Příprava a pití coral-mine (korálové vody)


Návod k přípravě Coral-Mine

Coral-MinePřipravte si ráno (na lačno) cca 300 ml vody o pokojové teplotě nebo ještě lépe cca 50°C teplé vody, do které dáte 1 sáček Coral-Mine (obsah malého sáčku nevysypávejte), zamíchejte nebo protřepejte, nádobu překryjete např. víčkem a za 5 - 10 minut vypijte.

Stejný (úsporné opatření) nebo lépe tento použitý plus další nový sáček vhoďte do 1,5 l vody, kterou pijte v průběhu celého dne. Pijte naposledy 15 min před jídlem a v závislosti na tom, jak těžké jídlo jste snědli a jak dlouho Vám zůstává v žaludku, (minimálně) půl hodiny po jídle. Korálovou vodu nikdy nepijte s jídlem. Nádoba, ve které je korál vložen, musí být pevně uzavřená, jelikož minerály v korálu Sango jsou ionické a vyprchávaly by.

Pokud jste nachlazení a chcete rychle infekci v krku zvládnout, doporučujeme připravit 250ml hodně teplé vody (cca 60 stupňů - co snesete) a Coral-Mine (1 malinký celý sáček) vhodit do této vody, nádobu zakrýt, nechat louhovat cca 5-7 minut, poté zamíchat a rychle vypít. Tak to dělejte  v průběhu dne dle potřeby (po dvou až třech hodinách). Uvidíte, že infekty v krku rychleji zmizí, protože bakterie a viry nesnášejí silně alkalické prostředí. Stejně tak i v případě ataků jiných nemocí. Vyšší účinnosti je dosaženo při současném použití více produktů (antioxidant H-500, Pau D´Arco, Silver-Max - vše ve zvýšeném dávkování). Doporučujeme zakoupit tyto produkty a ve většině případů odvrátíte chřipky, angíny a jiné nemoci během 1 - 2 dní.

Coral-Mine napomáhá k vyléčení různých akutních onemocnění. Nahlédněte do naší lékárničky Coral Clubu.

Tutéž terapii mohou absolvovat onkologičtí pacienti, kteří potřebují rychle v těle vytvořit lepší pH, aby boj s rakovinovými buňkami byl úspěšný. Rakovinové buńky též nepřežívají v alkalickém prostředí.

Nejčastější chyby při užívání Coral-Mine:

  • zapíjení jídla touto vodou (ředí se pak kyselé šťávy, které jsou potřeba na trávení)
  • zvětrávání (nezavírání lahve - vyprchává), ale stejně tak nezavírání sáčku, ve kterém je uložen z výroby
  • vysypání sáčku do lahve - není na škodu, ale pak "chroupe" mezi zubama jako písek...

Další využití:

  • při průjmových onemocněních  -  roztrhnout sáček a podrcený korál vypít s vodou či s trochou kašovitého jídla, či jakkoliv pozřít, opakovat po 2-3ch hodinách dle potřeby. Coral v tomto případě působí jako sorbent a váže na sebe toxické látky, které jsou následně spolu s coralem vyloučeny z těla.
  • hnojivo na květiny - roztrhnutý sáček vysypat do zeminy ke květinám či jiným rostlinkám