logo    Buněčná výživa  Coral Club International  Napojit, očistit, nakrmit, ochránit 

O NÁS

O nás - o Coral Club International aneb cesta ke zdraví

 Mezinárodní korálový klub: cesta ke zdraví

"Zdravý není ten, kdo si umí vyléčit nemoci, ale ten, kdo si své zdraví umí chránit".

Jak si uchránit zdraví a mládí, dosáhnout aktivní dlouhověkost v podmínkách nepříznivého ekologického prostředí, urbanizace života, stresů, snížení poměru přírodních produktů na jídelním lístku? Tato otázka je dnes stále aktuálnější. Mezinárodní korálový klub se specializuje na šíření poznatků Akademie zdraví o systému obnovení, ochraně a upevnění zdraví. Základem jsou čtyři jednoduché, ale velmi důležité kroky.

Koncepce zdraví Mezinárodního korálového klubu obsahuje 4 základní kroky nezbytné pro vytvoření zdravého vnitřního prostředí organismu, zajištění úrovně jeho samoregulace do stavu samoobnovujícího se systému, který nám darovala příroda. Klub učí zajišťovat takové podmínky pro organismus.

První krok

Tím je pití té "správné vody" v dostatečném množství. Člověk se skládá ze 70% z vody. Proces života - to je proces ztráty vlhkosti. Při narození náš organismus obsahuje přes 85% vody. Ve stáří jí máme méně než 60%. Každodenně potřebujeme 1,5 až 3 litry čisté vody, nepočítáme-li jiné tekutiny. Buňky našeho organismu neustále bojují o vodu. Bojují proto, že ji přijímanou vodu nemohou vstřebat kvůli její nesplňující kvalitě. Co je to tedy KVALITNÍ VODA? To není jen voda čistá.. Voda musí odpovídat i jiným nezbytným parametrům. Jedním z nejdůležitějších ukazatelů je její kyselo-zásaditá rovnováha (pH). Voda má být slabě zásaditá. Tehdy dokáže neutralizovat «překyselování » organismu vznikající v důsledku nevyvážené stravy, nekvalitní vody a jiných neblahodárných vlivů jako jsou stresy, nespavost, chronická únava, přepracovanost, špinavý vzduch. Zakyselený organismus člověka trpí zákonitě "syndromem chronické únavy".

Kolosální význam má takový parametr, jakým je povrchové napětí vody, tedy nakolik snadno je voda vstřebatelná (do jaké míry jsou jednotlivé molekuly vody schopny transportu do nitra buňky). Pouze s vodou jsou nezbytně důležité výživné látky schopny proniknout do buněk a pouze s vodou se toxiny z těchto buněk vylučují. Pokud voda není "dostatečně tekutá", tak buňka nejenže hladoví, ale rovněž se otravuje vlastním odpadem.

Z výše uvedených důvodů doporučuje Coral Club pití korálové vody - produkt Coral Mine (dříve Alka-Mine) a doporučuje ji pít každému člověku. Tato voda je přírodním produktech a odpovídá těmto požadovaným vlastnostem. Výsledky při pití Coral-Mine se dostavují již v průběhu prvního měsíce užívání.

Co dělá s vodou korál? Očišťuje ji, dělá ji zásaditou, dostupnější pro proniknutí do buňky. Kromě toho má jednu z nejdůležitějších ozdravných vlastností - má záporný okysličovací-obnovitelný potenciál (OOP). Právě takovou vodu pijí lidé, kteří se dožívají velmi vysokého věku. Jedno z míst, kde je průměrný věk nejvyšší na světě (přes 100 let) - je ostrov Okinawa. Právě tam se těží bílý korál «SANGO» (jeden z více než 2500 druhů), známý odpradávna svými léčivými vlastnostmi. Překvapuje i fakt, že složení, i stavba tohoto unikátního korálu jsou shodné s kostní tkání člověka a voda, kterou získáváme je identická s plazmou krve zdravého člověka.

