ZDRAVÍ, ZDRAVOTNÍ PROGRAMY » ČÍM ZAČÍT? » PŘÍPRAVNÁ FÁZE NA COLO-VADU

Přípravná fáze na očistu Colo Vada

Než podstoupíme hloubkovou očistu Colo-Vada, musíme mít naše tělo dostatečně připravené, odkyselené a zbavené patogenní mikroflóry, aby nedošlo k výrazným očistným krizím. Díky pití korálové vody Coral-Mine dochází ke změkčování tkání, což je při jakékoliv očistě žádoucí.

Doba přípravy je individuální. Záleží na Vašem věku, způsobu dosavadního života a tedy i zanešenosti vašeho organizmu, případných zdravotních problémech atd. Může trvat 2-6 týdnu.

Nabízíme Vám dvě možnosti přípravné fáze:

1) Pití Coral-Mine po dobu minimálně 14ti dní před zahájením očistné kůry Colo-Vada. (Poté pokračujete pitím Coral-mine v průběhu kúry a doporučujeme pít i po prodělané očistě)

2) Druhá možnost je poctivější příprava s dalšími doplňky:

1. Doporučujeme začít pitím teplé vody Coral-Mine. Nejlépe si připravte ráno (nalačno) 300-400ml 40-50°C teplé vody, do které dáte 1 sáček Coral-mine, překrýt talířem, a za 5 - 10 min. vypít spolu s doplňkama. Stejný sáček + nový můžete použit do 1,5 l vody, kterou pijete v průběhu dne, a to 30 minut před jídlem nebo 1 hodinu po jídle.

2. Lecitin se podílí na mnohých biochemických procesech. Je emulgátor tuku, změkčuje žlučníkové kameny, napomáhá vylučování cholesterolu, brání ukládání nadbytečného tuku v těle, regeneruje milionový obal nervových tkání, obnovuje strukturu buněčných membrán. Je nezbytný jako každodenní doplněk, obzvláště pak v této přípravné fázi.

Užívejte lecitin 1-2 kapsle - 3 krát denně před jídlem, můžete jej rozžvýkat.

3. Assimilátor - Trávící enzymy - základ optimálního průběhu procesu trávení. Enzymy jsou přírodní katalyzátory, které napomáhají štěpení a trávení potravy. Enzymy se liší výhradně vysokou aktivitou a jeden enzym funguje jen pro jednu látku. Složky Assimilátoru jsou enzymy - amyláza, laktáza, maltáza - pomáhají navíc při trávení sacharidů, i škrobu, produkty jeho štěpení a disacharidy. Tento doplněk potřebujeme pro podporu detoxikace a podporu trávení.

Užívejte Assimilator 1 - 2 kapsle - 3 krát denně (pokud máte nadváhu, hodinu před jídlem) jinak s jídlem.

4. H-500 - je nejlepší antioxidant ze všech v současnosti známých antioxidantů. Neutralizuje a zneškodňuje volné radikály, které se tvoří v organismu v procesu životní činnosti. Zvyšuje zásaditost a zlepšuje látkovou výměnu. Je zdrojem zdravé energie. Neutralizuje mléčnou kyselinu ve svalech, obzvlášť efektivní je před cvičením.

Užívejte 2 kapsle denně 2 hodiny po jídle, nebo před cvičením.