ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » Pro muže při zánětech prostaty

Mužská dlouhověkost - při zánětlivých onemocněních prostaty a urologického systému

 

Každý chce, aby jeho pohlavní aktivita trvala co možná nejdéle. Co to může znemožnit? V současné době se podstatně zvýšila zátěž v zaměstnání. Jedná se o takové vlivy jako jsou stresy, deprese, problémy v obchodní činnosti, nestabilita v zemi atd., které mají negativní vliv na zdraví celého organismu, zvláště na jeho reproduktivní činnost. Velmi vysoká úmrtnost připadá na mužskou populaci ve věku od 35 do 50 let. To jsou varovná čísla.

Na zabezpečení reprodukčního zdraví a aktivní dlouhověkosti muže nestačí užívání jednotlivých "zázračných" stimulujících pilulek, které slibují vyléčit vše a najednou. Spíše je nezbytné realizovat pravidelné preventivní opatření k zajištění plnohodnotné buněčné výživy reprodukčního systému a organismu jako celku.

Příčiny snížení reprodukčního zdraví:

1. Zásadní příčinou je zpravidla bakteriální a plísňová infekce v předstojné žláze (prostatě).

2. Následky zánětlivých procesů v předstojné žláze. Jevy v podobě srůstů, zúžení a nejrůznějších strukturálních změn značně nižují činnost "druhého srdce" muže.

3. Stagnace v ledvinách a močovém měchýři, spojené se zánětlivými procesy, zpravidla umožňují, aby se infekce na inkriminovaných místech mohla dlouhodobě udržet.

4. Neplnohodnotná strava, zvláště pak nedostatek celé řady specifických minerálů, způsobující nevyváženost hormonální hladiny, která je zvláště důležitá v dospělém věku a ve stáří.

5. Snížení imunity.

6. Nedostatek vody v organismu vede k předčasnému vyhasínání reprodukční funkce.

Mechanismus obnovení funkcí :

1. Důležitou podmínkou obnovení mužské reprodukční funkce je použití bezpečných, účinných, přírodních protibakteriálních produktů - takových jako je Paudarko (KŮRA mravenčího DŘEVA) , která dovoluje odstranit zánětlivé projevy ve tkáních předstojné žlázy. Použití: po 1 tobolce 4 - krát denně po jídle, v průběhu 25 dnů.

2.BYLINNÁ SMĚS č.11 , mající ve svém složení kořen ibišku, plody jalovce, kořen zázvoru a plody kajenského pepře, pomáhá zlepšit funkci vylučování moče, odstranění zánětlivých procesů, aktivovat obranyschopnost buněk ledvin a vylučovacího systému. Použití: po 1 tobolce denně.

3. GOTU kOLAzvyšuje fyzickou způsobilost organismu, zpevňuje hladké svalstvo, zvyšuje potenci a odstraňuje projevy stagnace v malé pánvi. Použití: po 1 tabletce 2 - krát denně, ráno a přes den.

4. Za jednu z nejvhodnějších minerálních látek pro muže je již tradičně považován ZINEK . Ten je složkou mužského hormonu - testosteronu. Použití: po 1 tabletce 2 - krát denně.

5. Buněčná antioxidantními ochrana je velmi důležitá pro udržení hormonální hladiny a zabránění vniknutí infekci do organismu. Jedním z vysoce účinných přírodních antioxidantů, chránících buňky před volnými radikály, je přípravek MICROHYDRIN. Použití: po 1 tobolce 1 - krát denně, zapít sklenicí vody.

6. V organismu je nutné udržovat optimální rovnováhu vodních zásob, omezujíc čistou biologicky dostupnou vodu. Efektivnost použití programu roste při používání korálové vody CORAL MINE , která je sama o sobě unikátním přírodním ozdravující faktorem. Získává se přidáním rozemletého korálu Sango do 1,5 litru očištěné vody. Korálové voda obsahuje kolem 70 životně důležitých minerálů, makro a mikroprvků v snadno vstřebatelné formě a optimální rovnováze. CORAL MINE snižuje povrchové napětí vody, zajišťuje její neškodnost (očišťuje ji od chlóru a toxických látek), dělá ji zásaditou a čistou. Voda se stává biodostupnou a snadno vstřebatelný.


Podle materiálů Akademie zdraví Coral Club International
Butaková - Lékařka - nutriciológička, akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd
Gurejev P. - Akademik Mezinárodní akademie informatizace při OSN, kandidát pedagogických věd