Vápník, mangan a několik desítek jiných prvků přechází do vody v maximálně vstřebatelné formě. Současně, jako silný sorbent, korál neutralizuje soli těžkých kovů, chlor, radioaktivní radikály a jiné škodlivé příměsi.. No a nakonec - korál strukturuje vodu. Léčebné vlastnosti strukturované vody jsou široce známé. Avšak proces její získání je procesem nákladným na energii a technologicky velmi složitý.

1-gramový sáček rozdrceného korálu, zaregistrovaného pod obchodní značkou  «Coral Mine» přidáním 1,5 litru surové nesycené vody již za 2-3 minuty jí přidává tyto vzácné důležité vlastnosti. Voda, která je strukturovaná pomocí «Coral Mine» váže toxické látky, nasycuje ji přírodními minerály, zvyšuje imunitu, upevňuje srdečně-cévní systém, nervový a kostní systém, nehty, vlasy, zuby, očišťuje ledviny, játra, zlepšuje trávení, vytváří blahodárné vodní prostředí v organismu, bojuje s chronickou únavou, alergií, artritidou. Jako silný přírodní antioxidant - podstatně zpomaluje stárnutí organismu.

Společnost Mezinárodní korálový klub získala za šíření «Coral Mine (dříve Alka Mine)» několik ocenění, například Zlatou medaili I. Mečnikova Ruské akademie přírodních věd, nebo Zlatou medaili P. Erlicha «Za vklad a upevnění zdraví národa» Evropské akademie přírodních věd. Vyšetření živé kapky krve na fázově - kontrastním mikroskopu názorně ukazuje změnu kvality krve po požití korálové vody. Takové testování zdravotního stavu dovoluje nahlédnout do své krve při 1600-násobném rozlišení a přesvědčit se na vlastní oči o kvalitě buněčné výživy, obnovitelných rezervách a energetickém potenciálu.

Druhý krok, který nám diktuje ekologie a způsob života, to je zesílená antioxidační ochrana od zbytků volných radikálů, vytvářejících se v procesu trávení, působení mobilních telefonů, monitorů počítačů a jiných zářičů, sluneční radiace, stresů a špinavého vzduchu.

Jedním z nejsilnějších ne-li nejsilnějším vůbec a absolutně neškodným antioxidantem na světě je v současnosti preparát «MICROHYDRIN» ,vyrobený nanoklasterovými technologiemi z přírodních komponentů. Tento produkt aktivně využívají vrcholoví sportovci. Pomáhá nasytit krev kyslíkem, což jí neumožňuje zhoustnout; zvyšuje zásoby energie v ATF (adenosin-trifosfátové kyselině), tím zvyšuje vytrvalost sportovce, což dovoluje nejen dosahovat vyšší výkony a vítězství, ale také zachovávat si zdraví během extrémních přepětí a rychle po nich obnovovat organismus . Používání «Microhydrinu» a «Coral Mine» se velmi dobře zapsalo u sportovců na Olympijských hrách. Pravidelný příjem «Microhydrinu» je velmi důležitý u lidí po čtyřicítce, neboť podstatně snižuje rizika vzniku trombóz, infarktů a poškození orgánů. Rovněž má výraznou antivirovou a protibakteriální aktivitu. Velmi efektivní je při akutním projevu příznaků nemocí nachlazení: postačí vysypat prášek z tobolky do horkého čaje, vypít ... a začínající  nemoc je pryč. Nejprve se divíme, ale pak si na to zvykneme. Používáme ho také s účelem zachování vysoké úrovně energie a prevence stárnutí.

