismus není schopen  je samostatně tvořit tyto prvky, proto ho je třeba doplňovat.
Vápník - tvoří z měkkýšů fosforečnanem krystaly hydroxidanta, je základní složkou kostry, je nejdůležitější složkou v organismu. Ionty vápníku hrají roli v regulačních enzymatických procesech, uvádí do pohybu činnost buněk, sekreci hormonů  a dalších životně důležitých funkcí.

 

* - Doplněk stravy. Potravina určená pro zvláštní výživu.

Složení: Jedna dávka (4 tablety) obsahuje: bílkovina (méně 1 g), sacharidy (méně 1 g), tuky (méně 1 g), vlákna (méně 1 g), draslík (10 mg); kalorická hodnota (1 kcal); vitamín ? (B- karotén) (850 IU, 16%), vápník (L100 mg, 110%), železo (Fe) (22 mg, 120%), vitamín B12 (6 ug, 10%), hořčík (608 mg, 150%), měď (Cu) (364 ug, 18%), mangan (Mn) (520 ug), oxid křemičitý (88 mg) a méně 2% - vitamín ?, tiamin (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), kyselina nikotinová. Jiné ingredience: fluor (F) (384 ug), cín (Sn) (2 ug), bor (B) (208 ug), gallium (Ga) (151 ug), wolfram (W) (78 ug), bróm (Br) (1400 ug), chlór (Cl) (198 ug), stříbro (Ag) (1 ug), zinek (Zn) (10 ug), stroncium (Sr) (345 ug), lithium (Li) (260 ug), síra (S) (1000 ug). Stopové prvky: vizmut, chrom (Cr), kobalt (Co), germanium (Ge), zlato, vodík (H), selen (Se), molybden (Mo), dusík, vanadium (V), zirkonium (Zr) - méně 1 ug každého elementu. Neobsahuje: soli, cukru, lepku, kvasnic, umělých barviv a konzervantů.
 
Dávkování: brát 2 tablety po večeři nebo před spaním.
Upozornění: Velké dávky léků obsahujících železo, jsou extrémně nebezpečné pro děti mladší 6 let. V případě otravy okamžitě přivolejte lékaře.
Upozornění: Individuální nesnášenlivost na jednotlivé složky přípravku, těhotné a kojící ženy by měli užívání konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
Skladování: Nádobu vždy dobře uzavřete. Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C, nevystavujte přímému slunečnímu záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Výrobce: Bio International, Inc. pro Coral Club International, Inc., Toronto, Ontario, Kanada.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.