Třetí důležitý krok - očištění organismu. Často je příčinou špatného pocitu u člověka vznik alergie, astmatu, hypertonie, plísňových, virových, bakteriálních onemocnění, vznik a rozmnožení parazitů, což soustavně otravuje organismus toxiny. Podle statistik je více než 90% lidí nosiči parazitů. Zpravidla jsou to lidé, kteří nedělají pravidelnou protiparazitární očistu. Kromě toho, v průměru, člověk kolem čtyřicítky nahromadí ve svých střevech od 4 d? 25 kg nánosu. Je to následek konzumace potravin s konzervanty, které blokují práci fermentů. Potrava se nedokonale vstřebává, v důsledku čehož se organismus zanáší a překyseluje. Takové prostředí je velmi blahodárným prostředím pro choroboplodné mikroorganismy a parazity, které svými toxiny otravují organismus, pohlcují výživné látky a vyvolávají řadu onemocnění.

Požadavkům největší efektivity, bezpečnosti a fyziologickosti v současnosti vyhovuje komplexní program « Colo Vada Plus » - výsledek 30-letých výzkumů kanadského vědce a bylinkaře Alberta Zera. Člověk si celkem za 14 dnů bez jakýchkoliv nepříjemných procedur při běžném způsobu života komplexně očistí celý organismus. Program očištění skládá ze tří fází: příprava, hluboké očisty a obnovy. Obsahuje očišťující bylinky, včetně protiparazitárních, protibiotika, nezbytné vitamíny a minerály, jakož i jeden z nejsilnějších přírodních sorbentů na bázi kaolinu, se schopností  na sebe navázat 40 - krát více toxinů, než je jeho vlastní hmotnost. Ve výsledku se organismus zbavuje od 4 do 15 kg nadváhy (nánosů), navrací si bodrost a dobrou náladu, očišťuje kůži, zbaví se celé řady chronických problémů. Mnozí se v důsledku jedné nebo více očist organismu rozloučili s alergiemi, astmatem, hypertonií, psoriázou a podobně. Očišťovat se je žádoucí pro celou rodinu 2 krát ročně.

Čtvrtý krok

koncepce zdraví - to je plnohodnotná kvalitní strava. Je třeba se vyhnout škodlivé nepřírodní stravě a pravidelně doplňovat deficit důležitých výživných látek - nutrientů, které jsou stavebním materiálem pro nové buňky. Potřebujeme 12 vitamínů, 16 minerálů, 28 aminokyselin, 3 mastné kyseliny, 7 skupin fermentů, probiotika. Doktor Wallock (patologoanatom) ve známé knize «Mrtví doktoři nelžou» píše, že člověk umírá v důsledku nedostatku látek, který vede k řadě onemocnění. Jak, k cukrovce může vést nedostatek chrómu a vanadu, nedostatek jódu - k onemocnění štítné žlázy, kalcium je nezbytné pro normální práci srdce. Nedostatek olova vedla ke ztrátě vlasů, nedostatek mědi - k šedinám a vráskám, nedostatek zinku - ke ztrátě čichu a chuti. Pro muže je zinek nezbytný zvlášť. Lecitin - základní složka obalů nervových buněk a neuromediátorů - látek zodpovědných za paměť a rychlost myšlení. Je zbytečné trestat děti za špatné známky, pokud  jim «chybí » lecitin. A nedostatek vápníku vede k více než 150-ti různým onemocněním (osteoporóze, artritidě, bolestech v kříži, křečím, hypertonii, nemocem zubů a mnoha dalším).! Deficit selenu - akutní problém v celém světě! To je onkologie, kardiovaskulární a endokrinní onemocnění. Například ve Finsku se v důsledku státního programu «selenizace» obyvatelstva zvýšil průměrný věk o 10 let a nemocnost se snížila dvojnásobně.

V naší společnosti se tyto nutrienty vyrábějí na základě nanoklasterových technologií, díky kterým se vstřebávají 3 až 4-krát lépe. Naše tělo je obnovitelný systém, v němž se po 7 letech obnovují všechny buňky. Vytváří zdravé vnitřní prostředí v organismu a zajišťují mu všechen nezbytný stavební materiál, získáváme «nové» buňky - mnohem zdravější než předchozí.